КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - Тема 11 (Сезон 4)

  • 58 523
  • 736
# 225
Изгледах епизода и малко съм разочарована. Сигурно 5 минути, че да не кажа и повече, слушахме как принцеса Лина повтаря като някаква мантра "дайте ми телефона, телефона ми..." и започна да прави неща, които съответно взимаха някаква парична сума от общия бюджет. Като не й изнася, събира си багажа и си тръгва. И без това мрънкаше след тръгването на Илиян, че нямало какво да прави повече в тази къща и че иска да си ходи. Имам чувството, че гледам някакво нацупено дете, което се сърди и се тръшка с цел да получи това, което иска, а не 30 годишна жена. И много лесно избухва, и също така не може да си контролира емоциите и чувствата. И въпреки, че Илиян обърка плановете на продуцентите, трябваше да направят битка между двете номинирани от гласуването и която и да беше отпаднала да й дадат избор дали да си ходи, или да ходи да прави компания на Биляна. А не тази тъпотия, че автоматично губят правото си на гласуване...
Много хубаво е, че имаше битка за имунитет. Не се учудвам, че Влади спечели. По-скоро ме учуди колко издържа Памеца в тази игра. Определено е скрита лимонка и ще очаквам още изненади от него. Пък може и да стигне някак си до финал.
Но малко съм разочарована, че имаме толкова явна реклама на хазарт, но пък с най-неясният шрифт написано, че носил риск от развиване на зависимост. Напишете този шрифт като хората, независимо, че това казино е спонсор на предаването. Все пак имаме закони, които не се спазват от почти никое предаване, ама поне им дайте пример как правилно се изписва това изречение.
Виж целия пост
# 226
Тази Биляна не знам кого залъгват, че стои в някаква тъмница и се бори с паяци.

И аз мисля, че някои жени вътре завиждат на Грозденка. Не знам за какво точно, но много злоба изливат по нея. Тези хора са заедно от колко... макс две седмици там. Каква е тази непоносимост една към друга, смятай. Божидара наистина я фрасна безсмислено силно. Може би просто някои ги е яд, че Виктор не ходи да им се обяснява на тях колко прекрасни очи имат или нещо такова.

А Денислава е страшен интригант за мен. В началото се събра с Божидара и Грозденка, защото не намери мястото си в другата група. И после една по една ходи да си клепа доскорошните дружки пред Божана, Виктор и тн. Прави комплименти за Биляна. Явно се надява да бъде приета там на някакъв етап. То тъпото в случая е, че тя нямаше нищо общо нито с драмите на Божидара, нито с Грозденка какво правила и тн. И от нищото ходи да налива масло в огъня пред други хора и да се прави на много потресена как можело така да правели тези двете.
Не се учудвам, че е играла с Мартин в ИВ и че после са се изпокарали - ами то толкова подобни хора трудно да се разбират в дългосрочен план.
Извинявам се много ама на какво и завиждаш на Грозденка по точно, че не мога да разбера?😅 Какво толкова отличително има,че чак според теб и завиждат?
Виж целия пост
# 227
Ми много хора си завиждат , просто ей така , съзнавайки дефицитите си . Иначе проявите им на агресия , трябва да са психопатии
Виж целия пост
# 228
Ама гайс, на какво да й завиждат на Грозденка като всичките са по-хубави там. Само съперницата й малко я е поприкрила красотата с миглоци и пиргуляк, и Божана, дето е по-възрастна малко, ама всичките повече хващат окото.

Вярно, че една я бяха кръстили Грозданка, да й е грозно името, да не са й уроки, ама тази е ГроздЕнка. Хубава е, ама някаква топ красавица не е.
Виж целия пост
# 229
Скрит текст:
Тази Биляна не знам кого залъгват, че стои в някаква тъмница и се бори с паяци.

И аз мисля, че някои жени вътре завиждат на Грозденка. Не знам за какво точно, но много злоба изливат по нея. Тези хора са заедно от колко... макс две седмици там. Каква е тази непоносимост една към друга, смятай. Божидара наистина я фрасна безсмислено силно. Може би просто някои ги е яд, че Виктор не ходи да им се обяснява на тях колко прекрасни очи имат или нещо такова.

А Денислава е страшен интригант за мен. В началото се събра с Божидара и Грозденка, защото не намери мястото си в другата група. И после една по една ходи да си клепа доскорошните дружки пред Божана, Виктор и тн. Прави комплименти за Биляна. Явно се надява да бъде приета там на някакъв етап. То тъпото в случая е, че тя нямаше нищо общо нито с драмите на Божидара, нито с Грозденка какво правила и тн. И от нищото ходи да налива масло в огъня пред други хора и да се прави на много потресена как можело така да правели тези двете.
Не се учудвам, че е играла с Мартин в ИВ и че после са се изпокарали - ами то толкова подобни хора трудно да се разбират в дългосрочен план.
Извинявам се много ама на какво и завиждаш на Грозденка по точно, че не мога да разбера?😅 Какво толкова отличително има,че чак според теб и завиждат?

Това казах - не знам на какво. Може би на това, че разни хора там й обръщат повече внимание. Тези неща си личат и по-алфа хората им е трудно, когато няма внимание към тях достатъчно. Иначе тя какво точно им е направила на Денислава и Божана примерно. Хайде за Божидара ясно. Абе, Виктор пак изпокара жените. Този човек, където и да отиде и без да говори, само проблеми създава 😂
Виж целия пост
# 230
Хубава, грозна, за мен е много по-вероятно мъж да залитне към Грозденка, отколкото към другите. Grinning
Виж целия пост
# 231
На мен визуално най-много ми харесва Биляна, не разбирам защо така я обиждат под всеки неин пост, само пишат, че е грозна и, че приличала на мъж. Според мен пък има много интересни черти, особено очите.
Виж целия пост
# 232
Хубава, грозна, за мен е много по-вероятно мъж да залитне към Грозденка, отколкото към другите. Grinning
Тя си е типична “пик ми” и си го проси. Не понасям такива женички.
Виж целия пост
# 233
Грозденка не е "пик ми". Този образ се основава на максимата " не съм като другите момичета" , а тя точно като другите момичета се определя - "типичната кифла" от визитката си. Освен това си призна много момичешка наклонност - да манипулира мъжете с чара си.

Биляниш, макар че посочи първата за такава, самата е типично "пик ми" - движи се с момчетата, мъжкарее, "разбира се по-добре" с тях. Дразни се на момичета с кифленски характер и т.н
Виж целия пост
# 234
Честно казано, и аз така го разбирам пикмиту 😄
В този ред на мисли Биляна, Денислава и Божана са ми пикмита. Гравитират около мъжете. Говорят как те не са "такива" и тн... каквото и да означава.
А то на онази игра с признанията почти никой не си каза реално нещо смислено като недостатък.
Влади и Алпер бяха най-забавни. Единият бил много добър и помагал, а другият много работлив - това им били недостатъците. Окей...
Виж целия пост
# 235
Неделчо много добре го обясни за Грозденка в последния Надкаст. Тя не била пик ми, а била черната вдовица - омотава мъжете, играе си с тях и ги използва. Отделен е въпросът, че не е много добра и като черна вдовица, на база показаното до момента, но има талант, определено.
Мисля, че никой не й завижда от жените, а че тя ги дразни и затова я нападат. Ако живеех с Грозденка и мен щеше да ме дразни  голото й  самочувствие, наглостта й и вечната поза на жертва. В случая с шамара беше права да й стане обидно, но можеше и да не го прави на въпрос или да си запази случката за по - подходящ момент, за да я използва срещу Божидара или да беше отишла директно да й каже, че се е държала злобно. Обаче шило в торба не седи. То й е в кръвта и беше невъзможно да пропусне златната възможност да използва случая, за да пусне малко крокодилски сълзи пред камерите, да се пожалва пред Владо и да проси съжаление. Присъствието на Владо, допълнително й дава криле да наглее. Сега ми е интересно да я видя колко време ще издържи да седи кротко, както й каза Владо да направи.
Виж целия пост
# 236
Не съм гледала още последния Надкаст , ама Туджаров беше казал че Грозденка ,била вкарана в предишното предаване , точно за ,,черната вдовица,, , но не успяла да го разгърне.
Иначе и на мен не ми е красива, някой спомена ,че питала , дали са ,,виждали друга толкова красива циганк@, ,еми аз съм виждала и по красиви и то често. Абсолютно нищо особено не е. Дори Божидара я виждам, като по красива от нея, както и повечето от другите момичета. Не знам какви титли е печелила Грозденка , ама журито е било подкупено с нещо Joy
Виж целия пост
# 237
Класическо пикми сякаш няма, но най-близо до това определение са Денислава, Биляниш и с доста уговорки, Лина и Божана.
Грозденка не е пикми. Между другото аз я харесвам външно. Красива жена е. А и добре се отстоява и точно заради това най-вероятно ще я посекат завистливките вътре.

За съжаление аз виждам много фалшиви герои в този сезон. Не желая да ги изброявам, но са много и от двата пола. Яко популисти. Най-отблъскващият за мен риалити профил.
То си личи просто. Крещи направо.
Виж целия пост
# 238
Денислава и Грозденка се обясняват в сторита днес, въпреки че не харесвам Денислава съм на нейна страна. Определено Грозденка иска да е жертва. Изгледах и последния Надкаст и Неделчо ме кефи много, Туджаров само ги оправдава Лина и Грозденка. Малко става дразнещо на моменти, ама той си е такъв.
Виж целия пост
# 239
Не съм гледала още последния Надкаст , ама Туджаров беше казал че Грозденка ,била вкарана в предишното предаване , точно за ,,черната вдовица,, , но не успяла да го разгърне.
Иначе и на мен не ми е красива, някой спомена ,че питала , дали са ,,виждали друга толкова красива циганк@, ,еми аз съм виждала и по красиви и то често. Абсолютно нищо особено не е. Дори Божидара я виждам, като по красива от нея, както и повечето от другите момичета. Не знам какви титли е печелила Грозденка , ама журито е било подкупено с нещо Joy

Грозденка влезе в петицата на Miss from Gemany преди 2-3 години,но не помня на кое място.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия