Гъбички! Писна ми… почвам да се лекувам сама - 17

  • 11 935
  • 416
# 405
Вече имам лактобацили,
Виж целия пост
# 406
Схемата на Микомакс е ОК, ако АБ е 7 дни. Ако го пиеш 10, вземи си още 1 и го изпий на 11-тия ден.
Ломексин изтича поне 3 дни. И е много обилно, бяло. Може и да седи като леко жълтеникаво. Пресечено.
Моята докторка като ме лекува ми изписва 2 Ломексина. Може през 4 дни. Може и през 7. Тъй че вземи си още 1.
И минат ли 4-5 дни от последния Ломексин, започвай вагинален пробиотик, поне 14 дни.
Орален - вземи си или Биозин Фем или Криспакт и поне 3 месеца да направиш курс.
И нещо за вдигане на имунитета. Щом имаш проблеми с дихателните пътища, можеш да си вземеш Резиста форте. Взима се 1 месец. Смучи го, тъкмо да си пооправяш флората и в устната кухина сега след АБ.
Разнообразно хранене, ако имаш някакви установени дефицити на витамини, гледай да си ги попълниш.
И така. Дано бързичко се оправят и двата ти проблема.

Ааа, и ако отдолу те сърби, вземи си и Ломексин крем, можеш да се мажеш външно. Сутрин и вечер, поне 10 дни. Може и повече, не пречи, аз съм го мазала с месеци за други гъбичкови проблеми.
Аман от тия гъби Flowers Mushroom
Може ли гино паварил на 3 ден от ломексин?
Виж целия пост
# 407
Той е доста по-слаб. Ако по някаква причина държиш на него - изчакай 3 вечери от Ломексина и на 4-тия почни.
Виж целия пост
# 408
Той е доста по-слаб. Ако по някаква причина държиш на него - изчакай 3 вечери от Ломексина и на 4-тия почни.
А ломексин също ли вечер се слага?
Виж целия пост
# 409
Разбира се.
Всички глобули се слагат вечер преди лягане.
Иначе с гравитацията почват да текат и не са изобщо толкова ефективни.
Тествала съм го на себе си, най-вече с вагинални пробиотици и става голямо мазало.
Естествено, ако работиш някакви нощни смени, слагаш преди да си легнеш.
Виж целия пост
# 410
Ох, пак проблеми....
Гинеколожката ми каза, че било достатъчно 1 ломексин и 3 микомакса и мога да правя секс с приятеля ми, но с презарватив. Усещах лек дискомфорт, но по време на секса беше много болезнено влагалището, после устните ми се подуха, отвътре влагалището ме щипе и боли и имам кървене...... какво е това нещо не знам.....
Какво да правя?
Виж целия пост
# 411
Трето - самият полов акт води до сериозно протъркване при положение, че си с активна инфекция, от което ще се възпалиш още повече.
Да не звуча като дърта свекърва ама мисля че Мила беше ясна.
Виж целия пост
# 412
Единственият ми коментар е да се обърнеш към гениалната си АГ в понеделник и да ѝ обясниш какво се е случило.
Виж целия пост
# 413
Здравейте, писах наскоро за моите проблеми с кандида и сърбежи от години, ще сменям доктора, имам час, че вече не се трае. Искам да ви попитам нещо, говорила съм с трима гинеколози, както и с ендокринолог, които казват, че хормоните се гледат цялостно, не поотделно и че са ми добре, но аз се притеснявам. Мисля, че проблемите ми може да са заради това донякъде. Пускам за изследване полови хормони през 2 месеца, като гледам да съм в цикъл, но няколко пъти конкретно естрадиола съм го пускала и в другите фази- винаги е нисък. На 29г съм. Да настоявам ли новият доктор да обърне внимание на този хормон, или да се доверя, че нещата така са добре? Качвам последните две изследвания / пролактина от втората снимка вече е в норма/
Виж целия пост
# 414
Колко дни трябва да са минали от Дифлукан, за да се направи изследване, което включва и гъбички?
Виж целия пост
# 415
Определено ти е нисък. А пък пролактина висок.
Акцентирай на тези въпроси и искай обяснение.
Естрогените имат отношение към гъбичните инфекции със сигурност.
Но освен хормони, тествала ли си се скоро за ППБ? Защото обикновено те са първите заподозрени.
Виж целия пост
# 416
Определено ти е нисък. А пък пролактина висок.
Акцентирай на тези въпроси и искай обяснение.
Естрогените имат отношение към гъбичните инфекции със сигурност.
Но освен хормони, тествала ли си се скоро за ППБ? Защото обикновено те са първите заподозрени.



Да, тествам се два пъти годишно, последно преди 2 месеца- за щастие поне такова нещо скоро не съм лепвала никога. Не знам защо докторите неглижират и има само коментари от сорта " малко е нисичък, ама като цяло си добре". Имам час и при ендокринолог, ще говоря и с него, и с новия гинеколог. Дано се оправя вече положението, че не се трае. Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия