Бижута и бижутерски къщи – 3

  • 40 257
  • 711
# 675
Здравейте, имам нужда от препоръка за коректен златар във Варна за почистване на годежен и сватбен пръстен. Последно бях платила в Assos 100 лв на пръстен с рудиране, но вече ме е страх какво ще ми обявят в евро и повече ме притеснява да не подменят камъка без да разбера…
Виж целия пост
# 676
Само за почистване може да си поседите в магазина докато го правят. Пускат бижутата в машина за ултразвуково почистване.
Родирането е нанасяне на покритие от рОдий, който е скъп материал, процедурата често е фина и по-трудоемка. За това са ви взели толкова.
Виж целия пост
# 677
Само за почистване може да си поседите в магазина докато го правят. Пускат бижутата в машина за ултразвуково почистване.
Родирането е нанасяне на покритие от рОдий, който е скъп материал, процедурата често е фина и по-трудоемка. За това са ви взели толкова.

Да, но държа да има и това, беше ми обяснено, че се запазва за по-дълго време от надрасквания. Тогава го оставих за 2-3 дни, затова се и притеснявам да посетя някой без препоръка, защото става въпрос за диаманти.
Виж целия пост
# 678
А, правят ли изобщо родиране на пръстен с камък? На мен преди години ми бяха отказали заради камъка 🤔
Виж целия пост
# 679
Изключително бързо дойдоха обеците на Сваровски.
Ето така пристигнаха:
 
Без плик, нито има сертификат. Има само една мини книжка инструкции за поддръжка.

Много ми харесват и стоят нежно на ухото. Simple Smile
Виж целия пост
# 680
На гърба на книжката няма ли състав на обеците, какво покритие са и т.н.? Трябва да го пише вътре също.
Виж целия пост
# 681
Изключително бързо дойдоха обеците на Сваровски.
Ето така пристигнаха:
 
Без плик, нито има сертификат. Има само една мини книжка инструкции за поддръжка.

Честито! Точно така пристигат. Купувала съм Сваровски от официален
техен магазин в Прага, също няма сертификати, само касовата бележка дават
и слагат кутията в плик. Гривна, закупена от Прага, даде дефект и в тукашен
магазин на Сваровски ми я смениха, ползвайки само касовата бележка.
Виж целия пост
# 682
А, правят ли изобщо родиране на пръстен с камък? На мен преди години ми бяха отказали заради камъка 🤔

Зависи какъв е камъкът, за диаманти и сапфир няма проблем.
Виж целия пост
# 683
Здравейте, може ли да ми препоръчате магазини във Варна с добри цени и по голям избор на жълто и розово сребро -за колие и пръстен. 
В делтата в два магазина видях жълто колие съвсем тъничко, с малко камъче , каквото искам ,но на цена от 180 евро ,което ми се струва безумно за сребро .
Виж целия пост
# 684
Бих гледала онлайн.
Виж целия пост
# 685
Момичета, някоя от вас поръчвала ли е от
BIZHUTA- eshop? Харесала съм си там колие и обеци от 14к злато.  Имат и код за отстъпка в момента при това много добра. Четох че централата им е в Словакия. Издават сертификат, но ако искаш нещо да попиташ е през чатбот. От толкова търсене точно там ми хареса едно колие. Не съм купувала злато онлайн до сега.
Виж целия пост
# 686
Изключително бързо дойдоха обеците на Сваровски.
Ето така пристигнаха:
 
Без плик, нито има сертификат. Има само една мини книжка инструкции за поддръжка.

Много ми харесват и стоят нежно на ухото. Simple Smile
Честито, изглеждам много нежни.

Покрай темата за лабораторните диаманти и обсъждането на магазините се изкушавам да си поръчам тази красота.
Виж целия пост
# 687
Най-добре изработеният монсайт съм виждала на живо в Тейлър, тези не знам от къде са.
Виж целия пост
# 688
Гривната има страхотен дизайн Simple Smile.МНого мой:heart_exl:
Виж целия пост
# 689
Най-добре изработеният монсайт съм виждала на живо в Тейлър, тези не знам от къде са.
Дали не се бъркате? В Тейлър не съм виждала да продават мойсанити. Ако все пак имат, бихте ли споделили линк?
Благодаря и хубав ден!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия