Но подейства пък.. После, израствайки, видя, че няма нищо страшно, като го водех даже по два- три пъти само за профилактика, за да свиква и да види, че не всеки път е свързано с болка . Моят съвет е, ако сега няма проблеми, да я водиш по- често на прегледи- за да свикне с мястото, със зъболекаря, а и за да се убеди, че не е страшно. Даже и само да посети кабинета, да разгледа, ако ви позволят да остане докато на теб ти правят нещо . 
И разбира се, всеки път даваше по някое бонбонче за нея и набора
В резултата на отношението му, тя свикна с него и оттогава няма никакви проблеми с посещенията 2 пъти годишно. Даже сама напомня, че е "време за зъбите"
). Досега не ми е дал повод да се съмнявам в преценката му, тъй че ще му се доверя. 
Препоръчани теми