Фенове на АфРам - личен и професионален живот на Афра и Мерт след Учителят и Рибарче 🧿🤍5🤍🧿

  • 37 084
  • 738
# 600
Мерт е бил в ресторант в Саръйер в компанията на красив мъж. Май става въпрос за Енес,  брат му.
Виж целия пост
# 601
Момичета отново страстите са на макс.Относно тенденцията за голямата разлика в годините слушах една версия в един Ю туб канал,че заради кризата във филмовата индустрия на Турция и предвид високите хонорари които искали звездите продуцентите спестявали от към хонорари на младите актьори. Съжалявам.Афра е достатъчно талантлива,красива и най-вече известна и извън пределите на Турция.На нея не и е необходима позастаряваща звезда за да се издига в кариерата си.Освен това мисля,че нейния хонорар никак няма да е много по-малък от хонорара на Кенан.Дано сте прави,че все пак има нещо което да я е привлякло защото аз определено няма да я гледам с изтупана от прахта звезда.
Напълно съм съгласна с мнението ти Мими.
Виж целия пост
# 602
ОГМ официално потвърдиха в Инстаграм,че Афра ще играе ролята на адвокатката Чагла.Много,много успех и пожелавам.Тя е неповторима.Сигурна съм,че сериала ще се гледа не толкова заради Кенан,а заради нея.Само напред и нагоре.Тя го заслужава.Казват,че Кенан е "тежка артилерия" в турските дизита,но според мен Афра е "тежката артилерия".
Виж целия пост
# 603
Хелоу, мацки! 🫶
Виж целия пост
# 604
Здравейте, момичета
Пожелавам спокойна неделя
Виж целия пост
# 605
Здравейте, момичета!😊

Девети ден филмът продължава да е в топ 10 в САЩ. 👏👏👏

Виж целия пост
# 606
Момчето е добро! 🧿🤍♾🪬🧄
Виж целия пост
# 607
Нетфликс Колумбия също е пуснал пост за филма. И там са популярни вече.😃

Виж целия пост
# 608
10 дни след премиерата си, все още е номер 1 , в 17 държави! 🧿
Виж целия пост
# 609
Афрам сега като са известни по цял свят, направо не знам къде ще ходят на почивка без някой да ги види или разпознае Simple Smile
Ако ще се крият кой знае къде трябва да идат. В Исландия може би или някой пуст тропически остров Joy
Виж целия пост
# 610
Колко хубаво би било! 🫠
Виж целия пост
# 611
На мен ми се иска да спрат вече да се крият. Стига ограничения и скришни папарашки снимки, нека свободно да изживеят любовта си. До кога продуценти ще се ровят в личното им пространство.



А каква ще бъде ролята на Дирен в "Аби"?
Виж целия пост
# 612
Хората почнаха да искат и Мерт да се присъедини към ABI . Даже вече се пишат сценарии фенски Simple Smile
Да ви кажа, за пореден път се убеждавам, че феновете сме много талантливи. Може само да се взаимства от тези различни идеи и истории.
Жалко,че не послушаха фенската маса за сезон 3 на Рибарчето. Много по-добри бяха идеите на феновете отколкото на тези 5-та празноглавци

Виж целия пост
# 613
В световната класация на Нетфликс днес е на 5-та позиция. 🙂

Виж целия пост
# 614

А каква ще бъде ролята на Дирен в "Аби"?

Единственото, което намерих при Бирсен е, че е първият актьор след Кенан, подписал за проекта. Героят му ще се казва Бехрам. Нищо друго не е писала, новината е от 5-ти август.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия