Онлайн магазин ТЕМУ (Temu) за България – Актуална тема за Септември 2025 (Тема 9)

  • 44 940
  • 747
# 465
Може ли впечатления за конджак гъбата като понатрупаш?
Виж целия пост
# 466
Може ли впечатления за конджак гъбата като понатрупаш?

Разбира се.

Понеже трудно се въздържам, не изчаках до довечера и пробвах две от нещата.

https://share.temu.com/sAZFLchqu4B крем за лице, пише само на китайски и ухае хубаво
https://share.temu.com/pdwmY2TKksB бутилка за измиваща пяна със силиконова четка; четох, че за да стане трябват пенещ се продукт и вода в отношение 1:2, ще пробвам

Направих чудесна, нежна и пухкава пяна, във възторг съм.
Кремът е много лек, намазах ръцете от рамената надолу и лицето. Кожата ми го изпи и се опъна повече отколкото без него. Аз имам нужда от повече хидратация отколкото той предлага. Или трябва да сложа и друг върху него, но нямам време и нерви да се занимавам с многостъпковата азиатска грижа за лице.
Виж целия пост
# 467
Момичета и момчета, прахосмукачката дойде. Не знам с каква мощност, нито с каква всмукателна сила е, никъде не пише на опаковката или в упътването. Моделът си е YANHAMA H3. Пробвах я, смуче стабилно. Пробвах всички степени и за мен се оказа, че е най-добра втората или третата от общо 4, включително за килими. Доволна съм, само ме дразни липсата на съществена информация от производителя. Иначе, дойде с всички аксесоари, упътване на 5 езика, маркировка СЕ. Лесно се сглобява и е много маневрена и сравнително лека. За втора ще си помисля, утре майка ми ще я види и ще си каже тежката дума дали да й поръчам. Оставям малко снимки.
Скрит текст:





Оставям линк на вече друга прахосмукачка, която търговецът предлага като същата. А може би и най-вероятно са си еднакви. Joy
 https://share.temu.com/ilAg7gMxeEB
Виж целия пост
# 468
Може ли и линк?
Виж целия пост
# 469
честита, със здраве да се ползва!

Какви пари е?

Доста се чудя и аз, ама засега съм се спряла малко, че и никакви оферти нямам....
Виж целия пост
# 470
Ох, забравих. Редактирах поста и сложих линк. Ето:  https://share.temu.com/ilAg7gMxeEB

честита, със здраве да се ползва!

Какви пари е?

Доста се чудя и аз, ама засега съм се спряла малко, че и никакви оферти нямам....

Благодаря!
Моята я поръчах, докато беше 165 лв. С купон и кредит ми излезе 70 лв. След няколко дни, търговецът я замени с друга, писах вече за това тук. Новата й цена беше 175 лв. вече и с по-малка мощност и по-малко КРА.
Виж целия пост
# 471
Някой да е поръчвал хубави слушалки за Айфон с добър звук? Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Някой да е поръчвал хубави слушалки за Айфон с добър звук? Simple Smile
Виж назад в тази тема. Скоро се коментираше.
Виж целия пост
# 473
FreakOnALeash, и аз си мислех, че имаше подобен коментар и след доста ровене открих поста (в края на предишната тема е дори) , но се оказа линк  за съвсем друг тип слушалки, не за Айфон конкретно Simple Smile
Виж целия пост
# 474
FreakOnALeash, и аз си мислех, че имаше подобен коментар и след доста ровене открих поста (в края на предишната тема е дори) , но се оказа линк  за съвсем друг тип слушалки, не за Айфон конкретно Simple Smile

Няма слушалки специфично за Айфон, всички блутут слушалки стават
Виж целия пост
# 475
FreakOnALeash, и аз си мислех, че имаше подобен коментар и след доста ровене открих поста (в края на предишната тема е дори) , но се оказа линк  за съвсем друг тип слушалки, не за Айфон конкретно Simple Smile
Виж пост 325 на стр. 22 от тази тема на nat_tab. Тя е с Айфон и ползва слушалки професионално, знае ги нещата.Grinning
Виж целия пост
# 476
Днес си пуснах поръчка на 6 артикула за близо 180 лв,  използвах купон  50 лв, натрупан кредит малко над 100 лв и ми остана за доплащане около 17 лв. Сега си разглеждам поръчката и виждам, че за пет от стоките пише 0 лв цена (все едно са ми подаръци), а на шестата, която е над 60 лв, пише тези 17. Дали това означава,  че няма да мога да използвам "корекция на цената"
Виж целия пост
# 477
Днес си пуснах поръчка на 6 артикула за близо 180 лв,  използвах купон  50 лв, натрупан кредит малко над 100 лв и ми остана за доплащане около 17 лв. Сега си разглеждам поръчката и виждам, че за пет от стоките пише 0 лв цена (все едно са ми подаръци), а на шестата, която е над 60 лв, пише тези 17. Дали това означава,  че няма да мога да използвам "корекция на цената"
Няма такова нещо. Ще можете да вземете корекция на цената.
Виж целия пост
# 478
Ако са й 0 лв, как ще вземе корекция?

Честито. Имам пратка с Експрес Уан. Надявах се да ми се разминат. Ще ми скъсат нервичките.
Виж целия пост
# 479
Оставят в офис на Изи пей.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия