🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 1 500
Добре, каква е тази мания да си роден в Ловеч, а да казваш че си от Израел. 😂😂😂
Каква комплексарка.


И пак товa old money
Виж целия пост
# 1 501
Ай пуснете го тоя на Емили 🤣
Виж целия пост
# 1 502
Тъз па не спря да се хвали, че е от Израел...Не знае ли, че тия дни тва не е много модерно вече? Очаква хората да ѝ падат в краката щото живеела в Израел... Joy
Виж целия пост
# 1 503
Предлагам игра. Да пием шот всеки път щом Шермин каже олд мъни. Наздраве и ще се видим отново в изтрезвителното 🥴
Виж целия пост
# 1 504
А аз някак си го виждам на комбайн тоз... Thinking Що тей?!
Виж целия пост
# 1 505
Кристина се държи по-нормално сега .
Емили и този ще са ходещ цирк.
Виж целия пост
# 1 506
Имаш ли планове за бъдещето?!
Мхм, имам, да стоя далеч от теб, както в близко, така и в далечно бъдеще.
Виж целия пост
# 1 507
А вий пумагачи ли на руджичиличити си?

Косара, върни се - намерихме ти мъж. 😁
Виж целия пост
# 1 508
Мудиела е още барман , малко като Боби Манекена 😂
Виж целия пост
# 1 509
Oh, много смешно с вас тук😅🤣🤣
Предаването е мани-мани-мани…🤦🏻♀
Мудиела е още барман , малко като Боби Манекена 😂
И сваляч!
Виж целия пост
# 1 510
Този говори като Пацо. Панайот от ББ. Много тегав батка. Изглежда като нацепен представител на квартал "Изгрев". Ще им се получи комуникацията с Емили.
Виж целия пост
# 1 511
Мудиела е още барман , малко като Боби Манекена 😂
И сваляч!😳
Виж целия пост
# 1 512
Мудиела е още барман , малко като Боби Манекена 😂
И наргилист също така. Всестранно развит индивид. Еееххх.. Joy
Виж целия пост
# 1 513
Не мога Joy
Виж целия пост
# 1 514
Какво значи наргилист?
Чисти наргилетата след употребата им ли?
Празна тенджера най-силно кънти./англ. поговорка/

"Не усещам га минава вриемито".
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия