Пъзели 70

  • 23 208
  • 739
# 675
Happy, благодаря за снежковците! Много са сладки и разделени на няколко пакетчета Simple Smile Тъй като няма друг записан за София, заминават към Свищов.
Meddyy, благодаря! Flowers Tulip Другите два пъзела пътуват към мен. Ако някой иска да ги реди, да пише. Simple Smile
Виж целия пост
# 676
Здравейте, бях писала, че ще снимам като ми пристигне поръчката от пъзели. Та пристигна и попълних колекцията, два са редени, другите предстоят.

Виж целия пост
# 677
Ехеее страхотна колекция Simple Smile
Виж целия пост
# 678
Никой да не се оплаква от времето - ето ви чадърче за дъжда, жабче за локвите и Супрадин за подсилване на имунитета Joy




Виж целия пост
# 679
Искам да благодаря на Meddyy, защото на мен изпрати Едуката и Галисъна, после ако някой иска пускам да се редят. Едуката май има същата картинка като един пъзел, който беше пуснала да пътува Весето, но нямам против да я наредя отново.
Meddyy, благодаря! Flowers Tulip Другите два пъзела пътуват към мен. Ако някой иска да ги реди, да пише. Simple Smile

Бих ги редила и четирите пъзела.
Виж целия пост
# 680
И аз ги харесах и бих искала да ги наредя, но не бързам.
Виж целия пост
# 681
Вселената в нейните очи, Black Sea, 500 части

Виж целия пост
# 682
300 части, ама какви...
Ravensburger - Star Wars: The Force Awakens
Виж целия пост
# 683
Зимни приключения, автор Дейвид Маклийн, Black Sea, 1000 части

Виж целия пост
# 684
Едно Клементони да сменим украсата в кабинета ни
Виж целия пост
# 685
Виж целия пост
# 686
Хайче, доста труден изглежда!
Ето например за този пъзел не знам рисуван ли е, AI ли е?
Виж целия пост
# 687
Не беше лесен, голяма шарения Simple Smile
Виж целия пост
# 688
Този на Хайчето е трудните.
От мен едни 2000 части на Кобъл, любезно разделени на 4 от Ади Simple Smile
Виж целия пост
# 689
Честит Декември Christmas Tree обожавам го Heart
1/24

И от снощи
Ravensburger - Станция за бродерия
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия