⭐️Толгахан Сайъшман и Амине Гюлше – Сега и Завинаги ⭐️ Любими турски актьори - тема 53*

  • 10 874
  • 736
# 660
Цитат
Flowers Bouquet ЕМИ* честито, да е жив и здрав рожденника
и цялото ти семейство, успех във всичко и
Наздраве!!
Wine Glass
..виртуалният ти син също празнува днес,
нали е красив модел
Sunglasses
Виж целия пост
# 661
Благодаря ви, момичета!
И да не забравяме днешния ден - Световен ден на красотата е...
Хайде, чакам красавците!







Виж целия пост
# 662
Виж целия пост
# 663

Sleeping

Heart Eyes Най*красив от красивите..
огледалце покажи..
Yum
Виж целия пост
# 664
Еми, честит рожден ден на сина ти, да е здрав и успешен!

Днес искам да напомня и един отречен празник, 9 септември. Против съм да се отрича част от историята на България, а също и да се събарят паметници(лично мнение).

Сега да покажа и моите красавци






Виж целия пост
# 665
Аз идвам да се оплача от новия фраг на Шербета абе тия птици МелЗей писаха и дизито на Толга и Амине е нямаше такива неща бе.Ясак Елмата беше по почтен.

Стомаха ме боли в момента.

Нейсе да разходя красавците белким се съвземем




Виж целия пост
# 666
Цвети, благодаря за пожеланията!
Радвам се, че се отбиваш в темата и не забравяш любимците, които ни събраха.




Диди, пускай красавците и не се кахъри за Шербета. Ще мине и отмине като всеки друг сериал.



 
Виж целия пост
# 667
Аз сега съм добре ама в петък няма да ставам за общуване след епизода.

Виж целия пост
# 668
Здравейте, момичета!


"Животът е твърде ироничен. Дава ти тъга, за да разбереш какво е щастието; шум, за да се насладиш на тишината и отсъствие, за да оцениш присъствието.."

Нека денят ни е изпълнен с щастие, радост, усмивки и позитивно настроение!



Виж целия пост
# 669
Привет!

Гизем и Кемал заловени с бебето им в Алачатъ

https://www.instagram.com/stories/gazetemagazin/3717709181072493 … =dnFyenI0NjZjZDMy
Виж целия пост
# 670

Хайде на плодовото фрапеееее Yum Снимката е от архива от разходката миналата седмица.
Виж целия пост
# 671
Феми, благодаря за фрапето! Откъде е този красив изглед?


Харесвам Гизем като актриса и визия. Много е първична и непредсказуема.
Допадна ми и в "Шампион".









Виж целия пост
# 672
От Ботевград е изгледа.
Виж целия пост
# 673
Еми и аз я харесвам много е хем сладка хем може и хард.
 Тъкмо се чудя че трябва да оставя Шербета след случващото се и ми пускат Фатих и Джемре.А вземи се откажи при тази гледка?



Фемуни мерси за питието ама аз пих домашна лимонада направена от мен със смокиново сладко.
Виж целия пост
# 674
Браво мило за лимонадата и сладичкото. В момента си хапваме вкъщи  току що опечена пастърва със салатка. YumHeart EyesWine GlassWine Glass
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия