Пъзели 70

  • 23 211
  • 739
# 645
Виж целия пост
# 646
Страхотен пъзел Simple Smile
Виж целия пост
# 647
Много приятен беше, ноооо дъщерята ме налази да реди с мен, така че явно ще купувам още Simple Smile
Виж целия пост
# 648
HighSpeed, а частиците мини ли са? Аз от Тему само на мини частици попадам и понеже не искам мини до сега не съм поръчвала.

За първи път редя 3D пъзел или по скоро децата го направиха и много им хареса.

Мини Биг Бен, 3D Пъзел Ravensburger от 54 части

Виж целия пост
# 649
Специално на тези двата последните не са мини.
Виж целия пост
# 650
Аз днес редя ударно, всички са по 500ч


Виж целия пост
# 651
101 Далматинци, 1000 части, Томас Кинкейд (7ми от 12).
Тези пъзели се оказаха от неуспешните импулсивни покупки, които съм правила. Продължавам да мисля, че сa много красиви, но като ги видя тези китки по парчетата, ми прилошава вече. Още 5 и не знам дали бих си купила отново от тях (може би само Ваяна и снежният Красавицата и звяра не блазнят).
Виж целия пост
# 652
Взаимна любов, Enjoy, 1000 части

Виж целия пост
# 653
vox, евето, благодаря за предложения пъзел, но ще го откажа/ отхвърля. Вкъщи предпочитаме стандартните части. Първата хилядарка, която редихме вкъщи беше на Sunsout и явно още ни държи влажно. Доста време ни отне нареждането и какви бяха тези части във всякакви причудливи форми. Още изтръпвам като се сетя, какъв ужас беше. Не  удоволствие, а мъка. От онзи момент вкъщи се редят само стандартни части. Пълен кеф и наслада. Най- много някоя Едука да наредим, но тя си е стандартни и тук- там за разнообразие някое " дупе" (😁) и дъгичка.🙂

Иначе това е пъзела от " играчките", който взех. 🙂
Виж целия пост
# 654
     
    Написахте ли  писмо на  Дядо Коледа да ви донесе пъзели?
   [/list]    
    А едно еленче- подшушна ли да са много?
   [/list]  
    /eeBoo,500 части  Retro Christmas woman  
Скрит текст:
[/list]
Виж целия пост
# 655
При мен дядо Коледа си знае, но за да няма повторки сама си ги поръчвам или пращам конкретен линк Simple Smile
Днес ми е много ползотворен откъм пъзели ден. Наредих 2300 части

Виж целия пост
# 656
Мини наклонена кула в Пиза, 3D Пъзел Ravensburger, 54 части

Виж целия пост
# 657
Mushroom Cottage
Ravensburger, 1000

Виж целия пост
# 658
А, тъкмо ги отворих тея гъби сутринта Smile Сега след 12 000 мини части на трефл всичко ми изглежда ОГРОМНО Joy

Еве, трефл-а го има малката, а Шмид-а ако ще се разделяш имам интерес (ама не ми е на всяка цена де) Smiley

Formel 1 Monaco
500 части
Ravensburger

Благодарности към Ади за този, беше ми мерак отдавна да го пробвам Hug
Виж целия пост
# 659
Много ми харесаха всички пъзели, които показа Евето вчера! Ако продължи в този дух скоро ще остане без пъзели!
И аз го имам този от 300 части на Дисни, много е хубав.
Аз съм купила 7 пъзела на HOP по 250 части, изглеждат прекрасно, ако искате мога да ги дам за редене. То буквално за 2 часа ще се нареди всичко, мога да ги нося на някоя сбирка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия