Лидл 193 - в очакване на есента

  • 68 749
  • 775
# 225
На Сточна гара има машина за монети, но инфото ми е старо, отпреди десет дни. Някой по-пресен посетител ако може да потвърди.

Супер смотани са тия купони. Овес, простотии, айде да пуснат едно вино, че утре отварят моя магазин Joy
Чакам уж купон за него, ама дано следващата брошура си струва, че тая седмица абсурд да има какво да напазарувам за 50 лева.
Виж целия пост
# 226
На мен много добре ми дойде купона за овесените ядки. Направо по поръчка.
Правя страхотен солен кекс със фини овесени ядки и тъкмо мислех да правя утре. Вкъщи му казват Лидл солен кекс, защото всичко ми е лидлско в него.
без да ме питате слагам рецептата в скрит текст
Скрит текст:
смесвам 3 яйца, сода и бакпулвер, натрошено сирене, извара, кисело мяко, овесени ядки, нарязан магданоз  в изобили и олио ( не зехтин)  в количества докато го докарам да прилича на консистенция на смес за кекс. Нищо не ми е точна мярка освен яйцата и пакетчето бакпулвер. Изсипвам в тавичка с хартия и поръсвам отгоре с лидлски сурови микс семена Алесто. Пека около 30 мин в загрята фурна без вентилатор на 180с. Довечера като стане ще снимам да покажа.
Виж целия пост
# 227
На Сточна гара има машина за монети, но инфото ми е старо, отпреди десет дни. Някой по-пресен посетител ако може да потвърди.

Има надпис върху нея, че не работи.
Виж целия пост
# 228
Дневният и нощният крем за лице на Сиен хубави ли са? Заслужава ли си да се разходя до Лидл заради тях?
Ето тези: https://www.lidl.bg/p/cien-dneven-ili-nosen-krem-q10/p10029677
Виж целия пост
# 229
Някой знае ли, кога пускат ученическото бюро с подвижната табла? Мернах като че ли миналата година е било в настоящата седмица, но сега го няма. Ако го има някъде при съседите, може би скоро ще го пуснат и тук. Или да не се надявам...
Виж целия пост
# 230
В Кауфланд има такова бюро Отделна брошура, с удължена валидност до 14-ти септенври.

Днес в магазин Метро чух дрънчене на монети и видях, че на входа има машина. Метро 1 София
Виж целия пост
# 231
Ха! В събота ползвах машината за монети в Ринг мол.
Виж целия пост
# 232
Момичета,  случайно някоя да е взимала от тези образователни карти? https://www.lidl.bg/p/detski-obrazovatelni-karti/p10042216?pageI … urrent_Sales_Week
Детето тъкмо ги отвори и се оказа, че всички са на турски език Thinking
Виж целия пост
# 233
Много странно.
Съфорумка се беше оплакала тук за книга на хърватски. Но от една страна е обяснимо, защото има Лидл в Хърватия и явно книгата е била за тамошния пазар.
Обаче в Турция няма Лидл и интересно защо картите са на турски като няма пазар там.
Виж целия пост
# 234
Момичета,  случайно някоя да е взимала от тези образователни карти? https://www.lidl.bg/p/detski-obrazovatelni-karti/p10042216?pageI … urrent_Sales_Week
Детето тъкмо ги отвори и се оказа, че всички са на турски език Thinking

Връщай ги. Странно, много неприятна изненада за образователна карта. Heart
Виж целия пост
# 235
Наистина е много странно! Поискай да ги сменят!

Готварската книга на хърватски беше в Пловдив, но няколко седмици по-късно беше в коша с преоценени стоки на Сточна гара в София. 😃 Не знам дали е бил същият екземпляр или са били цяла партида. Joy
Виж целия пост
# 236
Много странно.
Съфорумка се беше оплакала тук за книга на хърватски. Но от една страна е обяснимо, защото има Лидл в Хърватия и явно книгата е била за тамошния пазар.
Aз бях.🙂 Но по спомен книгата беше с корица на български език и само отвътре на хърватски.😂
Таня, цяла партида бяха.😂 При нас имаше немалко бройки, над 10-15 със сигурност.
И аз видях бюрото в брошурата на Кауфланд.🙂
Виж целия пост
# 237
Момичета,  случайно някоя да е взимала от тези образователни карти? https://www.lidl.bg/p/detski-obrazovatelni-karti/p10042216?pageI … urrent_Sales_Week
Детето тъкмо ги отвори и се оказа, че всички са на турски език Thinking
Аз взех днес с Пес Патрул ,всичко е наред.
Виж целия пост
# 238
Много странно.
Съфорумка се беше оплакала тук за книга на хърватски. Но от една страна е обяснимо, защото има Лидл в Хърватия и явно книгата е била за тамошния пазар.
Aз бях.🙂 Но по спомен книгата беше с корица на български език и само отвътре на хърватски.😂
Таня, цяла партида бяха.😂 При нас имаше немалко бройки, над 10-15 със сигурност.
И аз видях бюрото в брошурата на Кауфланд.🙂
Да, корицата беше на български. Смесили са ги при подвързването. Simple Smile

Доколкото виждам и детската книжка е с корица на български. Simple Smile
Виж целия пост
# 239
Странно е - образователни карти на турски език.
Лидл нямат филиали в Турция. Но пък не пречи турски вериги да са поръчали при същия изпълнител.
Може би са на босняшки - нали от мин. есен Лидл навлиза в Босна и Херцоговина. А и в езика има много турцизми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия