L’Oréal Paris търси 20 желаещи, които да тестват Revitalift Laser Instant Eye Bag Eraser

  • 14 655
  • 438
# 90
Първото нещо, което забелязвам в зоната около очите си сутрин, а и не само, са отоци, тъмни кръгове и торбички.
До сега няма продукт, който да ми е помогнал в тази насока. Работя на смени, включително и нощни, редовно не си доспивам и резултатът е видим.
Виж целия пост
# 91
Фини линии. Притеснявам, че ще станат по-големи бръчки
Виж целия пост
# 92
Всичко изброено виждам сутрин под очите Wink на 50+ съм Simple Smile
Виж целия пост
# 93
Сутрин първо забелязвам как очите ми „разказват“ дали съм спала добре – леко подпухване и тъмни кръгове често издават умората, дори когато се чувствам отпочинала.
Виж целия пост
# 94
Веднага забелязвам подпухване и торбички.
Виж целия пост
# 95
Имам тъмни гръгове и фини линий. На ред са и торбичките
Виж целия пост
# 96
Първото нещо, което забелязвам сутрин под очите са фини линии и подпухналост.
Виж целия пост
# 97
Сутрин първо забелязвам торбички под очите и подпухналост, но аз и пия доста вода нощем и явно задържам и вода.
Виж целия пост
# 98
Сутрин първото нещо, което забелязвам в зоната около очите си е подпухване и торбички. С удоволствие бих изпробвала продукта, за да се справия с тези ми недостатъци.
Виж целия пост
# 99
Сутрин забелязвам, че очите ми понякога са леко подпухнали, тъмните кръгове са си видими от недоспиването ми непрекъснато, а финните бръчици вероятно и от възрастта ми си личат все повече.
Виж целия пост
# 100
Фини линии за съжаление 😞
Виж целия пост
# 101
Тъмни кръгове и бръчки.
Виж целия пост
# 102
Сутрин, първото нещо, което виждам под очите са фините линии.
Виж целия пост
# 103
Определено сутрин първо забелязвам подпухналост и фини линии, за съжаление...
Виж целия пост
# 104
Кое е първото нещо, което забелязвате в зоната около очите си сутрин – подпухване, торбички под очите или фини линии?

За съжаление комбинация от трите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия