
Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Пепи, вече е получила отговорите ви за Езел.
Започнах го на руски в YT, но бързо забелязах, че има изрязано от сериите
и го продължих в друг руски сайт с много добро качество и добър превод.
На мен тези с бг не всички ми се отварят, това го има, другото го няма, та ...
Само със сериите с Къванч не може да се усети, колко възлова е ролята му.
Иначе има доста гостуващи артисти в сериала.
Наслаждавам се на играта на Седеф, на Баде, като партньорки на Къванч.
Много артисти разпознавам, които съм ги гледала в други сериали.
Ръза не ми харесва, но пък в К/Г ... Йигит ми харесва, но пък в ДК ...
Но най-ми харесва Ипек Билгин. Разбира се и Кенан и Джансу.
А Тунджел Куртиз стожера на историята ... легенда ... Страхотни са всички.
Не напразно си имат нещо като запазена марка, като клетва на езелковците.
Да са здравички и послушни всичко домашни любимци!!!

Приятни занимания, дружки!!!






Колко бързо мина отпуската, а ? Дано поне добре си си починала, че като зная какво те чака отново ...
прекрасни гифчета! 
А аз пък именно там си го харесах много, беше невероятен в ролята на наемния убиец Темуз, от този негов празен, стъклен поглед направо тръпки ме побиваха, много убедителна игра ... А после в ролята на добряка Али не можех да повярвам, че е той, толкова беше различен, страхотен актьор е. Но, всеки с усещанията си, различни сме 


























и го гледа леко ядосано: ))







трябва да има съд за тях!!