МАРТЕНСКИТЕ ни сладури ходят вече и са щури!

  • 8 397
  • 269
# 30
Силве ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен да си жива ,здрава и безкрайно щастлива   bouquet  bouquet  bouquet
Алекс пак е със жестока хрема и от нея кашля зверски ,но за радост се оказа ,че не е болен ами ще му избиват 2 кътника наведнъж . Много се бях ядосала защото ходихме на дежурен преди 2 дена и тая патица почти и не си допря слушалката до него а и през цялото време не спря да си говори със сестрата накрая набързо ни изписа антибиотик  #Crazy .Аз естествено не го купих а на другия ден го заведох при една частна лекарка ,че нашия педиатър е отпуска и е в Гърция та жената го прегледа и каза ,че и гърдичките са чисти и гърлото не е въобще възпалено та така ама хремата е ужасна.  Хубаво ,че поне не му се запушва нощем нослето и си спи спокойно .
Виж целия пост
# 31
добрЮтро мами Hug

Кате Н  Hugрадвам се за вас
Мики Hug стискам палци да оздравявате
Креми Hug това си е проблем с боклуците,зрънчовците и тем подобните-аз все още не съм се сблъсквала с това

относно играчките,количките и тъй нататък-ние всеки ден ходим
вече разходките ми излизат солено Joy
оня ден с Еми решихме да пуснем бебоците на едно влакче с прасета и уж дядката -собственик щеше да го пусне бавно а ние с Емката вървим от вътрешната страна и държим бебешорите за ръка-обаче първо дядката си правеше май майтап с нас и от време на време го засилваше да ни гледа сеира как подтичваме Joyпосле пък и Бобката и Ники постоянно искаха да си сменят местата по вагоните в движение тъй,че си беше ЙЕкшън JoyотвсЕкъде Joy
после пък ги пуснахме на тия с акумулатор и ние търчим и ги управляваме-леле ,как му светнаха очите на Бобата Joy
а иначе редовно на тия клатещите се колички го возя или на безплатните пързалки
само на въртележка не мога-че имам проблем с вестибуларния апарат и ще Sick Sick Sick Mr. Green
общо взето по цял ден см в южния,прибираме се само да спи у дома
вече има и  тен малкия-вие почнахте ли да ги мажете със слънцезащитна козметика

а мами-подстригах Бобата,нещо не е в час снимка бг но се каня да ви пусна снимки
това е последния път в който го подстригвам-така рева,че сърцето още ме боли
Виж целия пост
# 32
Здравейте мамчета!

Тази хрема при нас нестига че не минава, ами и една седмица след като започна Иван вдигна Т 38.5. Пак съм в очакване на педито, а тя милата направи пътечка до нас. Тя изказа предположение че може би е от зъбче (да се надяваме де), но за да е сигурна трябва да провери...писна ми вече с това боледуване, а един приятел вика че от една до две годинки все това ни чака... Заради този вирус една седмица не сме излизали от вкъщи, аз съвсем психясах...
хайде стига съм се оплаквала

целувчици
Виж целия пост
# 33
Силве честит Рожден ден!

Мила
благодаря за инфо-то!

Зори
, ами искам да я заведа на ортопед защото се роди с 2 криви пръстчета на 2те крачета ( средните само )! И понеже до като не проходи не знаех дали няма да си намерят място правилно между другите пръстчета, за това чаках! Но сега ми се струва че пак не стоят добре! За това искам да я заведа да я видят, пък да ми кажат може ли с шина да се оправи или ще кажат операция, а аз не съм сигурна че ще я подложа на пълна упойка заради козметичен проблем – свързан само с бъдещото и самочувствие! Така че ако е операция, може и да изчакаме… не знам, да си кажат мнението!


Целувки от нас!
Виж целия пост
# 34
Ади, и при нас пръсчетата бяха така, но сега са се пооправили, аз даже бях забравила, но ти сега ме подсещаш. Според мен изчакай още малко, но както си прецениш.
Лек ден и мерси за пожеланията вчера
Виж целия пост
# 35
мами, как си обличате децата сега в слънчевото време. Днес заведах иван на консултация и беше с чорапи до коленете и джинси, ватирана блуза и без яке и педито ми се накара, че съм го навлякла много. Вече трябвало да е по къси чорапи и къси панталонки и тениска, ама аз се притеснявам. Пуснах го сега навън с майка с една много тънка блуза с дълъг ръкав и дълъг, тънък панталон  newsm78 newsm78 и все имам чувството, че му е студено....
Виж целия пост
# 36
Герчо  Hug днес изведох Бобката по боди,отгоре ватирана блузка и жилетка без яке,отдолу чорапогащник и дънки
педито ти може да е в критическата Joy,на майка ми и е все горещо и днес баше по тениска
Виж целия пост
# 37
Ger4o и аз обличам Анна-Мария като Мила. Но мисля, че е още рано за къси чорапки и тениска с къс ръкав Simple Smile На педито ти изглежда и е много топло Simple Smile
Виж целия пост
# 38
педито ти може да е в критическата Joy
Най - вероятно е така Wink. Чак пък по къси ръкави и панталони ...  newsm78 .
Днеска го водих навънка така облечен: ватирани панталони с три четвърти чорапи отдолу, нагоре боди потник + суичър (не много дебел) + пухенка без ръкави.
Виж целия пост
# 39
Силве, честит рожден ден на патерица! бъди жива и здрава!

аз обличам Писи също с панталон, къси чорапи, боди без ръкави, памучна блузка + жилетка или яке. Ако е много топло, да речем 20 гр, махам жилетката и си седи по блузка.
Мила, аз много се притеснявам от слънцето и макар че започнах да й мажа лицето с 50 фактор на Нивеа, пак почерня и има тен. Добре, че не изгоря, нали се е метнала на мен с тъмна кожа.  Мисля да я мажа по-често през деня.
И аз не мога да открия никакви летни шапчици, ще отида до мола щом поне има някакви във фокс.

През нощта и ние имахме Т 38.2, предположих, че е от зъбите и в крайна сметка педи също така каза. Мами, като Т е от зъби може ли да извеждам бебка на разходка?

Кате, добре, че е разминало вече и Преско се чувства добре.

nyc, дано и при вас Т да е от зъбче.
Мики, пожелавам ви бързо оздравяване!

Мами, вие на този етап на какво учите бебковците? дали вече е време да ги учим на цветовете?


Виж целия пост
# 40
През нощта и ние имахме Т 38.2, предположих, че е от зъбите и в крайна сметка педи също така каза. Мами, като Т е от зъби може ли да извеждам бебка на разходка?

 Може, може smile3521. Вики с температура, без температура, все е навънка. Досега нашето педи за температура никога не ни е спирала разходките, е, стига да не валят камъни де ...  Laughing , изрично всеки път я питам.
Виж целия пост
# 41
чета ви само по диагонал, че влизам в час...
само да си призная, че и аз явно съм в критическа.
кало излиза с боди потник/къс ръкав, боди с дълъг ръкав, може би отгоре елече/яке без ръкав, ако е тополо, но в ден кто днешния, без нищо. ако е в колата може и само по къс ръкав. чоропогащник абсурд да му сложа. или пък ватени гащи (такова само един път е обувал). ако заспи го завивам с одеяло.

ако го облека малко повече, започва едно велико изпотяване.
Виж целия пост
# 42
Миналата седмица докато пътувахме на Михаил му почервеня нослето и едната буза, като се има предвид, че съм го пазила от слънцето уж...та за нас специално е време за мазане, защото малчо явно бързо изгаря като мен  Wink
Майка го облича през деня с 3/4 чорапи, дънки дълги  Wink, боди с къс ръкав, памучна блузка с дълъг и дънково яке, ако е по-хладно жилетка под якето!  Чорапогащи сме обували под панталона в най-студеното време 4-5 пъти тази година.
Калинчеее нищо не разбрах по потник ли е детето с яке без ръкав или...
Виж целия пост
# 43
Здравейте,

Анетка, нищо специално не съм правила за да прояде Али, ей така изведнъж реши, че ще яде и добре си хапва - по 200гр.някъде на ядене, а и суче сега повече покрай топлото време, та какво стана и аз незнам Grinning

Ади, мата е на Keune, аз уж все с него се правя, ама явно нещо не съм го уцелила този път, та така станах лилава, ама днес отидох и се подстригах бая късо, та вече не съм такава дискотека в главата, иначе на другия ти въпрос и ние ходихме при Алексиев, според нашата педиатърка той е най-добрият, много важно е, че има отношение към децата.

Веси, Зори мерси за инфото за МВА, ама май ще е в Свищов че в Сити множко ми се виждат 2 години и 1/2, а и трябва изпит по английски да държа, а не ми се занимава сега.

За шапките - ей това ми е голям проблем, купила съм около 300 и все са или малки или големи, във Фокс взех една розова с козирка, ми тя й седи на върха на главата като паница и като духне вятър я гоня, повечето им модели са с козирка или тип идиотка / и такава имаме ама пък й е дълбока и й пада до носа/.

В жегите я обличам или със сукман, чорапогащник, блузка и яке /като якето се сваля, ако сме на слънце/ или с дънки, чорапки, блузка и пак яке и в двата слуая винаги има тъничко боди с къс ръкав отдолу. Тъпото е, че на слънце можеш да припаднеш от жега, а на сянка си става студено и по 100 пъти я обличам и събличам, а и сутрин излизаме към 10 и се прибираме към 2- 3 следобед, та мъкна сума ти дрехи, храна и вода за 3 дена, кремове, памперси, яденета CrazyИ Али изгоря, нищо че я мажа с крема на Мустела. Иначе в нашия парк няма много забавления - един замък, но той е за по-големи и една количка, на която не е имала щастието да се качи още Mr. Greenвиж в Южния верно може да се разори човек.

Много дълго стана, ама като трябва да се изкажа по всички въпроси, така е Grinning
Виж целия пост
# 44
Bezmerna за цветовете е много рано мила,доколкото знам на около 3г запо4ват да ги разпознават.
Аз утре пак съм на форумска среща,тоя път с една българка женена за португалец.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия