Третиноин /Ретин-А/, Ретиноидна киселина, Ретинол, Ретиноиди -Тема 14

  • 32 913
  • 416
# 75
Записвам се да ви следя.

От 3 години използвам всякакви производни на витамин А, напоследър Ретиридес 0,1mg. или Differin 0,1%.
Доволна съм и от двата, първия се куоува без рецепта от Испания, вторият с рецепта от Германия.

За сухи кожи, препоръчвам с две ръце този крем за отгоре, образува хубав филм върху Третиноина.
https://makeup.bg/product/782522/
Виж целия пост
# 76
Ти го препоръчваш, но го няма наличен никъде. Simple Smile
Аз съм доволна от нощната маска на Колагена след ретинала.
Виж целия пост
# 77
За всички години през които ползвам трета, след него слагам нощна маска или крем, които са неутрални. Много съм внимавала досега, препоръчвам нощната хидратираща маска на dr.Jart или хидратиращите крем за суха кожа на Сераве.
Виж целия пост
# 78
Може ли линк към маската на Колагена?

Ти го препоръчваш, но го няма наличен никъде. Simple Smile
Аз съм доволна от нощната маска на Колагена след ретинала.
Виж целия пост
# 79
Ти го препоръчваш, но го няма наличен никъде. Simple Smile
Аз съм доволна от нощната маска на Колагена след ретинала.
Защо да го няма, редовно го поръчвам за мен и за всички, които са го пробвали.
https://www.stylevana.com/de_DE/missha-chogongjin-youngan-jin-cr … am-60ml26212.html
Околоочният крем от серията, също е страхотен.
Виж целия пост
# 80
Тонерът от серията е много хубав. Със смесена кожа съм и се притеснявам кремът да не ми дойде тежък.
Виж целия пост
# 81
Тонерът от серията е много хубав. Със смесена кожа съм и се притеснявам кремът да не ми дойде тежък.
Цялата серия е страхотна, не ми допадна само нощната маска, крема е в пъти по- "напояващ".
Пробвайте го през зимата, тогава може да не ви е тежък.
Виж целия пост
# 82
Благодаря. Това означава, че при следваща поръчка ще си подновя тонера и ще пробвам крема.
Виж целия пост
# 83
Няма го в бг сайтове. Това имах предвид. А ти даваш линк към един бг сайт.

Това е нощната маска https://collagena.bg/produkt/collagena-x-alexandrina-vazstanovya … overnight-100-ml/
Виж целия пост
# 84
Моля ви кажете от къде да си купя аирол или третиноин. Или някакъв друг добър ретинол.
Търсих в гугъл с търсачка ама ми излизат някакви доста съмнителни сайтове.
Едно време съм купувала от базар.бг май и от олх вероятно, сега там не намирам..
Виж целия пост
# 85
Гръцкия airol не се произвежда вече, спрян е.
 Има в олх много обяви на други фирми.
Виж целия пост
# 86
Няма го в бг сайтове. Това имах предвид. А ти даваш линк към един бг сайт.

Това е нощната маска https://collagena.bg/produkt/collagena-x-alexandrina-vazstanovya … overnight-100-ml/

Дадох линк към описание на български, иначе корейска козметика, пазарувам само от корейски сайтове, цените и дългия срок на годност ме спечелиха.

Колагена имат прекалено агресивна фейсбук реклама, за не добре тествани БГ продукти, аз лично не съм им фен, както и на други рекламирани от блогъри/влогъри БГ продукти.

Друг много хубав крем за над третиноин е Filorga Neocica, има го в много БГ сайтове.
https://makeup.bg/product/102620/
Използвам го винаги, когато усетя някакво напрежение в кожата, леко изгаряне тушира почти мигновено.
Виж целия пост
# 87
Може ли линк към информацията, че продуктите на Колагена не са добре тествани, каквото и да означава това. Мерси  Simple Smile
Виж целия пост
# 88
Моля ви кажете от къде да си купя аирол или третиноин. Или някакъв друг добър ретинол.
Търсих в гугъл с търсачка ама ми излизат някакви доста съмнителни сайтове.
Едно време съм купувала от базар.бг май и от олх вероятно, сега там не намирам..

Турският акнелийз е най-достъпен към момента. https://verutol.net/produkt/aknelise-krem-0-025-x20gr-acnelyse-crem-x20gr/

В Турция е на половин цена.
Виж целия пост
# 89
След ретинал ползвам хидратиращата нощна маска на Uriage. Консистенцията е гел, усещането е изключително приятно и при нанасяне, и сутрин след измиване на лицето.
След няколко дни ще си продължа пак с белия Theramid, надявам се лятната пауза от 6 седмици да не наложи бавно привикване. Във времето без ретинал мога да кажа, че блясък на кожата и само с Вит.С се постига, срещу петна само на слънцезащитата разчитах, но въпреки това се усеща липсата на ретинала и има известно отпускане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия