КЪЩАТА НА ИНФЛУЕНСЪРИТЕ - Тема 11 (Сезон 4)

  • 58 525
  • 736
# 435
Догледах най-сетне последния епизод.
Димана явно е наистина много смачкана, та да седи и да ги слуша онези двете квачки толкова дълго и да им мълчи. Това беше типичен гаслайтинг. Като добавим и Виктор, който е с характера и гръбнака на охлюв и положението става нетърпимо. Да не говорим, че и тримата излъгаха и извъртяха събитията, когато разказваха ситуацията на останалите, за да си пробутат техния наратив на историята.
И Иван и Андрей от Алиекспрес също страшно "обективно" отразиха събитията накаря:
 "Димана реши да сподели негативното си мнение не със съотборничките си и по този начин те се почувстваха предадени"...
Поне да бяха гледали собствения си монтаж ли, където показват как Димана първо същото го казва на Круела и Урсула.
Виж целия пост
# 436
Круела и Урсула е много добро!
Някой може ли да провери с кои хора от Къщата се следва Дари, защото съм я блокирала, а ми е интересно? По-скоро с кои НЕ се.
Може и в скрит текст, ако на някой ще му нареди представите какво става.
Виж целия пост
# 437
Между другото, аз няколко пъти забелязвам как гласът на разказвача всъщност повтаря някоя реплика на Божидара от синхроните.
Виж целия пост
# 438
Круела и Урсула е много добро!
Някой може ли да провери с кои хора от Къщата се следва Дари, защото съм я блокирала, а ми е интересно? По-скоро с кои НЕ се.
Може и в скрит текст, ако на някой ще му нареди представите какво става.

Скрит текст:
Не ги следвам, така че не ми се преглеждаха всички, но като по-интересни - следват се с Грозденка, Лина, Димана, Виктор, Алпер, Денислава. Не следва Божана, Йоана и Биляниш.
 
Виж целия пост
# 439
Круела и Урсула е много добро!
Някой може ли да провери с кои хора от Къщата се следва Дари, защото съм я блокирала, а ми е интересно? По-скоро с кои НЕ се.
Може и в скрит текст, ако на някой ще му нареди представите какво става.
Дж колкото гледах последно не се следва само с Биляниш,Йоана и Божана.
Виж целия пост
# 440
Щом не се следва с Биляниш и Божана, явно ще става нещо… Всъщност силно се надявам наистина да стане, защото това момиче вече не се търпи, а Биляна ще ѝ е голяма хапка.
Виж целия пост
# 441
Рядко пиша коментари в темите предпочитам предимно да чета, но след днес просто не се сдържам. Първо се дразня как се повтаря непрекъснато на Димана не и било мястото там, а на Памеца там ли му е мястото? Два пъти е бил в затвора, с какво е по- заслужил да е там от едно младо, амбициозно, но все още неуверено момиче?
Димана ясно си каза, че не е ок това, което искат да направят. Не може да се подигравяш в песен или не с някой и много ми хареса мисленето на момичето. Разбирам действията ѝ, отиде да сподели с Памеца, защото така правят децата споделят с по- възрастен на който имат доверие за да помогне. Хайде да не забравяме, колко масово всички хейтиха Евгени за песента му с яйцата, това е грозно, когато се прави без значение от пола. Да унижаваш някого публично за да ти гръмнат някакви изкуствени лайкове за 5 дена е евтино и пошло. Добрите и креативни инфлуенсъри намират много и различни начини да поддържат контента и интереса на аудиторията си. Божидара ако действително е била тормозена в училище сега пренася това си поведение върху тези, които смята за по- нисши от нея. Лина изобщо не ми се кментира тя също ментално е останала на 15 години и понеже е аутсайдер и няма с кого да се движи поддържа простотиите на Божидара. Харесва ми как това момиче има повече съвест и ясна граница кое е добро и кое не от Виктор, Божидара, Лина още няколко в къщата взети заедно.
Не съм гледала коментарите под видеото, но силно се надявам да не са в подкрепа на Лина и Божидара, иска ми се да вярвам, че масовият българин може да види и усети кое е правилно и кое не а не просто да се вслушва в извъртяни думи и лъжи от страна на две жени, които са се научили да се изразяват по- категорично от Димана.
Виж целия пост
# 442
Щом не се следва с Биляниш и Божана, явно ще става нещо… Всъщност силно се надявам наистина да стане, защото това момиче вече не се търпи, а Биляна ще ѝ е голяма хапка.
Може и са не стане.Не са и длъжни да се следват.Биляна те следва всички от къщата.
Не следва Лина,Грозденка и Дари..Поне само за тях успях да видя.
Виж целия пост
# 443
Божидара ми беше симпатична, обаче, ако наистина Димана първо е казала на тях (аз това го пропуснах), много грозно реагира и наистина взе да тормози малкото момиче.
Виж целия пост
# 444
A ако не е казала на тях е нормално поведението ли ?
Виж целия пост
# 445
Краси, който се счита за приятел на Грозденка, упорито също не виждаше проблем в песничката ,миличкия той, к-ва по професия и к-ва по душа . Алпер , който през цялото време силно насърчаваше , дирижираше сценката ала "Ергенът", сега праведно се оттегли , ни лук ял ни лук мирисал. Създаде лично той конфликта, и сега го дразни напрежението . Той знаел , че Грозденка е много добър човек, но защо така направила, да се превърне в жертва...И аз се чудя
Виж целия пост
# 446
Днес явно няма да има епизод, тъй като не са пуснали тийзър. Преди седмици, когато имаше по три епизода, не пускаха ли единия в сряда?
Виж целия пост
# 447
Тъкмо се чудех същото. Предните седмици епизодите бяха в сряда и петък.
Едит: Имаме трейлър вече за тази вечер
Виж целия пост
# 448
За мен също няма нищо лошо в текста, закачка е, не е пошъл. Но аз не съм Димана и имам различна чувствителност (отделно не съм и в къщата де, сега да не ме законспирирате, че съм примерно Денислава под прикритие Grinning ). Така че страничен човек - особено мъж, чието чувство за хумор е различно и редовно се бъзикат с приятелите си - може да каже, че не вижда нещо нередно, но това не означава, че емоциите на Димана са невалидни.
Виж целия пост
# 449
За мен също няма нищо лошо в текста, закачка е, не е пошъл. Но аз не съм Димана и имам различна чувствителност (отделно не съм и в къщата де, сега да не ме законспирирате, че съм примерно Денислава под прикритие Grinning ). Така че страничен човек - особено мъж, чието чувство за хумор е различно и редовно се бъзикат с приятелите си - може да каже, че не вижда нещо нередно, но това не означава, че емоциите на Димана са невалидни.
Не е толкова безобиден текста. Първо е лъжа , защото - ходиш клю клю зад гърба ми ...сори, но това го прави основно Божидара. Второ, песничките влизат много лесно сред публиката, и хора дори които не са гледали формата , могат да си направят грешни изводи. Лично аз мисля, че е годен материал, дори да се спретне едно дело , Дара дори си призна, че е насочено към конкретна личност , за което има запис
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия