Естетични процедури за лице и тяло – 64 тема

  • 45 257
  • 744
# 75
За да правиш масажи не можеш да си сложиш нито една процедура.
Аз ги правя от 10г.
Убедена съм, че ако се започнат късно (пр. след 45) няма да имат ефект. Те запазват състоянието на лицето такова, каквото е в момента на започването им и могат да го моделират видимо само при сравнително млада и еластична кожа.



Това е основата и е за начинаещи. Аз съм го преобразувала малко през годините. И не е никак проста работа.
Виж целия пост
# 76
Момичета ,някоя слагала ли е от така прехваления Rejuran -полинуклеотиди от сьомга? Реших да направя справка в ChatGPT  и там ми дава ,че в сравнение с всички други скинбустери и мезотерапии той регенерира и “лекува” кожата в дълбочина .
Виж целия пост
# 77
Ама КРР е с много слабо и изпито лице, та не знам…
Виж целия пост
# 78
Shine76, аз слагах Rejuran на шия. Кожата ми е тънка. Перфектно я регенерира. Не съм слагала упойка и за мен не беше болезнена процедура. Трябват обaче около 36 часа за възстановяване докато спаднат папулите. Правих 3 процедури през 3 седмици при д-р Гергана Манолова. Супер доволна съм от ефекта.
Виж целия пост
# 79
Само да вметна, че виждам снимки на д-р Гергана Манолова и при положение, че е поне 10г. по-млада от мен има ужасни назолабиални, които при мен едва се забелязват. Не оспорвам работата й на специалист (възможно е тя да има някаква генетична особеност в тази зона), но бих си имала едно наум.
По принцип съм много скептична и си имам жизнено кредо, че на зъболекар, който е с развалени зъби, не ходя.
Виж целия пост
# 80
Тя. беше пълничка и май доста е отслабнала.А много дерматолози не смятат за нужно да се бодат те самите.Лично усещане.
Виж целия пост
# 81
Ама КРР е с много слабо и изпито лице, та не знам…

И аз смятам, че няма нужда от такава процедура за мазнини.

Тук е качвала снимки и си има и jawline, и скули.
За какво разграждане става дума, даже нямаше бузи на снимките.
Виж целия пост
# 82
Shine76, аз слагах Rejuran на шия. Кожата ми е тънка. Перфектно я регенерира. Не съм слагала упойка и за мен не беше болезнена процедура. Трябват обaче около 36 часа за възстановяване докато спаднат папулите. Правих 3 процедури през 3 седмици при д-р Гергана Манолова. Супер доволна съм от ефекта.
Може ли да споделиш цената на процедурите, ако е удобно? И още, каза ли ти колко траен е ефкетът на шията?
Виж целия пост
# 83
....... Също като си записвах час за консултация ми казаха, че струва 100 лв., но ако веднага след нея предплатя някаква процедура ще бъде безплатна, а не се получи така Simple Smile Но ми беше първо ходене там и не съобразих да им напомня и това, та си я платих Smile
Това някъде упоменато ли е, че аз освен преглед искам и манипулация и след това ще предплатя и други... и на мен ще ми бъде първо ходене в тази клиника.

Този японски масаж го правя почти 10 години ежедневно с малки изключения, но започнах след 45.
Виж целия пост
# 84
Трябвало е лекарят да дойде и да каже на рецепция или там да питат.
Виж целия пост
# 85
Този японски масаж го правя почти 10 години ежедневно с малки изключения, но започнах след 45.
О, чудесно!
А с кои естетични процедури са съвместими при теб? Практически изпробвано.
Виж целия пост
# 86
Този японски масаж го правя почти 10 години ежедневно с малки изключения, но започнах след 45.
О, чудесно!
А с кои естетични процедури са съвместими при теб? Практически изпробвано.
Не са много .... Филър в слъзен канал, лифтинг конци Aptos,  не-повече от 2 пъти ботокс,  няколко мезотерапии, HI FU съм правила без видим резултат, неуспешно поставен филър в скули или алергична реакция, така и не се разбра, наложи се разграждане. Боря се с гравитацията Laughing, бръчки почти нямам, ползвам и третиноин.
Не съм знаела, че масажът е несъвместим с естетични процедури, но и да знаех, нямаше да се откажа от нито едно от двете Smile
Виж целия пост
# 87
Alia1, струвало ми е по 700 лв. на посещение като последната процедура в била в средата на юли. Не ми е обещавала някакъв конкретен период на действие. Ефектът при мен беше, че се загладиха хоризонталните линии по врата, но основно някак се стегна самата кожа. Аз съм доста слаба и кожата се гърчи, примерно при завъртане на главата, което много ме дразни. Правила съм мезотерапия веднъж преди това в тази област, но ефектът изобщо не може да се сравнява. Планувам да правя поддържащо по една процедура през 3-4 месеца.
Виж целия пост
# 88
Този японски масаж го правя почти 10 години ежедневно с малки изключения, но започнах след 45.
О, чудесно!
А с кои естетични процедури са съвместими при теб? Практически изпробвано.
Не са много .... Филър в слъзен канал, лифтинг конци Aptos,  не-повече от 2 пъти ботокс,  няколко мезотерапии, HI FU съм правила без видим резултат, неуспешно поставен филър в скули или алергична реакция, така и не се разбра, наложи се разграждане. Боря се с гравитацията Laughing, бръчки почти нямам, ползвам и третиноин.
Не съм знаела, че масажът е несъвместим с естетични процедури, но и да знаех, нямаше да се откажа от нито едно от двете Smile
Emy, какъв е този филтър поставен в слъзния канал?
За пръв път чувам за поставяне на филъри там...
Виж целия пост
# 89
Здравейте, момичета.
 Реших и аз да се възползвам от промоциите и си запазих си час за ботокс на три зони в дермаакт и Green лазер за розацеята. Часът ми за ботокс е при д-р Малев. Някой бил ли е при него, имате ли отзиви? Ще ми е първо поставяне, на 34г. и не съм сигурна как ще ми реагира организма. Дали поставянето в челото предизвиква много силно главоболие при някоя от вас, понеже аз съм склонна към това. За колко време не трябва да не се навежда човек?  ако ми е поставен вечерта около 19 на следващия ден би трябвало да съм в кондиция(така да се каже), защото съм с малко дете и няма кой да ме чака да се възстановя 😀
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия