Седмокласна Изпитна 21.07 - 27.07 Второ класиране!

  • 65 053
  • 1 371
# 60
Трябва да натиснете tab-а за второ класиране. Вероятно в момента ви се визуализира първото.

Това седи в таба за второ класиране
Виж целия пост
# 61
Здравейте!
Може ли някой да ми разясни ситуацията.
Според второто класиране, дъщеря ми остава в същата паралелка, в която в приета на първо. По предходното желание, обаче, минималният бал е по-нисък от нейния. Как е възможно да не е класирана там, за сметка на някой с по-нисък бал?
Виж целия пост
# 62
Трябва да натиснете tab-а за второ класиране. Вероятно в момента ви се визуализира първото.
Така де. И пак излиза "заявил участие" – същото като на първото класиране.
Виж целия пост
# 63
Да, а в желания са се появили минималните балове
Виж целия пост
# 64
Има бъг някакъв. Втори етап е същото като първи, а в желания според бала трябва да е минал на първо.
Продължаваме да чакаме.
Виж целия пост
# 65
Моля някой да сподели при него как е, при нас изписва същата информация от първо класиране, а по баловете виждам, че трябва да е на друга позиция
Виж целия пост
# 66
Има класиране.
На желания втори етап се виждат баловете. За съжаление ние не успяхме...
Виж целия пост
# 67
На таб-а за второ класиране пише заявил участие.
Виж целия пост
# 68
Трябва да натиснете tab-а за второ класиране. Вероятно в момента ви се визуализира първото.
Така де. И пак излиза "заявил участие" – същото като на първото класиране.

И аз това виждам и за това се чудя.
Виж целия пост
# 69
Следя на познато детенце. По баловете за второ класиране има бал за определена паралелка, но на класиране пише некласиран. Явно има някакъв бъг!!?!?!
Виж целия пост
# 70
Ще ни побъркат.
Виж целия пост
# 71
Да и при нас е така - на Класиране пише, че е пак същата паралелека от първо класиране , а в баловете на второ му стига за по-горно желание...
Виж целия пост
# 72
Ние не сме участвали на втори етап на класирана- а излиза същата информация ?!
И ние не сме участвали, на "второ класиране" въпреки това излиза същото като на първо (а по моята логика би трябвало да е просто бяло поле под второто класиране, защото не сме участвали в него).
Май наистина не им се работи в жегата...🤪
Виж целия пост
# 73
Някой дали звънна до МОН?
Виж целия пост
# 74
Според баловете на второ класиране и ние следва да сме се класирали на по-горното желание, но в таба второ класиране си стои приемането ни на първо желание, и изписва заавил желание....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия