Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно...49

  • 60 130
  • 736
# 675
Пратила я майка ѝ да купи лук от пазара, а тя постнала статус "НА ШОПИНГ СЪМ!"
Виж целия пост
# 676
Виж целия пост
# 677
Не е точно виц, но заглавието на статията просто кърти:
https://gong.bg/tenis/jeni/starodupceva-ne-ostavi-shansove-na-pu … va-v-kitaj-864165

За сведение едната тенисистка се казва Yuliia Starodubtseva, но редактора изглежда си е мислел за нещо друго JoyJoyJoy
Виж целия пост
# 678
Звъни се във фирма, която се занимава с ремонт на компютри:

- Принтерът ми почна да печата лошо!

- Вероятно трябва да се почисти.

Това струва 15 лева, но можете и вие да прочетете инструкцията и да го направите сам.

Клиентът удивен от такава откровеност пита:

- А Вашия шеф знае ли, че така му спъвате бизнеса?

- Даже е негова идеята. Имаме много повече приходи, откакто оставяме клиентите в началото сами да отремонтират нещо.🖥️😉
Виж целия пост
# 679
60-те години на 20 век. Щата Тексас. В един каубойски бар влязъл някакъв хипар. Той седнал до един самотен чичка и го поздравил сърдечно:
- Здрасти, татенце! (характерно обръщение на по-млад човек към по-възрастен)
Каубоят пребледнял като платно. И понечил да стане рязко. Другият го възпрял с ръка:
- Не се шашкай, татенце! Ние, хипитата не сме лоши хора. Проповядваме свободна любов и сме против войната във Виетнам. И нека дългата ми рошава коса и огромната ми буйна брада не те тревожат! Аз просто, така изразявам себе си.
Каубоят въздъхнал облекчено:
- Изкара ми акъла с това "татенце" бе, младеж! Преди двайсет години си имах закачка с един женски бизон и си помислих, че ти си мой син...
Виж целия пост
# 680
Художник отива при директора на художествена галерия и пита:
- Как е? Продават ли се картините ми?
Директорът:
- Представяте ли си, вчера дойде един мъж и ме помоли, да му покажа вашите картини. След това ме попита, дали ще станат популярни след смъртта на автора, както се случва с великите художници. Аз естествено му казах, че ви познавам много добре и съм сигурен, че след вашата смърт цената им ще се вдигне многократно. И той взе, че купи всичките ви картини.
Художникът:
- Ама, това е великолепно!
Директорът:
- Хм, да, но има едно НО! Той каза, че е вашият личен лекар...
Виж целия пост
# 681
- Кой ден сме днес?
- Понеделник.
- Бреей, тая седмица край няма!!!
Виж целия пост
# 682
Виж целия пост
# 683


Пък и като ги гледам наборите-надебеляли, оплешивяли, посивяли. С една дума много дърти!

🤣🤣🤣
Това  много вярно, що одъртяват, аз не.Bowtie

Боядисването на косата не е особено популярно сред мъжете?
Виж целия пост
# 684
Виж целия пост
# 685


Виж целия пост
# 686
Чистачка подава жалба в полицията за изнасилване.
– Как се случи?
– Ами, миех пода на стълбите, той се прокрадна отзад и…
– А не можахте ли да избягате?
– Къде да бягам? Отляво – стена, отдясно – парапет,
 а отпред бях измила, всичко щеше да стане на стъпки..Joy
Виж целия пост
# 687
Не е точно виц, но заглавието на статията просто кърти
Това с имената кой как го прочел
Виж целия пост
# 688
🤔😉В Пазарджик в отговор на поставен въпрос: "За какво гласувате?" 95% от анкетираните отговориха: "За 50 лева".
Виж целия пост
# 689
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия