🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 1 740
Много интересна тази синя врата в полето, всички минават през нея.

На Емили целия гръб татуиран.
Виж целия пост
# 1 741
Сега пък стана поема или стихотворение. 😂😂😂
Виж целия пост
# 1 742
Това предаване е станало хумористично. 😆
Скъсвам се от смях. Този сезон се е получил много по-забавен, отколкото очаквах. 😁
Виж целия пост
# 1 743
Е то сюнета се поема
Виж целия пост
# 1 744
Цялата обща култура на Шермин се върти около сюнета ...
Нерде сонет и Шекспир, нерде Кен и Барби от Тему - сюжет/сюнет.
Виж целия пост
# 1 745
Анчето като Данчето, ама от Тему.
Наталия с тая фалшива скромност бая шаранчета улови. Хубава е, но вечер сигурно я боли челюстта от изкуствено жлебене цял ден.
Поне има смях тази вечер, че предишните серии само им се дразнех. За сега само бижутерката одобрявам.
Драго ми е, че бандата пак се е събрала Kissing Heart
Виж целия пост
# 1 746
Добре де, този Неди как я хейти Емили, даже пача я нарече преди малко, та сега пак я кани.
Драпа за роза и той 😂
Виж целия пост
# 1 747
Емили exe has stopped working
Виж целия пост
# 1 748
Ох, искам ризката на Нидялко! А Покахонтас на моменти има страховит поглед.
Виж целия пост
# 1 749
Дотук с общата култура на Шерминаторката. Красьо чете сюжет номер 18, а Шерминката слуша сюнет написан от него. Не моа, хора, това е егати пародията. Joy

Муделъ и Емилиту бяха брутална бруталия последвана от брутален комплиман - имаш брутален гъз. Joy
Както са казва - Б-р-у-т-а-л-н-о!!!

Връщам се да ви чета. Grinning
Виж целия пост
# 1 750
Емили накрая да не се окаже най-умната и нормална там. Много ме радва колко е непукист и как ги реже 😄
Виж целия пост
# 1 751
Ох, ако не друго, поне комедията е на добро ниво този сезон. Поздравявам монтажистите или там, който ги прави тия едити...
Виж целия пост
# 1 752
На Емили и падна батерията тотално 🤣
Няма такова неадекватно същество!
Единствено уцели където му каза че е момченце...но оттам насетне много зле!

Жал ми е за Неделчо, много по-адекватен и читав излезна от нея!
Виж целия пост
# 1 753
Може да казвате, че е луда Емили, ама ме изкефи как го нареди тоя лигльо току що
Виж целия пост
# 1 754
Добре де, този Неди как я хейти Емили, даже пача я нарече преди малко, та сега пак я кани.
Драпа за роза и той 😂
Не драпа - Габи нали каза, че ще му даде. Според мен откровено просто не иска драма и се опитваше да изглади нещата. Ама наистина е “лапе” - ако беше пораснал, щеше да знае, че няма смисъл. 😁
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия