💕✨Януарска радост 2026-та годинa✨💕 Тема - 2

  • 26 523
  • 729
# 240
На мен не са ми пускали цитонамазка - 1-2 месеца преди да забременея бях си правила и АГ прецени, че няма нужда отново. Иначе кръв и урина в 13 г.с. и следващите ще бъдат на другия преглед в 22 г.с.
Виж целия пост
# 241
Здравейте! Аз съм 22+3 г.с. и днес за първи път ми пуснаха микробиология. На втората фетална ми казаха, че имам леко скъсяване на шийката (35 мм), след 2 седмици ми казаха, че е станала 30 мм, но не ми назначиха никакви изследвания. Аз реших да отида на второ мнение и там я измериха 38 мм и допълнително ми пуснаха микробиология. Надявам се, да няма нищо и да не сме изпуснали нещо от безхаберие. Засега, всичко върви нормално, освен този уплах, че ми е скъсена шийката.
Виж целия пост
# 242
До този момент веднъж са ми взимали проба микробиология и цитонамазка и то защото се записах на жк. Кръвна проба също, но предполагам ще ми е всеки месец тъй като ми издават болнични и един вид са ме хоспитализирали. А относно шийката на матката не всеки я мери, не знам защо, а и съм сигурна че някои не знаят как... В случай на съмнение за нещо - второ мнение.
Виж целия пост
# 243
В 21г.с. съм, два пъти микробиология, два пъти кръв и урина и веднъж уреаплазма и микоплазма. Обременяване с глюкоза ще правя в 24г.с.
Виж целия пост
# 244
Кръв и урина на първата фетална. Сега след 10 дни на втората пак ще вземат. Преди месец веднъж микробиология, уреплазми и микоплазми. Цитонамазка имам от месеца преди да забременея
Виж целия пост
# 245
Абе,момичета, някоя има ли воднисто течение, даже не съм сигурна дали не е пот. Понякога просто по бельото ми има като намокрено петно, но не е бяло, а водно някак. Случва ми се всеки ден, не знам от кога, днес се филмирах дали е нормално. На последния ми преглед ми казаха, че водите са ми в норма. Да не е някакво изтичане на води това и да не знам?
Виж целия пост
# 246
Аз имам такова… много воднисто, цял лято съм така. Мислех, че е от жегите, не знам. Мойте околоплодни също са в норма
Виж целия пост
# 247
Аз имам такова… много воднисто, цял лято съм така. Мислех, че е от жегите, не знам. Мойте околоплодни също са в норма
Ох, мерси че писа, нямаше да спя тая нощ. Може пък да е нормално, за момент се замислих дали не се изпотявам просто? Иначе си имам и бяло течение, ама това е различно, просто мокро петно на бельото.
Виж целия пост
# 248
Нормално е, да. И аз се бях притеснила, че са води, но не са 🙂
Виж целия пост
# 249
Аз имам такова… много воднисто, цял лято съм така. Мислех, че е от жегите, не знам. Мойте околоплодни също са в норма
Ох, мерси че писа, нямаше да спя тая нощ. Може пък да е нормално, за момент се замислих дали не се изпотявам просто? Иначе си имам и бяло течение, ама това е различно, просто мокро петно на бельото.

Ами аз също мислех, че може и да пот? Не знам. При мен няма бяло течение, само мокри петна по бельото…
Виж целия пост
# 250
Аз имам такова… много воднисто, цял лято съм така. Мислех, че е от жегите, не знам. Мойте околоплодни също са в норма
Ох, мерси че писа, нямаше да спя тая нощ. Може пък да е нормално, за момент се замислих дали не се изпотявам просто? Иначе си имам и бяло течение, ама това е различно, просто мокро петно на бельото.

Ами аз също мислех, че може и да пот? Не знам. При мен няма бяло течение, само мокри петна по бельото…

Същата работа и при мен. Доктора каза, че е нормално и че не са води 🤭защото и аз тоеа питах.
Виж целия пост
# 251
Абе,момичета, някоя има ли воднисто течение, даже не съм сигурна дали не е пот. Понякога просто по бельото ми има като намокрено петно, но не е бяло, а водно някак. Случва ми се всеки ден, не знам от кога, днес се филмирах дали е нормално. На последния ми преглед ми казаха, че водите са ми в норма. Да не е някакво изтичане на води това и да не знам?

И при мен го има :/ доста неприятно е , защото имах кървене преди месец и само се притеснявам да не се повтори 🙂
Виж целия пост
# 252
И аз съм със същото воднисто течение, на моменти в по-ранните седмици беше като изпускане на урина. От време на време беше бяло, примесено с Утрогестан, но сега го спрях напълно и самото воднисто течение като че ли също понамаля. Лятото в големите жеги беше точно все едно съм се изпотила много и ми държеше влага, въпреки честото сменяне на бельо.
И аз имах кървене в началото и при всяко усещане за изтичане на течност от влагалището тичам до тоалетната да се убедя, че не е кръв.
Виж целия пост
# 253
И аз имам такова течение, даже като ходя до тоалетна и изтича адски много, и си помислих, че са околоплодни води. АГ писа, че е нормално.
Виж целия пост
# 254
Момичета някоя от вас да е ходила на втора ФМ при различен специалист от първата? Аз не успях да запазя час за доктор Панайотова отново и се чудя дали са ви били нужни документите от първата, че моите ги имам само дигитално и да ги разпечатам ако има нужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия