Искам да кажа...(233) през АВГУСТ 2025

  • 35 789
  • 866
# 795
Добро утро!
Днес се наспах.
До обяд ще участвам в един фестивал на народното творчество.
В съседно село е.
После каквото дойде - пране , готвене , а бе слугинаж.
Селесте , и моята Теди има много хубава къдрава коса и непрекъснато я изправя.
Хубав ден!
Виж целия пост
# 796
Добро утро!

Рано раних аз, да се стягам за детско парти. Градината е подредена, а от мен се лее вода. Подозирвам,  че ще ги изпържим тия дечица.

Съни, честит да ти е именика! Да е много, много здрав!
Виж целия пост
# 797
Добро утро!
Честити именици! Живи и здрави да са!
Ние ще се разходим из Сандански пътьом към София.

Виж целия пост
# 798
Добро утро.
Благодаря,  Али. И ти, и Алечко да сте здрави и щастливи.  Много хубаво парти пожелавам днес.
 И Бубето май има Александър.  Всички именици да са здрави и успешни.
Именикът е на урок по математика.  Ама така се случи.  Аз чистя, ще сготвя, ще обядваме и после кино, пазаруване на дрехи и обувки за новия сезон и вечеря навън да почетем празника.
Боби, ходила съм няколко пъти на Боженишки Урвич, ще ти хареса.
Хубав и усмихнат ден.
Виж целия пост
# 799
Честито да е името на днешните празнуващи! На здраве и късмет да им е!
Виж целия пост
# 800
Честито и от мен на всички празнуващи днес!
Добре, че беше свеки да честити на ММ, че и ние да се сетим. Сега се чуди моят именик дали му се празнува Grinning
Виж целия пост
# 801
Честити да са всички именици 🍀

Аз станах, хапнах и пак прилегнах. То не е лошо тъй 😆

Весело парти, Али!
Виж целия пост
# 802
Честити да са всички празнуващи днес! Али, малкото Али, на Съни, на Етти и на Буб! Някой пропуснах ли?
Роди, в с. Капатово има музей на ретро автомобили.
Виж целия пост
# 803
Добро утро! Coffee

Честити да са имениците! Бъдете здрави, щастливи и усмихнати! Весел празник!
Ние пътуваме към къщата.

Хубави почивни дни на всички!
Виж целия пост
# 804
Честити да са и другите именици,  от здраве да не се отърват!

Аз нагласих катуна, а моите хора още ги няма. Партето почва в 11.30 🤣 Добре, че си знам стоката и влачих из ония дни багажи и украси насам. Темата ще е Стич. Не го знам кой е, ама като надух амнайсе балона с мутрата му вече и не искам да знам 😁
Виж целия пост
# 805
Честити да са имениците!
Нищо съществено няма да свърша днес,освен че подкокоросвам Селесте да ходим на едно място Wink
След малко ще ида до магазините да излъчат картата си и после ще ходя в Сл.бряг,че ММ го викнаха там
Виж целия пост
# 806
Честити да са имениците!🍀
Виж целия пост
# 807
Честито и от мен на имениците, здраве им желая!
Поспах днес, да не ме мислите;)
Лошото е, че са онези дни от месеца и ме боли глава и корем, но ще почивам повече днес, видяло се е.
Македонската среща я уточнихме, ще е следващата неделя, обедно време. Мястото още го мислим, но или ще е в Благоевград, или в Сандански. Ако още някой иска да се включи да пише на ЛС, за да го добавим към групата.
Виж целия пост
# 808
Нищо съществено няма да свърша днес, освен че подкокоросвам Селесте да ходим на едно място Wink
Въх, ама така кажи в прав текст, аз реших, че само мнения събираш, не ме каниш Joy Щеше да стане като с на Вики гривната Пандора, тя много искала и като ме питала веднъж дали са скъпи, се очаквало от мен да се сетя, че това е завоалиран начин да ми подскаже идея за подарък (пляс по челото).
Виж целия пост
# 809
Не те каня, подкокоросвам те Wink Има разлика
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия