Кралски работи и клюки - август 2025

  • 77 320
  • 1 050
# 795
Сакото на Мери ми харесва. Панталона не мога да преценя, така в крачка като е снимана. Поне дължината му е по-добра отколкото на модела. Двете заедно са прекалени наистина, но като ги раздели и съчетае, ще станат хубави тоалети

Вики обаче е страхотна, изглежда много добре.
Виж целия пост
# 796
Любимите ми “пердета”, много елгантни и идеални за стилна и класна жена.



И една страхотна тяхна рокля и един строен крак.


Беа също има попадения на марката
Виж целия пост
# 797
Много са красиви горните визии на Катрин. Класическа елегантност и модерен вид едновременно. Шик.
Съчетанието при Виктория на сакото с тази пола е неудачно. Далеч от елегантност.
Виж целия пост
# 798
Катрин както винаги е символ на елегантност! Тя си е модна икона.
Беа много ме впечатли с показаните модели - но тя разцъфна сред брака с Моци!
Любимите ми “пердета”, много елгантни и идеални за стилна и класна жена.



И една страхотна тяхна рокля и един строен крак.


Беа също има попадения на марката

Виж целия пост
# 799
Костюма на Мери не ми харесва.Стои доста добре като модел, но десена твърдо не. Всъщност сакото с черна полата или панталон няма да е зле. Като костюм твърдо не.




Не видях информация  тук, какви са събитията на които присъстват  Мери и Виктория, само какви са грозни, кичозни и прочие тоалетите.
Дали пък арт индийската изложба, не е подходящо, за нещо по-шарено и по силен грим, не знам...
На Виктория полата ми харесва, горното не.
Виж целия пост
# 800
Пак се върнах да видя Вики, страхотна е Heart Eyes много ми харесва. Може би единствената ми забележка е, че има три различни, но близки, цвята по себе си, но ми създава толкова приятно усещане за свежест, че й го прощавам Simple Smile

Сега видях, че до нея всъщност е Даниел, никакво внимание не му обърнах одеве Simple Smile
Добре му се отразява възрастта, смекчи му чертите малко, вече не ми е толкова крийпи както като бяха по-млади.
Виж целия пост
# 801
Може ли още снимки на "пердетата". Воуг и Уинтуър ги одобряват,аз с тях не споря. Апропо, позицията на Ана е свободна,кандидатствайте и го катурнете тоя Шанел от модния Олимп,че вече почти век се е закотвил там
Виж целия пост
# 802
Може ли още снимки на "пердетата". Воуг и Уинтуър ги одобряват,аз с тях не споря. Апропо, позицията на Ана е свободна,кандидатствайте и го катурнете тоя Шанел от модния Олимп,че вече почти век се е закотвил там
Заповядай и с други кралски дами



Тази тъмно синята, хем ми харесва, хем не, нестандартен модел.


Пипа и тя е носила марката
Виж целия пост
# 803
Роклите на Беа и Пипа за мен са ужасни. Другите стават.
Виж целия пост
# 804
Катрин изглежда изключително стилно и изящно в сетовете на Self Portrait, като фея е. Виктория също много ми харесва с комбинацията от сако и плисирана пола, гуменките също се връзват много добре. Тя има по-различна структура, по-едра е, но е стегната и спортна.
Различна визия имат, но и двете ми харесват, а не виждам защо всичко трябва да се обръща на "Кой е по-по-най"...
Виж целия пост
# 805
Оо, тази рокля на Пипа аз бих я взела веднага, стига да ми стои така 😄 На мен ми навява асоциации на модата от началото на миналия век 20-30-те, естествено съвременен прочит.
Виж целия пост
# 806
Ня мен ми харесват показаните тоалети на Кейт, но защо такова еднообразие, наистина... Тя може да си позволи каквото си поиска, и фигура има подходяща, и дизайнерите ще и измислят интересни неща... Като си видял една, все едно си ги видял всичките.

Единственото наистина потресаващо грозно нещо, показано в последните страници е втората рокля на Беа, тя и първата не става, всъщност
Виж целия пост
# 807
Точно в това е чарът на Беа! Колкото по-никакво, толкова по-запомнящо се.
Виж целия пост
# 808
Всъщност е точно така, тя, жената, не е модна икона, но май не и и дреме.
Виж целия пост
# 809
Ня мен ми харесват показаните тоалети на Кейт, но защо такова еднообразие, наистина... Тя може да си позволи каквото си поиска, и фигура има подходяща, и дизайнерите ще и измислят интересни неща... Като си видял една, все едно си ги видял всичките.

Единственото наистина потресаващо грозно нещо, показано в последните страници е втората рокля на Беа, тя и първата не става, всъщност
Изглеждат еднообразни, защото са лепнати една до друга снимките. Иначе тоалетите са носени в различни години, по различни поводи. Лично за мен е интересно как е ъпдейтнат модела, за да изглежда различен и все пак да е в същия стил.
Мери нали и тя освежава старите тоалети през година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия