🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 165
Е , корегирам се. Момчето от Монтана е по- хубаво.
Виж целия пост
# 166
Кметското синче е пълно с червени флагове...
Виж целия пост
# 167
Хайде още един женомразец.

Хубаво е, че това предаване популяризира и малките градове в страната.
Виж целия пост
# 168
DJ Неди влиза с празна глава и куфар пълен с клишета
Виж целия пост
# 169
Оххх, нИделчо спонджбоба. 🥰 Дами, потрепна ли ви жи точката?
Виж целия пост
# 170
Този кметски син отначало изглеждаше като положителен герой... докато не се изцепи с мизогинистични коментари, че високообразованите жени не могат да имат чувство за хумор, а красивите не са интелигентни...
Виж целия пост
# 171
Мале... Джиджи биджито ми напомня на оня от един Биг Брадър дето са го давали преди да се родя... НИдялко.
Виж целия пост
# 172
Сбърках го с Рълев. 😂
Виж целия пост
# 173
Олеле, Dj-я Неделчов, ужас...
Без коментар относно тази изцепка! 😢
Емили ще му пасва перфектно - като две капки вода ще са!
Виж целия пост
# 174
Айде влезе еквивалента на Емили в мъжка форма - DJ Nedi 😭
Виж целия пост
# 175
Този е доста противен
Виж целия пост
# 176
Монтанският кмет бил голяма работа, ей. Grinning
Виж целия пост
# 177
Последното момче не е лошо - Петър.
Виж целия пост
# 178
Диджеят е яко кринджав
Виж целия пост
# 179
Чух на кметския син разсъжденията и се хванах за главата.
Чух диджея след него и си треснах главата в стената.

Чак не мога да повярвам, актьорът след всичките тия изглежда читаво и интелигентно момче. Дано не разочарова, харесва ми.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия