🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 135
Направо и аз не мога да повярвам.  Последният е някакъв симпатяга.
Виж целия пост
# 136
Къде е Рая? Къде е снимано?

Пенко ме кефи: "Не искам детето ми като се роди, да прилича все едно е ударено с лопата".
Виж целия пост
# 137
Като гледах трейлъра, Микеле ми се видя дъното на дъното… Но в сравнение с тримката, направо е нормален… Не отива на добро.
Виж целия пост
# 138
Македончето е готин.

Инвеститорът да не се хвали, че е в класациите на Форбс. Знам колко точно пари струва да те вкарат в класацията, те сами търсят хора в Линкедин да им предлагат. Но Емили да се ориентира към него, има повече пари от Охраната с мускулите Wink Нищо, че на пръв поглед не е наперен. Wink
Виж целия пост
# 139
Къде е Рая? Къде е снимано?

Пенко ме кефи: "Не искам детето ми като се роди, да прилича все едно е ударено с лопата".
Гърция не е ли? Май видях знамето, като пуснах.
Виж целия пост
# 140
Родос някой каза
Виж целия пост
# 141
Родос
Виж целия пост
# 142
Казаха ли в началото къде е снимано, не ми се връща, а изпуснах май... Рая къде е?
Виж целия пост
# 143
От мъжете момчето от Троян ми е най - симпатично.
Виж целия пост
# 144
Тази Емили е меко казано противна и натрапчива…
Виж целия пост
# 145
Тоа с камшици ли са го били
Виж целия пост
# 146
Виктор дотук ми е единственият симпатичен, не казвам, че е хубав, просто не ми прилича на меме.
Виж целия пост
# 147
Пенко ме кефи: "Не искам детето ми като се роди, да прилича все едно е ударено с лопата".
Е, то и детето му няма да иска да е 1,20 м. с вдигнати ръце, ама… Уви. Много претенции без покритие.
Виж целия пост
# 148
От мъжете момчето от Троян ми е най - симпатично.
За мен току що изпадна от класацията.
Виж целия пост
# 149
Какво му е на гърба на този 😂😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия