🎥 Всичко за филмите: Гледах! Искам да споделя! Ревюта, премиери, новини...LXVI 🎬

  • 44 615
  • 736
# 390
Корица (истинска е, не е ИИ):


Филмът още няма трейлър, който да е достъпен за широката публика (само онзи от кината, ако някой е видял лийк).
Виж целия пост
# 391
Одисеята не беше ли предвидена за този декември?? Чувствам се прецакана.
Кастът в имдб изглежда в буквалния смисъл нереален.
Виж целия пост
# 392
И аз дълго си мислех, че е предвиден за 2025. Да, кастът е космически. Надявам се да не се окаже пълен флоп филма. С очаквания съм за повече от Троя.
Виж целия пост
# 393
Не, 17 юли, 26-та.
Мисля, че Нолан си избра датата, когато започна снимките Simple Smile
Виж целия пост
# 394
Сега потърсих в имдб и май идеята ми се омесва с другия филм с Ралф Файнс, който излезе миналия декември, та мислех, че този е предвиден за сега.
Виж целия пост
# 395
Намерих човек (поне един Simple Smile ), който мисли като мен.

Иначе, изключително добър анализ на филм:

Виж целия пост
# 396
Ето няколко снимки от списание Емпайър (от Одисея):
Скрит текст:



Ще си потърся интервютата; Нолан е изключително сериозен за този филм, дано резултатът да е приемлив (сигурно ще спечели пари, защото е негов, но дали ще е добър, е друг въпрос).
Виж целия пост
# 397
"Бягащият човек“ е филм, от който ще искате да избягате след първия час.

Страшно ревю Grinning
Виж целия пост
# 398
Тези дни гледах дългоочаквания от мен Франкенщайн. Още ме държи!
Страхотен филм, страхотни сцени и уникален гардероб.
А главните актьори са толкова добре подбрани и толкова добре си играят ролите , наистина те пренасят в онези времена , в една друга епоха. Философвските въпроси , които се задават са толкова дълбоки и толкова те карат да се замислиш... Мога много да говоря, но думите не могат да опишат колко много ми хареса този филм - така не съм  харесвала филм  от години.  Красота!
Виж целия пост
# 399
Още две снимки от Одисея - Пенелопа и Телемах:
Скрит текст:



Зад Пенелопа е Меланто, която се изпълнява от Миа Гот.
Виж целия пост
# 400
"Бягащият човек“ е филм, от който ще искате да избягате след първия час.

Страшно ревю Grinning
Толкова ли е страшен?
Виж целия пост
# 401
Смотан по-скоро. Жалко, бях му се наточила.
Виж целия пост
# 402
"Бягащият човек“ е филм, от който ще искате да избягате след първия час.

Страшно ревю Grinning
В мол България вчера си бяха организирали събитие пред киното с кетъринг, защото част от екипа са българи.
Виж целия пост
# 403
Във филма за Гунди той целува Лита на перон на Централна гара в София. Но това е невъзможно,понеже по него време гарата не е съществувала.
Виж целия пост
# 404
Във филма за Гунди той целува Лита на перон на Централна гара в София. Но това е невъзможно,понеже по него време гарата не е съществувала.
Съществувала е, разбира се, обаче не и в познатия ни вид. Бърза справка - голямо реновиране през 1974.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия