🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 1 620
Емили явно има психични проблеми и не е добре така да я използват. Тя може и да си работи като труженичка, но чак такива излагации в ефир не е редно да има.
Виж целия пост
# 1 621
Микаела Мадолева-Мика от ЕРГЕНЪТ 2 в днешния епизод на "Битката на поколенията", темата е Кой трябва да бъде канселиран?
Виж целия пост
# 1 622
Определено Емили усети, че Габа планира да и гепи розата , за това и попита. Габа се направи на ударена , разкрещя се , направи драма. Ужасен персонаж е Емилито, но не е злоблива, за разлика от Шермин и Габа, които освен противни са и злобни
Виж целия пост
# 1 623
На Шермин клиентите…пардон бившите са по щедри от Даниелините, ако са истински гривните де. Под съмнение ми е, защото изпълнението на корекциите и дрехите ѝ не изглеждат никак скъпи.
С Емили са от една планета ако съдим по формата на лицето.
Виж целия пост
# 1 624
Момичета, има ли го шоОто някъде качено за българите в чужбина? Прибирам се в БГ в понеделник и ще изпусна цяла седмица сеир.
Аз го гледам по Елементал. Дават го в редовно време, има ги сериите и на запис, но БТВ  е платен канал.
Виж целия пост
# 1 625
Емили явно има психични проблеми и не е добре така да я използват. Тя може и да си работи като труженичка, но чак такива излагации в ефир не е редно да има.
Нормална (де)градация.
Първи сезон - две-три измъчени целувки.
Втори сезон - целувки с половината жени.
Трети сезон - натискане с всички, с 2-3 изключения.
Четвърти сезон - Мартин крещи в ефира на “Преди обед” по Даниела: “Аз ли не те е**х?!”
Пети сезон - св**ка във втори епизод…

Ако в шести сезон не си спретнат една оргия още на първата вечер, те па на. 😁
Виж целия пост
# 1 626
Емили не била в нейната среда, която е лукс, пара, кеф 🤣🤣🤣🤣 е как да не и завиди човек.
Виж целия пост
# 1 627
Кефи ме как Емили се втренчва в мъжа досущ богомолка, която ей сега ще го изяде!
Виж целия пост
# 1 628
Кефи ме как Емили се втренчва в мъжа досущ богомолка, която ей сега ще го изяде!

Да, наистина гледа много втренчено. Като змия, която мери жертвата си.
Виж целия пост
# 1 629
Стоя и ги гледам тия хора и си мисля - колко е лесно да си прост. Живееш си с мисълта, че ходиш по вода и всички ти се кефят и тва Grinning
Виж целия пост
# 1 630
Емили с гордост е качила стори, в което е наснимала статиите за нея - че е пребила съученичката си и че проституира. Поправям по-ранното си твърдение, че ѝ трябва Кукумицин 20 мг. В нейния случай ще трябват поне 100 мг.
Виж целия пост
# 1 631
Ами народът го е казал отдавна... "Луд, та му лесно!" 😁
Виж целия пост
# 1 632
Момичета, има ли го шоОто някъде качено за българите в чужбина? Прибирам се в БГ в понеделник и ще изпусна цяла седмица сеир.
В YouTube,  с коментари за съжаление, явно иначе няма как легално да качват.

Може да се гледа и на btvplus.bg през VPN. Досадното е, че на всеки 10-15 минути видеото спира, но като рефрешнеш страницата, пак тръгва. Само трябва ръчно да отидеш на минутата, до която си стигнал.
Виж целия пост
# 1 633
Кефи ме как Емили се втренчва в мъжа досущ богомолка, която ей сега ще го изяде!

Да, наистина гледа много втренчено. Като змия, която мери жертвата си.
Да. Тя ловува. Ловува мъже.
Докторчето мрази жени, тя яде мъже!
Виж целия пост
# 1 634
Не мисля, че Шермин преекспонира. Действително е с много високо самочувствие и се изявява като “спасителка” на жените и как трябвало да си вдигнем стандарта и да изискваме повече от мъжете. Нещо като Рупецова, само че Шермин дето отива, Р. оттам се връща. 😁

Въобще не съм съгласна.
Даниела "работи" в България, купува си дрехи от тему и върти бг дребни рибки.
Шермин работи на международно ниво и в Дубай сигурно прави пари месечно,които спонсора на Даниела й дава за 6м напред. Някак си Шермин я виждам с по-големи рибки да плува и с по-перспективно бъдеще. Все един ще се излъже да й купи апартамент.

Новото попълние,което се залепи на Емили,е турбо селчо. Тъкмо като за формата.
Габриела с големите джуки е груба,но пък каквото казва е 1:1.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия