Лятото е радост голяма: носи вест, че ще ставам мама. ~бебеправене 622~

  • 34 672
  • 787
# 270
Съжалявам да го чуя, Msr. Изпращам ти много любов и сила да преминеш през това.
Виж целия пост
# 271
Съжалявам много msr222! Cry
Виж целия пост
# 272
Ех, Msr, съжалявам…
Виж целия пост
# 273
Съжалявам и аз, Msr. Сила и кураж Heart
Виж целия пост
# 274
Msr, много съжалявам! ... Heart
Виж целия пост
# 275
Еххх, MSR, не е честно, тъкмо си позволи да мечтаеш, наистина съжалявам.
Дано следващият път генетичната лотария е на ваша страна и да последва скоро една успешна бременност.
Виж целия пост
# 276
Ох, msr, много съжалявам! Много сили сега, за да преминете през всичко. Пожелавам ти с цялото си сърце никога повече да не изживяваш такова нещо! ❤
Виж целия пост
# 277
Msr, много съжалявам и те прегръщам 🤍
Виж целия пост
# 278
Мср, силни прегръдки и никакви извинения не се приемат! Пожелавам чудото да е успешно съвсем скоро, а до тогава кураж и сила! HugHeart
Виж целия пост
# 279
msr, Съжалявам!😔
Виж целия пост
# 280
Съжалявам мср ! Пренатален ли прави?
Виж целия пост
# 281
msr, съжалявам Cry
Виж целия пост
# 282
Мср, съжалявам, че отново трябва да минете по този път.. Broken Heart Знам, че сте силни и ще се справите и с това. Пожелавам ти това да е последното нещастие преди сбъдването на мечтата ви! Nature Star2
Виж целия пост
# 283
Здравейте на всички от темата! Искрено съжалявам за тези които не сте успели, не се натъжавайте, надежда винаги има и се надявам скоро пак  да пишете за хубави и позитивни новини!
Ако може да ви се представя на бързо, аз съм ВИЛИ на 42г. С три деца от брака ми и още две от сегашния ми партньор. След последното раждане ми поставиха Спирала като си мислехме да е последно, но от 3 м. обсъждахме дали да не родя отново , честно през цялото време се колебаех и през последните две седмици с категоричност реших да опитаме. В понеделник ще ходя да ми махат спиралата и да се почва. Първите ми страхове са какво ще ми кажат в кабинета на АГ, дали ще има някакви шансове на моята възраст и т. н. Но съм наясно, че силно го искам и се надявам да се получи. Така като започна поне ще ви ясно дали и как ще се получат нещата от самото начало, ако има и други на моята възраст споделете моля 🙂
Възможно е да получа и критики за този пост, но ще съм благодарна на добро отношение!
Виж целия пост
# 284
Здравей, ти вече писа мисля преди няколко дни. Не мисля, че някой е имал опит със спирала или с шесто зачеване/раждане, затова не се включиха и повече хора. Аз ще повторя моя съвет отпреди няколко дни и той е да потърсиш репродуктивен след 4-5 месеца ако няма резултат. Иначе АГ-то какво ще каже не трябва са те вълнува, щом сте го решили Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия