Модни консултации - 79

  • 79 269
  • 778
# 180
Тези на Steve Madden ми харесват повече.
Аз пък да се оплача че мойте Скечърси се скъсаха след само година носене. Много са удобни, да, всичко което съм чела като реклама за тях е така, но.. Много неиздържливи и много бързо се скъсаха!
Ее 😒какъв модел са?Хайде за нови тогава🙂
Eто тези :

https://obuvki.bg/p/snikrsi-skechers-fresh-start-11931-wsl-white-silver

последни дни ги нося , само защото много ги харесвам -ако бяха други да съм ги хвърлила още в момента в който видях че са се скъсали. Sad
Ами съжалявам време е за нови идва и нов сезон🤎🧡
Виж целия пост
# 181
Бастите зависи как падат / колко се отварят.
На кафявия ми се струва че ще застанат както трябва.
Но в 99 % предпочитам прав панталон, без басти
Имам примерно този, стои велико 😎
Скрит текст:

Виж целия пост
# 182
Ако има басти, талията не трябва да е толкова висока. Тези на H&M са доста изсулени като ги видях на модела, както и супер дълги. Така че вероятно няма да правят “корем” Simple Smile
Виж целия пост
# 183
Ето така ми стои на мен кафявия панталон.

Не съм слабичка и коремче си имам. Стайлинга го правя с лоуфъри , обаче днес съм с дънки и тези обувки. Обух панаталона за да ви го покажа.
Ще го пробвам и с цветовете , които препоръч Al Georgieva. Много  ми харесаха комбинациите, които си показала.

Моля да не ме цитирате за да мога да си изтрия снимките като ги видите.
Виж целия пост
# 184
Здравейте,цветни сникърси си взех но сега трябва да си взема и един чифт черни.Двоумя се между тези двата.Вие за кои сте ☺️?
Скрит текст:

Аз съм за вторите, харесват ми на външен вид.
Но препоръчвам добре да се премерят.
Имах сандали на марката - синьо/ зелен цвят, много красиви. Такива пришки ми направиха, два/три пъти ги обух - и край.
Виж целия пост
# 185
Аз съм много слаба и с такъв панталон като се огащя и съм като този от Шоуто на Слави, дето викаше “Къде е батко?” Joy Пълна карикатура, хаха
На теб ти е добре, стои ти чудесно. Но пробвай с нещо по-цветничко горе или бежово/нюд, за да има малко контраст. Flowers Cherry Blossom
Виж целия пост
# 186
Да, аз не съм планирала да го нося така, просто го обух да покажа как стои. Благодаря за препоръките . Моля да не ме цитирате за да мога да изтривам снимките като ги видите 🙏🌸
Виж целия пост
# 187
•MERA•, много хубаво ти стои - точен размер ли си взе - обикновено такива широки са малко уголемени май
Виж целия пост
# 188
Благодаря , змейковица. На по-слаба жена ще стоят по-добре ми се струва, но за работа са ми идеални. Панталоните на H&M си ги поръчвам един размер нагоре и понякога стеснявам само в талията.
Виж целия пост
# 189
Мера, страхотна си!
Виж целия пост
# 190
Mera, не те видях с кафявия панатлон, но съм сигурна че ти стои добре, с белия много ми хареса.

За кафявото, по-нагоре прочетох за комбинация с лилаво, много е хубаво, и така нося.
Виж целия пост
# 191
Бастите зависи как падат / колко се отварят.
На кафявия ми се струва че ще застанат както трябва.
Но в 99 % предпочитам прав панталон, без басти
Имам примерно този, стои велико 😎
Скрит текст:



Този панталон е суупер як!
От къде е?
Виж целия пост
# 192
Siska, благодаря 🌹
Mera, не те видях с кафявия панатлон, но съм сигурна че ти стои добре, с белия много ми хареса.

За кафявото, по-нагоре прочетох за комбинация с лилаво, много е хубаво, и така нося.

Изпращам на лично съобщение и отивам днес да търся цветни горници за панталона 🌸

Тези дънки също стоят много добре и са лесни за комбинации (само индиго и бяло ми стои добре като цвят за дънки ). Моделът е имитация на популярните дънки на Levi’s Rib Cage ( с които съм на снимката с белите дънки , която сложих в другата тема ).
.
Виж целия пост
# 193
Може ли линк към дънките или ги давате само като пример?
Виж целия пост
# 194
Може ли линк към дънките или ги давате само като пример?
Давам артикул номер, че пазарувам от Британския сайт:

Разгледах българския , но не можах да ги намеря.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия