🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 555
Шермин надуши кой е с кинтите, другото е без значение. Сега ще трябва да ходи и на среща, не става да си тръгне с пръстена
Виж целия пост
# 556
Оф, Шермин, ти па ич не си стандартната българска силиконка.
Виж целия пост
# 557
Шермин нещо почва да ме дразни с тия превземки!
И толкова излишно се надува, все едно гледаш Мис Свят!
Айде малко да слезне на земята, хич не е толкова специална!
Виж целия пост
# 558
Оф хем ми е готино да гледам и да ви чета в същото време, хем невъзможността да превъртам кринджа е голям минус 😅
Виж целия пост
# 559
Срещите вървят малко тегаво, но предполагам е нормално за началото. Да сщвземат да пийнат и да почва шудницата.
Виж целия пост
# 560
Тая па! Ти, Шермин, след три години виждаше ли се пак в тъпо шоу по телевизията, в което ПАК търсиш мъж? Много перспективно.
Виж целия пост
# 561
Охо, почна с интервюто към "стандартния български мъж", стига с тия рози....
Виж целия пост
# 562
Шермин отблизо ми е направо плашеща.

Срещата на Натали с Виктор мина доста добре - хареса ми. Тя ми е доста интересна за момента.
Виж целия пост
# 563
Тази многонационалната с носа как игра в предишния сезон? Не съм ги гледала, не я познавам. Твърде превзета ми е. Този бизнесмена с баща в САЩ- висока топка си избра. Взе да пелтечи, ама пък дружка на Габи. Сърдечно се поздравиха. Тя Габи поканена пак като коментатор. 😁😁😁😁
Доктора го съжалявам, но има нещо сбъркано в него. Харесвам бижутерката. Монтанския син ... 😀 Ще е интересно с него.
Виж целия пост
# 564
Шармин:
- Къде се виждаш след три години?
- Колко бизнеса имаш?
- Среден годишен оборот?

Ще ти звънна Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Шермин и тя чела на Даниела книгата.
Обичала рози и диаманти и частни самолети. Явно днес е във висока вибрация.
Виж целия пост
# 566
Хлопа ѝ и на Шермин дъската, само си придава важности. Аман от кухи лейки, дето се имат за Светия Граал.
Виж целия пост
# 567
Той на интервю за работа ли е? Че изпуснах.
Виж целия пост
# 568
Аз мисля, че всеки адекватен човек мрази въпроса за след 5 години.
Виж целия пост
# 569
Стана ми жал за това момче със заложните къщи..как го захапа хиената.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия