Кралски работи и клюки - август 2025

  • 77 322
  • 1 050
# 765
При нидерланците всичките заслабнаха ударно. Ариане преди изглеждаше доста по-трътлеста.


Вчера ме изуми и Серина Уилямс, която публично каза, че използва лекарства за отслабване и дори е в партньорство с тях.
Затова и масово американските селебритита (включително и Маркъл) отслабват ударно за някакви месеци.
Явно вече здравословният начин на живот и спорта не са приоритет на никого.
Виж целия пост
# 766
Брошката всъщност хич не е толкова голяма... като за ревер е направена

Dimensions: 4.2cm (L) x 5cm (W) x 1.1cm (D)
https://www.poppyshop.org.uk/products/elizabeth-poppy-basket-brooch
Виж целия пост
# 767
Да, много добре изглежда брошката на ревера.

Виж целия пост
# 768
Аз предполагам, че следващата седмица ще видим Уелс или поне нещо от тях неочаквано.

Иначе чак при визитата на тръмп след средата на септември.
Защо неочаквано?

Традиционно Уелс винаги имат изяви в началото на септември. Все пак учебната година по английската система започва именно на 1ви септември
Виж целия пост
# 769
Реваншира се на кучето с разходка с яхта заради къча, който му би. Joy
Максима и Ариане предприеха малка разходка с яхта на остров Спецес в Гърция заедно. Явно си имат и лична яхта, която не е никак скромна.


Виж целия пост
# 770
И защото Серена е казала нещо, вече приемаме че всички са на лекарства. Нищо че специално нидерландците отслабваха доста продължително време, сигурно 2 години.

Кого мога да нарека трътлест? Че има доста отговарящи на това описание.
Особено подходяща дума за младо момиче с променяща се фигура - иначе боди шейминга не се толерира.
Виж целия пост
# 771
Оооо, мега яката яхта имат холандците.  Искам и аз така - цяло лято да вея рокля на някоя яхта.
Виж целия пост
# 772
Омъжи се за принц и ще имаш 😃
Виж целия пост
# 773
Стани кралица и ще вееш Simple Smile
Едни на своя, други на чужда яхта...
Виж целия пост
# 774
По-скоро направи като нидерландците - купи си.
Виж целия пост
# 775
И защото Серена е казала нещо, вече приемаме че всички са на лекарства. Нищо че специално нидерландците отслабнава доста продължително време, сигурно 2 години.
Конкретно холандците отслабнаха ударно за няколко месеца, как 2 години. Холандците винаги са били пълни при все, че имат отбор кралски готвачи в дворци и яхти, достъп до топ лекари и треньори и не е имало каквато и да е видима промяна в теглото, явно нито храната, нито тренировките са причината за драстичното сваляне на килограмите.

Разликата между двете снимки на Амалия е по-малко от година.




А ето и когато разликата е 1 година
Виж целия пост
# 776
Омъжи се за принц и ще имаш 😃
Или за принцеса,в Холандия може след 2021. Взимаш Амалия и получаваш яхтата и короната.
Виж целия пост
# 777

Кого мога да нарека трътлест? Че има доста отговарящи на това описание.
Особено подходяща дума за младо момиче с променяща се фигура - иначе боди шейминга не се толерира.
Цялата женска част от холандкото семейство, преди да отслабнат.
Беа и Южени преди да се омъжат също.
Изабела датска също не е от най-слабите.
Млади, здрави момичета не искаха дълго време да отслабнат и да вземат под внимание спорта и диетите.
Не виждам нищо лошо в думата “трътлест”, не съм излъгала, че видимо са с широк ханш и крака.
Бодишейминга се изразява в това да повториш за жена лекувала се от рак, че е прекалено слаба и всичко ѝ “виси” поне 292739 пъти.
Виж целия пост
# 778

Бодишейминга се изразява в това да повториш за жена лекувала се от рак, че е прекалено слаба и всичко ѝ “виси” поне 292739 пъти.
Плюс да се подиграваш на малолетни момичета, че са дебели понеже не спортували
Виж целия пост
# 779
И година да е...не е драстично за месец-два. И никой не знае откога е започнала.
И с лекарства да е, откъде знаем че няма здравословен проблем?
Или може би на нея не ѝ се е отразил стреса със заплахите и нуждата да се мести да живее в друга страна.


Бодишейминга се изразява в това да повториш за жена лекувала се от рак, че е прекалено слаба и всичко ѝ “виси” поне 292739 пъти.
Плюс да се подиграваш на малолетни момичета, че са дебели понеже не спортували
Че това си е мото за холандките от много време - че са дебели от малки.
Скоро беше че трябва да се крият колене, ръце...ама удобно си мълча, нали?

Трътлест
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия