Лидл 193 - в очакване на есента

  • 68 744
  • 775
# 330
Здравейте, това кафе хубаво ли е?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 331


Да, това са кенчета на Hugo, на цена от 1,99 лв.
Благодаря! Не съм ги забелязала досега.😊 А на вкус идентични ли са с Hugo-то в бутилките?
Виж целия пост
# 332
Здравейте, има ли някой купон за този сладолед. Вчера взехме с трите вкуса но се зачудихме другия вид дали няма да е по вкусен 😀
Виж целия пост
# 333
Изпратих ти Hug
Виж целия пост
# 334
Здравейте, има ли някой купон за този сладолед. Вчера взехме с трите вкуса но се зачудихме другия вид дали няма да е по вкусен 😀

Аз имам купон, който изтича днес. Мога да Ви го предоставя.
Виж целия пост
# 335
dolce miele,, смятам, че са идентични   вкусовете на кенчетат с голямото  Hugo.
Виж целия пост
# 336
Подарен
Скрит текст:
Отново е свободен и е с валидност 2 дни. Кафето е фино смляно и за машини с филтър.
Виж целия пост
# 337
Здравейте, това кафе хубаво ли е?
Скрит текст:

На мен лично ми харесва.
Виж целия пост
# 338
Ние сме с това сега,но не го намерих и за това попитах за другото.
Виж целия пост
# 339
Ние сме с това сега,но не го намерих и за това попитах за другото.


И от това съм заредила, по няколко пакета са заедно. За доста време ми стига, също ми харесва.
Виж целия пост
# 340
Аз пък да питам, че имам скреч карта за едно друго кафе - Беларом - Голд, 500г., арабика, дали някой има отзиви?
Взимала съм разтворими на Беларом, но не и такова.
Виж целия пост
# 341
Ние сме с това сега,но не го намерих и за това попитах за другото.
Скрит текст:

Само на промоция купувам Лаваца. Любимо ни стана вкъщи, защото като вкус ни харесва, смес е арабика и робуста. Пакетите от промоцията са такива, но си е същото кафе като това
Скрит текст:

Виж целия пост
# 342
Аз пък да питам, че имам скреч карта за едно друго кафе - Беларом - Голд, 500г., арабика, дали някой има отзиви?
Взимала съм разтворими на Беларом, но не и такова.

Фино мляно е, не се препоръчва за еспресо машини с цедка /ръкохватка/, защото най-вероятно ще я запуши. Аз затова се отказах да купя от него. Иначе от другото на Беларом - Оро /пак е в златна опаковка/ съм взимала и ми харесва. То става за еспресо машини.
Ето снимка от днес на  Беларом - Голд, 500г., арабика
Виж целия пост
# 343
Аз пък да питам, че имам скреч карта за едно друго кафе - Беларом - Голд, 500г., арабика, дали някой има отзиви?
Взимала съм разтворими на Беларом, но не и такова.
На нас ни харесва повече от LAVAZZA CREMA E GUSTO и  LAVAZZA QUALITA ROSSA,  като втората е  с повече арабика от първата Лаваца.  Преди обаче пишеше 100% арабика на опаковката. а от известно време не пише.
Става и за кафемашина за еспресо(нашата е DeLonghi Dedica).
Пием  и от двата варианта кафе - ORO и GOLD и няма проблем с цедката на кафемашината.
По етикет имат разлика в киселиността и силата, на нас ни харесват и двата вида.

Виж целия пост
# 344
Има ли в някой от магазините в Младост каса на самообслжване на която мога да платя в брой, искам да платя само с монети? Оказва се вече дста сложно да ги обменим, а имаме доста..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия