Модни консултации - 79

  • 79 286
  • 778
# 255
И аз мисля, че не са, освен това са практични с по-високата подметка и състоянието на тротоарите ни, калта, кишата. Миналата година си купих подобни и не смятам да спирам да ги нося във влажно време.

pp. Имам тези и точно цветната подметка ми харесва, защото дава малко цвят в сивотата на зимата.
Виж целия пост
# 256
Притеснява ме основно цветната подметка, струва ми се, че преди 3 години бяха актуални.
Виж целия пост
# 257
На мен точно цветната ми харесва на този модел боти/ ботуши.
Виж целия пост
# 258
Здравейте,😇как сте в темата?Следя ви когато мога.Сега съм тук с 2 чифта сникърси на Карл и адидас *класика😄чудейки се кои ще са по удобни .дайте глас кой модел ви допада повече!

Виж целия пост
# 259
Адидас. Другите са пълна скука.
Виж целия пост
# 260
Аз бих предпочела черните. Съчетават се с всеки стил през есенно-зимния сезон, Adidas съм имала този модел и не ми бяха комфортни.
Виж целия пост
# 261
Като видя нещо с това Карл и ми става зле.
Виж целия пост
# 262
Като видя нещо с това Карл и ми става зле.
Защо хаха ,той беше голям дизайнер Класик черно и бяло😀
Виж целия пост
# 263
На практика Karl Lagerfeld е американска марка, която излиза 2015 година.
Виж целия пост
# 264
Всичко живо по улиците е с логота на Карл, Liu Jo, Guess и подобни.
Виж целия пост
# 265
nelly, oпределено за ежедневна обувка бих предпочела черните сникърси - като визия ми харесват, универсален черен цвят, лесни за всякакви комбинации.
Маратонките адидас за мен са за тренировки, спорт, зала  ...
Ако говорим за лого, по "крещящо" лого от трите ленти на адидас не познавам.
Виж целия пост
# 266
Като стана на въпрос за черни обувки аз се сдобих с тези на Tosca blu

Чудя се обаче, уголемени ли са или има нещо при този модел. Аз съм си точно 37 номер попринцип, но тези ги усещам големи.

Това време ми прецака есенната мода 😞 имах идеи за аутфити,,но директно извадих дебелото яке и палтата. Тренчкота не знам дали изобщо ще го облека тази есен…
Виж целия пост
# 267
Харесват ми обувките на Tosca.
Сложи им допълнителна стелка - ще "обере" от големината, създава и комфорт на стъпалото.
Виж целия пост
# 268
Тоска са леко уголемени по мои наблюдения.Много са хубави. И аз бих сложила допълнителна стелка.
Виж целия пост
# 269
На практика Karl Lagerfeld е американска марка, която излиза 2015 година.
Ми не е така, още
през 1984г излиза със своя марка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия