Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 162 - септември 2025)

  • 109 098
  • 1 384
# 1 260
Изтеглени са потребителите, които печелят комплект Viviscal, включващи шампоан, балсам и серум. Това са:

Merelenda
ВълшебенСтършел
ali4ka87
Ани Ангелова 667048
Mileto

Честито!
Виж целия пост
# 1 261
Виж целия пост
# 1 262
на кой ред и колонка я спечели ?
Виж целия пост
# 1 263
За детенце от ДГ.
Виж целия пост
# 1 264
Супер е кутийката, ще я ползваме за първолак догодина. Но бих я ползвала и за себе си.

Не съм търкала, дадоха ми я направо. Не мисля, че всички шаблони са еднакви.

Не ми зарежда сайта за тостера ... А на вас?
Виж целия пост
# 1 265
Сайта за тостера не ми го зареждаше още в петък. Днес не съм пробвала.
Виж целия пост
# 1 266
На Спорт депо ваучерите могат ли да се обединяват?
Виж целия пост
# 1 267
Могат. След 10 бр не съм пробвала.
Виж целия пост
# 1 268
Изтеглени са потребителите, които печелят награди от Ajax.

🏆Голямата награда на кампанията - акумулаторен уред за почистване на прозорци Kärcher печели: Elitta

🌟Kомплект с продукти Ajax печелят:

*moonstone*
*Камея
AliceSw
Ambrosia
Black Scorpio
Bonjour Paris!
Borislava i Veselina
Bundyrose
denis©
denyil
DiAn164
donatellla
emli
Forest Flower
Free style
gemmahazeld
Iv4eto_M
Jeini
kriss
Leiny
Milvan2000
Niya-
Nuks
petia_vj
potrebitelcheto
Reinа
rudi
rumi_m2001
Scaramanga
Shu34
simoonka
sin_zaek
siska.s326
Stefek78
Taseva07
VanesaKaramfilova
Veneta Dzhelepova
vesela_veli
vin4o75
vmarinska
zlplst
zwetanelia
Ала-Бала
Аннагрег
Елена Донева-Господинова
Ив
Марджъри
Подскок-скок
Ради82
Росинка


Аз съм такова Оли !
Пускам тук имената,разочарована,че ме няма... и гледам след малко - ново лично съобщение.
Чак тогава разбрах,че и мен ме има в печелившите. Ха-ха !
Виж целия пост
# 1 269
9 та награда за септември
Скрит текст:
Ако сте играли вижте дали сте сред изтеглените
https://www.facebook.com/photo/?fbid=766782215966215&set=a.268340325810409

Житен Дар-Честито! 🎉🎉 Ти си победител в нашия giveaway и печелиш
"Подаръчна торбичка MAX FULL с всички 4 вкуса вътре"! 🙌
Моля, свържи се с нас на лично съобщение, за да ти дадем
подробности как да получиш наградата си. 💌
Виж целия пост
# 1 270
И аз съм награда от форума.
Виж целия пост
# 1 271
Ох аз така ги харесвам Ajax, надявах се на награда, от форума последно мин.година,че дали не беше по-мин. 😃 Само от Бъг-а на А1 чакам награда.
Иначе участвам в Теди и в Киндер с 7-8 бележки, сега би трябвало да теглят от седмица 3, ако следя правилно, че тогава имам най-много участия.
И в Ариел играх за дъска за гладене, ама не са ми писала, значи ги отписвам.
😃😃
Виж целия пост
# 1 272
Отворя ли ви се играта на Sinoptik? Днес трябваше да теглят печелившите, но не ми се отваря.
Виж целия пост
# 1 273
Еееех, така се надявах нa Ajax...
Виж целия пост
# 1 274
Еееех, така се надявах нa Ajax...
И аз, от доста време не са ме теглили във форумните игри.

Честито на всички за готините награди!

От толкова тегления днес - едно голямо и звучно мрън. В Алвина съм с една бележка за по-скромните награди - не ми дават нищо, в Престиж с 9 бележки нищо, явно ще ме държат под напрежение до края..

За месец октомври си пожелавам 13 награди и най-вече здраве.

Хубава седмица.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия