🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 1 650
Е дори и да сме разбрали, какво пречи да си гледаме и да обсъждаме? 😄
Виж целия пост
# 1 651
За повечето не е актьорство. Толкова си могат хората. 😁 А че има подстрекатели в екипа, които нарочно им създават ситуации - има.
Виж целия пост
# 1 652
Не е толкова трудно да ги надъхваш, те не правят и много тия редактори, то стига само да им подхвърлят леко някакъв тон, и се почва. Те са избрани да са реактивни. Няма как да вкараш Емили и Бланко някъде и да не стане цирк.
Виж целия пост
# 1 653
Баш на Вирсачи ли му се падна да чете…
Виж целия пост
# 1 654
Е, вече стана порно...
Виж целия пост
# 1 655
Да ги бяха пратили да изперат… Щеше да се получи по-добре.
Виж целия пост
# 1 656
Оставете Chris Isaak далеч от това моля 🥶
Виж целия пост
# 1 657
Тези си влязоха в амплоато  -  с ентусиазъм са готови за еротични клипове.
Емили няма задръжки от никакво естество.
Виж целия пост
# 1 658
“Кат та барнах по извивките” вика 😂
Виж целия пост
# 1 659
Крайното клипче беше хубаво, но снимачният процес... болезнен. И тоя глезени гледал...
Виж целия пост
# 1 660
Романтика ли бе да го опишеш
Виж целия пост
# 1 661
"Гъзът ти е брутален" и операторът насочи камерата към някакви пъпки там.
Виж целия пост
# 1 662
Естествена е била😅😅😅😅 с брутално пъпчив гъз
Виж целия пост
# 1 663
"Г.. ът ти е брутален" JoyJoyJoy  И това трябва да е романтично шоу.
Виж целия пост
# 1 664
Ох, леле. Барби и Кен били. И кой мъж искал да изглежда като фраснат с лопата през лицето?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия