На море в Турция - тема 87

  • 60 294
  • 736
# 330
Така и не разбрахме защо автобуса мина по дългия маршрут и през Истанбул за Сиде, вместо по краткия път пред курортите - Кушадасъ, Дидим и т.н.

Защото този път не е по-кратък до Алания. Алания е много по-далече. И ние заобиколихме Истанбул на път за там.
Виж целия пост
# 331
С огромно уважение към тези дето прочетоха целия този пасквил

защо пасквил , хубав си е пътеписа Simple Smile

''Така и не разбрахме защо автобуса мина по дългия маршрут и през Истанбул за Сиде, вместо по краткия път пред курортите - Кушадасъ, Дидим и т.н. ''
 Точно обратното - до Сиде през Кушадасъ, Дидим е към 200 км. по скъпо , - задай го в  някой ГАРМИН или друга навигация и ще ти го покаже
Виж целия пост
# 332
Валерко, направо ме уби с тоя пост.

Къде намирате fact sheet за хотелите? Всяка година като гламава търся, все не успявам. Уж съм умничка
Виж целия пост
# 333
Прави сте, наистина не е по-кратък пътя , както си мислехме. Явно нещо сме се заблудили като го гледахме на пръв поглед картата.
При всички положения обаче от тук нататък със самолет.
Виж целия пост
# 334
Валерко, направо ме уби с тоя пост.

Къде намирате fact sheet за хотелите? Всяка година като гламава търся, все не успявам. Уж съм умничка
Google - fact sheet hotel X
Сайтовете на самите хотели.
Сайтовете на големите туроператори в БГ.
Фен страниците във фейсбук на самия хотел.
Виж целия пост
# 335
Валерко, направо ме уби с тоя пост.

Къде намирате fact sheet за хотелите? Всяка година като гламава търся, все не успявам. Уж съм умничка
Google - fact sheet hotel X
Сайтовете на самите хотели.
Сайтовете на големите туроператори в БГ.
Фен страниците във фейсбук на самия хотел.
Аз гледам отзиви в Trip Advisor задължително със снимки на потребители и то скорошни. Те ми се струват най-обективни. И Google отзивите, ако има.
ПП: Добре, че ме подсетихте да оставя отзиви за Руби.
Виж целия пост
# 336
Хубаво, но аз не питам за отзиви.

Галактик, благодаря.
Виж целия пост
# 337
Валерко, направо ме уби с тоя пост.

Къде намирате fact sheet за хотелите? Всяка година като гламава търся, все не успявам. Уж съм умничка
Специално тоя хотел нямат, без да преувеличавам поне 10 пъти съм им искал по различни начини и никой нищо не прати. На официалния мейл също. А го имам за 24-та г.на английски и руски, даже мисля от тука ми го прати потребител. Но тая година не се сдобих с такъв.
Виж целия пост
# 338
Прави сте, наистина не е по-кратък пътя , както си мислехме. Явно нещо сме се заблудили като го гледахме на пръв поглед картата.
При всички положения обаче от тук нататък със самолет.
Да попитам , на кое викат турските Малдиви ? За езерото Салда ли става въпрос?
Виж целия пост
# 339
Прави сте, наистина не е по-кратък пътя , както си мислехме. Явно нещо сме се заблудили като го гледахме на пръв поглед картата.
При всички положения обаче от тук нататък със самолет.
Да попитам , на кое викат турските Малдиви ? За езерото Салда ли става въпрос?

Остров Сулуада.
Имахме 3 спирки (3 плажа) , като всяка спирка беше различна на цвят водата, но все прекрасно чиста.
Ето малко снимки Simple Smile




Исках да кача повече и по-хубави снимки, но с това ограничение на форума за размера, само това ми призна и успях да прикача…
Виж целия пост
# 340
Да, на езерото Салда, но то е на 1200 метра височина и е пущинак наоколо Simple Smile Кристал вода с бели пясъци, но не съм го виждал, в плановете ми е някой ден, но не знам дали си заслужава, защото около него няма нищо...

Най-красивите морски картини бяха островите край Фетхие и заливите в Олюдениз и край него, Долината на Пеперудите...
Но това трябва да се види с корабче и трае поне един цял ден....

Ние бяхме отседнали в Олюдениз за 4 дена, които реално не ни стигнаха за да  "поемем" цялата красота и емоция на мястото...
Един ден за Фетхие... а трябват няколко, един ден за Бабадаг... стига Simple Smile , един ден за островите и заливите... ех, не стига Simple Smile и един ден за плажовете в самия Олюдениз...
Виж целия пост
# 341
Днеска явно е ден на отзивите....та да се набъркам и аз.

ОТЗИВ ЗА КОРУМАР ЕФЕСУС, КУШАДАСЪ, ТУРЦИЯ


Много благодаря за инфото, от сега си го слагам в списъка за 26та.
Виж целия пост
# 342
Валерко, направо ме уби с тоя пост.

Къде намирате fact sheet за хотелите? Всяка година като гламава търся, все не успявам. Уж съм умничка
Специално тоя хотел нямат, без да преувеличавам поне 10 пъти съм им искал по различни начини и никой нищо не прати. На официалния мейл също. А го имам за 24-та г.на английски и руски, даже мисля от тука ми го прати потребител. Но тая година не се сдобих с такъв.

Това ли: https://www.bgoperator.ru/pr_img/1000512/20250806/82938375/KoruM … pt_2025-2_ENG.PDF

https://www.1atravel.rs/wp-content/uploads/2025/04/FACT-SHEET_44 … .51790915.310.pdf

https://s.tez-tour.com/hotel/7023076/KoruMar_Ephesus_Concept_2025-2_ENG_3732.pdf
Виж целия пост
# 343
Valerko, вече знам защо не те видях 🤨

Ех, обаче за някои неща все едно не сме били в един хотел. Това личните изисквания са голяма работа и за това и вече не чета особено отзиви.
Настаниха ни веднага при пристигането-11ч и с безплатен ъпгрейд. Ако правилно се ориентирам по номерата май точно в крилото, където си искал (2245).
Камериерката - топ. Една азиатка беше дето не само бакшиш заслужаваше. Даже обувките си гледах чинно да съм подредила, защото жената и това правеше.
Анимацията-за мен перфектна, защото постоянно забавляваха децата с активности.
Точно тея обикалящи пичове направо идваха да им се подпишем, защото знаеха, че нашите са наредени там.
Вечерната… какво да е, едно и също, обаче мнооого гърмеше, не се стоеше на масичките на бара.
Храната-да, разнообразие имаше, но не беше по моето меню и не бих дала топ оценка, заради моите лични изисквания.
Плажа-ами този повече ми хареса, не че ходя на плаж ама отидох да го видя, колкото сутринта в 7 човека с багерчето да трябваше да ме заобикаля, докато си пиех кафето там, но видя ли, че и Палм Уингса не трябва така да отричаш. Малко ти е ходенето, трябва по-често, че забравяш.


Някой има ли инфо Green Nature Sarigerme дали ще го пуснат за нашия пазар или ако е попадал на платформа допускаща резервация?
Виж целия пост
# 344
При всички положения обаче от тук нататък със самолет.


Някой хора всячески гледат да не пътуват със самолет. С автобус донякъде е въпрос и на нагласа , а и има места до където с автобус е по удобно : Гьокчеада , Бозжеада , Айвалък , Текирдак и подобни по близки дестинации , а понякога и въпрос на финанси , има оферти които със самолет са доста скъпи !
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия