Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (тема 162 - септември 2025)

  • 109 079
  • 1 384
# 1 290
Мисля, че съм с ваучер от Ная, но нямам още мейл.

Най-накрая имам ранничката на Киндер Heart Eyes Известиха ме не по телефона, а с мейл. От metrica bg, вероятно Публисис работят с тях. Но ме озадачава прикачен екселски файл с име attach.xls. Няма да го отворя, но някой ако е разминирал вече Grinning, да сподели.
Виж целия пост
# 1 291
Jägermeister &  Kaufland

Здравей,

Имаме изненада, която ще ти хареса! От днес  до 26 oктомври имаш шанс да грабнеш една от нашите MEISTER награди:

🦌 5 х фотоапарата за моментни снимки
🦌 30 х ледарки с 48 мини Jägermeister бутилки
🦌 100 х Jägermeister шапки
КЪМ МАГАЗИНА
Как да участваш?
Направи покупка на Jägermeister в Kaufland за минимум 25,99 лв. / 13,29 €
Регистрирай касовата си бележка на 👉 https://jagermeister.promo/Kaufland-game/
Виж целия пост
# 1 292
Niik, аз бих писала на Фереро, преди да отворя  файла. Много фишиниг има напоследък. Защо чрез трета агенция?!
Виж целия пост
# 1 293
Нямам късмет никъде! От както почнах работа играя по-малко и не печеля никъде общо взето. Искам да пробвам в капи. Предлагам един код от кока кола,ако някой иска да разменим за капи. Успешен месец на всички пожелавам 🩷
Виж целия пост
# 1 294
Аз събирах капачки на Капи, имат код, но не става за приложението, а на етикета нищо не пишеше, имат ли някакво обозначение?
Виж целия пост
# 1 295
Играта на Капи е със стъклени бутилки от заведение. Кода е на етикета.
Виж целия пост
# 1 296
Играта на Капи е със стъклени бутилки от заведение. Кода е на етикета.
И не всички заведения са заредени с такива бутилки.
Виж целия пост
# 1 297
Ами аз имах един код още от август месец от морето, който бях запазила, защото пишеше очаквай скоро. Но ми се падна опитай пак.
100 куфара са наградите.
Виж целия пост
# 1 298
Niik, аз бих писала на Фереро, преди да отворя  файла. Много фишиниг има напоследък. Защо чрез трета агенция?!
Скрит текст:
Може да им пиша. Нямам намерение да отварям файла. Изпратих данните. Да видим дали ще получа раница. Гледам в сайта на metrica, че Публисис са им клиенти.
Но досега всички, които се похвалиха с раница, получиха обаждане, не мейл.
И все пак смятам, че мейлът е истински Blush

Виж целия пост
# 1 299
Аз съм получавала имейл от Киндер от тяхна предишна кампания, не бях успяла да им вдигна на първото позвъняване. Не ме потърсиха повече, направо ми писаха, като имейлът започваше с: Както ви съобщихме по телефона... Grinning Проверих точно от кой имейл са ми писали - същият е @метрика Hands Plus1
Виж целия пост
# 1 300
Аз съм получавала имейл от Киндер от тяхна предишна кампания, не бях успяла да им вдигна на първото позвъняване. Не ме потърсиха повече, направо ми писаха, като имейлът започваше с: Както ви съобщихме по телефона... Grinning Проверих точно от кой имейл са ми писали - същият е @метрика Hands Plus1
Благодаря ти за труда! Значи съм с раница Blush
Виж целия пост
# 1 301
Спечелете кино-награди до 05 октомври
https://olxadvertising.com/movies/index.php/tron/
Спечелете книга до 06 октомври
https://krasota.rozali.com/poznai-markata/poznai-markata-rokliat … kiira-naitli.html
Виж целия пост
# 1 302
Аз съм получавала имейл от Киндер от тяхна предишна кампания, не бях успяла да им вдигна на първото позвъняване. Не ме потърсиха повече, направо ми писаха, като имейлът започваше с: Както ви съобщихме по телефона... Grinning Проверих точно от кой имейл са ми писали - същият е @метрика Hands Plus1
Благодаря ти за труда! Значи съм с раница Blush
С колко бележки спечелихте?Просто да знам да очаквам ли нещо с моите две.
Виж целия пост
# 1 303
Аз спечелих с една бележка за 0.99 ст.
Виж целия пост
# 1 304
Аз спечелих раница на Киндер с 3 бележки, имах 15 точки.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия