Искам да кажа...(233) през АВГУСТ 2025

  • 35 788
  • 866
# 90
Добро утро!
Бубе, не мога да реша дали искам да съм баба като теб или искам да съм ти внуче Hug !
Върна ме в един спомен - ставам, а баба прави пилешка супа. Питам защо, а тя казва защото през нощта съм говорила нещо и съм казала, че искам. Точно по това време беше, сезона на дините...
С влак не бях пътувала поне 20 години, до тази - оказа се удобно, особено с експрес до Бургас. Даже мисля да повторя.
Лин, прекрасна гледка!
Изпуснала съм ви, ще се връщам да чета...ама уви, на работа съм Cry
Виж целия пост
# 91
Добро утро! Пооправям се, вече си хапвам по - малко. Дано, че имам задачи през седмицата. Утре съм на фризьор, имам и зъболекар. Ремонта ще е безконечен явно. Но да сме здрави само! Хубава седмица🌼🤗
Виж целия пост
# 92
Добро утро!
Изпих вече 2 кафета, лещата се готви....
Планът за днес - час бърз преход в планината, пилатес, книга....
Хубав ден!
Щастлива седмица!
Виж целия пост
# 93
Дописвам - Боби, искам да го видя на живо този водопад някой ден!
Виж целия пост
# 94
Добро утро!
И на мен не ми се работи, особено в този дъжд навън. Само за спане ми е.
Болните да оздравяват!
Прекрасна седмица!
Виж целия пост
# 95
Добро утро!
Поспахме всички без големият днес. Хубаво е когато децата са ваканция. Снощи бяхме на концерт на Браян Адамс в градините на замъка до нас. Беше страхотно! Днес ме чака шътане, а следобяд мисля да отида до личният да видим той какво ще каже за моите болежки.
Лека и спокойна седмица на всички!
Виж целия пост
# 96
Добро утро от плажа във Валенсия.

Успешна седмица.
Виж целия пост
# 97
Тинна, водопадът - пролетта.
Манастирът също е много хубав.
Минах екопътеката в интензивно ходене за 45 минути. Доволна съм.
Лещата беше одобрена, но и на мен ми хареса.


Виж целия пост
# 98
Щерката много обича леща. Малчо крем супа от червена леща.
Днес за първи път ползвам Вегета натюр. Една приятелка ми я похвали, като състав. Пиле с ориз правя, дано се хареса. Този тип подправки не съм ползвала повече от 10г,заради мононатриевия глутамат.
Съни, прекрасно!
Боби Heart Eyes
Кой е този водопад?
Виж целия пост
# 99
И аз на обяд хапнах леща.
Съни, весело изкарване!
Ех, Мони, Браян Адамс ми беше любимец голям любимец навремето.
https://www.google.com/search?q=%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%8F%D0%BD+% … :5a0juQ0aeGI,st:0
Тази песен често я слушаме напоследък.
Виж целия пост
# 100
Чак сега успях да сколасам да се разпиша в темата.
Етти, вместо вегета, може да ползваш сушени зеленчуци. Може само да се наложи да си ги джурнеш в някой чопър, че има и доста едри парченца.
Мъфин, Мони, да ни се похвалите след прегледите при личните лекари.
Хубав ден от мен.
Роди, искам и при нас дъжд, ама няма.
Виж целия пост
# 101
Най-после дъжд, супер е!
Виж целия пост
# 102
Добър вечер!

Минах през личната, назначи лечение. Посъветва първо да пръскам Грануфорин  (не знам така ли се пише), ако почувствам облекчение може и без АБ. Но имам рецепта и си го купих за всеки случай. Плюс пробиотик и противогъбично след АБ. Почнеш ли едно, няма спиране... Rolling Eyes
Гоги вече заспа. Откакто ходи се изморява бързо. ММ пържи домашни картофки. Миналата година картофа беше много хубав. Предполагам и сега ще е вкусен.

Хубава вечер от мен!
Виж целия пост
# 103
Ходих и на Пилатес....
Доволна съм от деня.
Ети, това е водопад Варовитец, при Етрополския манастир Св.Троица.
Виж целия пост
# 104
Мъфинче,завидях за домашния картоф!
Как ми липсва този вкус от детството....

На болните бързо оздравяване!

Много е хубав водопада!

Днес беше е@ати и лудия и объркан ден! Дано утре е по-спокойно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия