💙 Къванч Татлъту- минали и бъдещи проекти, партньори, семейство - тема 120 💙

  • 36 303
  • 734
# 30

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!
Пепи, вече е получила отговорите ви за Езел.
Започнах го на руски в YT, но бързо забелязах, че има изрязано от сериите
и го продължих в друг руски сайт с много добро качество и добър превод.
На мен тези с бг  не всички ми се отварят, това го има, другото го няма, та ...
Само със сериите с Къванч не може да се усети, колко възлова е ролята му.
Иначе има доста гостуващи артисти в сериала.
Наслаждавам се на играта на Седеф, на Баде, като партньорки на Къванч.
Много артисти разпознавам, които съм ги гледала в други сериали.
Ръза не ми харесва, но пък в К/Г ... Йигит ми харесва, но пък в ДК ... 
Но най-ми харесва Ипек Билгин. Разбира се и Кенан и Джансу. 
А Тунджел Куртиз стожера на историята ... легенда ... Страхотни са всички.
Не напразно си имат нещо като запазена марка, като клетва на езелковците.



Да са здравички и послушни всичко домашни любимци!!!


Приятни занимания, дружки!!!
Виж целия пост
# 31
Добро утро, момичета 🤗🤗🤗





Благодаря за линковете. 😍 Ще го погледна пак Езел , но трябваше по -рано да се сетя, че отпуската вече е към края 😥



Айре, трябваше да предупредя за статията и аз изпитах същото чувство.
Сега просто имаме повече информация , средства и свободно време, иначе не мисля, че има нещо по различно от други времена. Говоря за хората като цяло.

Вчера Дамла беше публикувала снимки от лятото и на едната е с Башак.



Снимката е от хотел в Дубай.

Хубав ден, момичета 🤗 🤗 🤗

Виж целия пост
# 32

Дружки, благодаря ви за споделеното!
Пепи, много сладко кафенце! Kissing Heart
Сериите на Езел не са толкова дълги като сегашните, може и да успееш да го изгледаш. Hands Plus1 Колко бързо мина отпуската, а ? Дано поне добре си си починала, че като зная какво те чака отново ...
Айре Heart Eyes прекрасни гифчета! Kissing Heart Ех, колко сладък беше Генч Cry

Новини не гледам отдавна, никога нищо позитивно не показват, само с ужасни трагедии и нагли лъжи ни заливат постоянно, затова не си го причинявам ...
Пепи, благодаря за снимката от рекламата и видеата, страхотен Къванч! Прочетох и коментарите Hands Clap
Диве, благодаря! Kissing Heart Наистина ли не ти хареса Ръза в Езел ? Thinking А аз пък именно там си го харесах много, беше невероятен в ролята на наемния убиец Темуз, от този негов празен, стъклен поглед направо тръпки ме побиваха, много убедителна игра ... А после в ролята на добряка Али не можех да повярвам, че е той, толкова беше различен, страхотен актьор е. Но, всеки с усещанията си, различни сме Hands Plus1
Няма нищо ново ... Тогава да си припомним КБТ лятото на 2016г. Ех, това лято много ми липсват такива снимки, особено пък с локума им, доста време мина от последните ...

Хубав ден, дружки! Hug
Виж целия пост
# 33
Привет момичета!! Hug

Благодаря ви за споделеното!!

Пепи, най ще е добре да изгледаш само сериите с Къванч в Езел.

Цитат
Сега просто имаме
повече информация , средства и свободно време, иначе не мисля, че има нещо по различно от други времена. Говоря за хората като цяло.
сега аз не съм съгласна Wink
светът е много по-различен, енергията е различна.
Бях ви постнала този профил в ТТ
https://x.com/RadioGenoa
какви ужасии се случват в Европа
А и вече сме в нова епоха с навлизането на Плутон във Водолей от сега до 2044.
това клипче може да ти е интересно и като историк.
https://www.youtube.com/watch?v=o3nDmhAWAFo&t=591s

за Езел, актьорите са страхотни Hands Clap висша класа /Диве, това което си споделила/
 Ръза почти не го помня, но ми беше нериятна ролята му.
Йит Й. направи страхотен образ, даже тук във форума харесваха повече него/в темата за Лошите момчета на турското кино/
Но ако сравнявам 2 големи хита на Кенан с АЯ и Улуч- то Карадай ми харесва много повече, най- вече като история и сценарий!!

Фенче Kissing Heart
Виж целия пост
# 34

Привет, мили дружки!!!
Благодаря ви за реакциите и споделеното!!!
Имам още около 15 оригинални серии от Езел.
И пак да кажа, че ако не си изгледал целия сериал,
а само сериите с Къванч, едва ли може да се оцениn подобаващо,
неговата ключова роля за малкото екранно време.
Карадайъ го спрях, след взрива с детето. В повече ми дойдоха лошите.
Сигурно е добър сериал, щом е на AY, но на мен ми се видя много тежък.
Както и Темуз на Ръза в Езел. Не обичам да ме побиват тръпки.
Не обичам лошите, нищо че артистите ги изпълняват добре.
Предпочитам го като Али на пазара със сутиените,
и като верен и непрежалим приятел на Кузей.
В друга тема срещнах нещо за Toygar Isikli
Преброих, че съм гледала повече от половината
сериали и филми, за който е писал музика.



Колкото до новините,
макар да не гледам телевизия от преди преди повече от 25 години,
новините ме намират където и да съм.

Скрит текст:
Пропагандата и манипулацията е тотална.
Чета сайтове, гледам подкасти, алтернативни медии, ... Новините ме намират.
Да, ужасни неща стават по света.
Последно тук ни занимават с това, че министрите на една от партиите в правителството,
което е в оставка!, подават оставка.
Еми да, за да скрият Убийството на 17-годишната Лиза и да потулят гнева
Лош стана светът. Измени се драстично особено в последните години.
Ковид, зелени сделки, лгбт, гръмването на Северен поток, ...
война, мир чрез сила, Газа ...  - Пълни абсурди.
И по-лошото е, че не виждам как ще се оправи.
Много на високо изплуваха неграмотните и корумпираните.
Младите нямат капацитет да разсъдят,
възрастните нямат време да правят каквото и да било.
Да, Европа към която се стремяхме, вече изобщо не е същата.
Глупост след глупост във всички сфери.
Ама то от неграмотни, няма как да се очаква нещо умно.


А да ви се похваля с ИИ-то.
Скрит текст:
Получих си резултатите от ЯМР.
Дълго време не ги отварях, но накрая се реших.
Четох, гледах, цъках, ... то едни термини,  то едни условни наклонения, ...
В общи линии - няма да се мре от това.
Доста неща не разбирах и се сетих за ИИ.
Та му плеснах целия текст и той ми го обясни.
Добър е в това отношение, за разлика от изображенията.
Предложи ми чак какви въпроси да задам на лекаря на срещата в петък.
Ще ги шашна всичките доктори и асистенти като ида.


Приятни занимания, дружки!!!

Виж целия пост
# 35


Чудя се този фотограф / така и не му научих името 🫣🫣🫣/ колко още снимки има за показване.

Айре, изгледах видеото. От планети не разбирам, но... Още в първите пет минути ме загуби тази жена. Ей, така си праска години и събития. Няма как да вярвам на такъв човек. Знанията и по история са на ниво "Фейсбук". Като говориш пред голяма аудитория трябва да си прецизен дори и за подробности. Нищо, че повечето хора не са специалисти, нейна е отговорността за съдържанието, което представя. Та да се хвана и от споделеното от Дива "Много на високо изплуваха неграмотните и корумпираните." Пък и самочувствието им е високо.




Диве, знам ,че си права за Езел, но изпуснах момента.

Хубава вечер, момичета 🤗🤗🤗

Виж целия пост
# 36
Диве, благодаря ти за спойлера за новините Hands Plus1
Скрит текст:
интересно ми беше.
пак ме побиха тръпки, но от цитираните статии.
Преди 2 дена ми беше на гости приятелка, която живее в Милано отдавна,
всичко, което гледам в нета го потвърди напълно.
а ти си в центъра на бившата "Добра стара Европа." и си много по- наясно със случващото се.

Цитат
И пак да кажа, че ако не си изгледал целия сериал,
а само сериите с Къванч, едва ли може да се оцениn подобаващо,
неговата ключова роля за малкото екранно време.
е съгласна съм, но ако Пепи няма време да изгледа целия сериал, поне да се наслади на трансформацията и актьорската игра на Киво!

ужасни новини и за Айше Баръм чета днес.Worried
та дори и да не гледам тв, новините ни намират.

Пепи, имаш право да не я харесаш, има по-задълбочени и компетентни видеа по темата,  но не мисля да задълбавам.
Цитат
Чудя се този фотограф / така и не му научих името 🫣🫣🫣/ колко още снимки има за показване.
Синаси Серче
като е фотограф на АЯ, със сигурност много, а и така си поддържа ИГ, от който печели.
Я да ви задам един въпрос, къде в КГ има много забавна сцена с него??

Виж целия пост
# 37
Айре, с фотографа ли? Аз за него разбрах при финала на Сблъсък 🫣 И да съм го видяла, въобще не съм го отчела 😀



Възможно е и в други сериали да има кадри с него 😛



Виж целия пост
# 38
Привет, дружки! Hug
Малко късно кафенце, но пък е от сърце Heart


Благодаря ви за споделеното Айре Heart Eyes Пепи, Диве Kissing Heart
Светът днес е съвсем различен, а хората още повече, голяма част са направо ужасни ... Няма вече морални ценности, няма съпричастност, направо са озверели, не ми се мисли какво ще се случва тепърва ...
Айре Heart Eyes онемях от това, което гледах в Х Tired Face
Изобщо не го помня този фотограф в КГ , а съм го гледала десетки пъти Thinking Явно ми е време за повторение Stuck Out Tongue Closed Eyes
Диве Kissing Heart, ама така кажи,че не ти е харесал Темуз, бре, аз реших, че не ти е харесал как играе Ръза, затова се учудих  Stuck Out Tongue Winking Eye
Пепи Kissing Heart
Скрит текст:
Аз изчезвам за няколко дни, всички отиваме в Чепеларе за малка почивка.
Имайте прекрасен ден, дружки! Hug
Виж целия пост
# 39
Привет, момичета 🤗🤗🤗



Днес не мога да стигна.

Айре, дай отговора, разпали ми любопитството 😀



Не съм гледала за никакви новини.

Фени, приятно прекарване 😍

Виж целия пост
# 40
Хелоуу!
и аз сега успявам да мина през темата.
новини не намерих....
Фенче Kissing Heart, приятно изкарване!
Пепи, мерси за снимките с фотографа.
сцената е

69 еп / 42:55 мин
https://www.youtube.com/watch?v=8feDHRCF1hQ&t=2687s









как му побутна главата като беше заспал на рамото му Satisfied и го гледа леко ядосано: ))
Виж целия пост
# 41
Айре, разбира се, че помня много добре тази сцена, но никога нямаше да се сетя.

Има новини около Къванч и неговия приятел Халит Юкай. Не ми е ясно как журналистите се сдобиват със свитдетелски показания 🤔

Статията е много подробна, предупреждавам.

https://oxu.az/tr/gundem/is-insani-halit-yukay-in-son-sozleri-or … ource=chatgpt.com
Виж целия пост
# 42
Здравейте Благодаря за споделеното Фенче приятно изкараване
Да почива в мир Халит Юкай

Ето обясненията на Къванч относно инцидента

https://x.com/KT_Fans/status/1961332043570196524





Виж целия пост
# 43
Привет, момичета 🤗 🤗 🤗



Терзи, благодаря 😍 Чудех се къде изчезна 🤗 знаеш, че си незаменима за нова информация. Предполагам, че и ти имаш много работа. Аз още малко , почва и моята 😭😭😭



Диве, очаквам да споделиш как е минало днес 😍

Едно видео от имението на Йелмаз Ердоган и Къванч и Башак.

https://www.instagram.com/reel/DN5C98_DcC4/?igsh=MWdja2xoaW50ZDZtbQ==

В очакване на новини 😍

Хубав ден ви желая 🤗 🤗 🤗

Виж целия пост
# 44

Хубав петък!

Терзи Hands Plus1
това, което е споделила КТФ
го поствам с ГП на бг, че не всички разбират англ.







Пепи, чета статията, която постна снощи и си представям какви притеснения и ужасни емоции е преживял Къванч......и след това като Халит е изчезнал.....Worried

за тия от кораба „Арел 7“, нямам думи..... Angry трябва да има съд за тях!!
Скрит текст:
Джемал Токатлъоглу, арестуваният капитан на „Арел 7“, заяви в показанията си пред съда в Ялова, че е усетил трус по време на круиза. Той каза: „Бяхме подминали остров Мармара. Усетих трус, но не можех да го обясня. Погледнах пред себе си и видях две парчета отдясно и отляво. Видях ги като парчета дърво. Минах през средата, но след малко се върнах с кораба. Защото не се чувствах комфортно. В този момент видях спасителен пояс. Не разбрах какво представляват парчетата дърво, които видях отдясно и отляво. Когато осъзнах, че не е свързано с мен, продължих пътя си.“

Въпреки че се установи, че на борда е имало 13 членове на екипажа, включително капитана, се смята, че капитан Джемал Токатлъоглу, който заяви в изявлението си, че наблюдателят и неговият помощник са слезли на вечеря около времето на инцидента, е напуснал поста си, като е активирал системата „автоматичен капитан“, и е напуснал кораба, което се счита за причина за инцидента.
не съм превеждала цялото- имаше част, в която се описва как си правят вечеря, барбекюта....а са видяли парчета от разрушената яхта.

мерси за клипчето, много ми хареса!!
липсват HeartHeart



да, чакаме новини, ако може позитивни!!

Диве, всичко да е наред!! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия