Изпитани сайтове за парфюми - Август и Септември 2025

  • 103 103
  • 734
# 75
Трябва ми код за Флакони, като имах не ми трябваше, ама сега много ми трябва Simple Smile
Виж целия пост
# 76
Споделям негативен опит с parfium.bg. Преди три дни направих поръчка с плащане с карта,  като получих съобщение за успешно направена поръчка и съответно номер. На следващия ден видях, че имам имейл от тях, че очакват плащане.  При преглед на банкирането установих,  че действително нямам отразено такова плащане. Имам достатъчно наличност, не ми стана ясно защо не се е случило самото плащане. Два дни им звънях по телефона, за да се уточним да ми изпратят поръчката с наложен платеж или да преведа сумата по посочена от тях сметка  , но никой не вдигаше. Сега виждам,  че парфюмът вече не е наличен и предполагам никой няма да си свърже с мен, въпреки "успешно направената поръчка". Жалко,  че често имат много добри цени, но при толкова непрофесионално отношение , лично аз няма дори да им гледам офертите.
Виж целия пост
# 77
Трябва ми код за Флакони, като имах не ми трябваше, ама сега много ми трябва Simple Smile

Изпратих ви съобщение.
Виж целия пост
# 78
Спомена се в другата тема. Аз отдавна го мисля. Не съм решила, но цената тук е добра.
https://parfium.bg/elie-saab-le-parfum-in-white-parfium-za-jeni- … cpc&utm_campaign=

Въобще не го познавам, но поръчах на сляпо.
Надявам се да се разберем
Виж целия пост
# 79
Ще се разберете, много е хубав.
Виж целия пост
# 80
Ако се изчерпа от горния сайт, Elie Saab Le Parfum In White, тестер , го има и във Венера на същата цена - 69 лв., с доставка 3,10 до автомат и 4,5 до офис и без досадни такси за наложен платеж
https://fragrances.bg/elie-saab-le-parfum-in-white-edp-90ml-za-zeni-bez-opakovka#
Виж целия пост
# 81
Ако се изчерпа от горния сайт, Elie Saab Le Parfum In White, тестер , го има и във Венера на същата цена - 69 лв., с доставка 3,10 до автомат и 4,5 до офис и без досадни такси за наложен платеж
https://fragrances.bg/elie-saab-le-parfum-in-white-edp-90ml-za-zeni-bez-opakovka#

в parfium.bg има код плюс кешбек в cashway
Виж целия пост
# 82
Код за 13% отстъпка във flaconi.de
MLC12P-BRDAJKK
Виж целия пост
# 83
Здравейте, поръчах Crystal Noir Parfum от Parfium.bg https://parfium.bg/versace-crystal-noir-parfium-za-jeni-bez-opakovka
Получих флакон с цветни букви. Но и като аромат няма общо със стария Crystal Noir.
Някой поръчвал ли го е от тук? До сега не съм попадала на ментета от този сайт.
Виж целия пост
# 84
Lodsi,
не може да е фалшив. Ароматът отдавна не е същия, вече явно и бутилката. Харесва ми с този цветен надпис. Някой спомена, че е получил такъв, но не помня кой и къде.
Аз също си подарих Le Parfum in White Elie Saab. Скоро имах повод, та затова.
Днес съм с друг бял красавец, който много харесвам, но имам само отливка, а така ми се иска...
https://www.fragrantica.com/perfume/Dior/J-adore-Parfum-d-Eau-75642.html
Виж целия пост
# 85
Благодаря, Магде! Вярно че не съм го тествала в магазин ама чак бегла прилика да няма…мислех си че е просто по-силен и траен от стария. Този не ми харесва толкова определено.
Виж целия пост
# 86
Crystal noir parfum е твърде нов, за да е с променена бутилка. Да не е някоя лятна лимитка?
Виж целия пост
# 87
Не знам, Karen, дала съм линк от сайта, там на снимката си е нормалната бутилка.
Виж целия пост
# 88
И аз не знам... В сайта е показан парфюма, но описанието е за EdT.
https://www.fragrantica.com/perfume/Versace/Crystal-Noir-Eau-de- … ilette-67502.html
Виж целия пост
# 89
Споделям негативен опит с parfium.bg. Преди три дни направих поръчка с плащане с карта,  като получих съобщение за успешно направена поръчка и съответно номер. На следващия ден видях, че имам имейл от тях, че очакват плащане.  При преглед на банкирането установих,  че действително нямам отразено такова плащане. Имам достатъчно наличност, не ми стана ясно защо не се е случило самото плащане. Два дни им звънях по телефона, за да се уточним да ми изпратят поръчката с наложен платеж или да преведа сумата по посочена от тях сметка  , но никой не вдигаше. Сега виждам,  че парфюмът вече не е наличен и предполагам никой няма да си свърже с мен, въпреки "успешно направената поръчка". Жалко,  че често имат много добри цени, но при толкова непрофесионално отношение , лично аз няма дори да им гледам офертите.
Аз се опитах да купя един серум, два път правих опит за поръчка, стигам до страницата за въвеждане на данните на картата, потвърждавам плащането на банката и следва ето този екран :

Писах на parfium.bg, според тях е проблем от Борика. Не съм се свързвала с банката на този етап. Ако има значение към Обб съм. Както и вие сте написали имат много добри оферти и ще се наложи да избера наложен платеж, въпреки че не предпочитам. Не искам да разследвам дали банката, Борика или в сайта е проблема. Но ако този проблем продължи ще се откажа да пазарувам от сайта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия