🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 553
  • 2 653
# 615
Ах, пепелянка…Ма какви мъже харесват такива жени като тая Шърмейн?!В потрес съм.
Виж целия пост
# 616
Артистчето прилича малко на Джокович
Виж целия пост
# 617
Жененият немец си знае стоката. Вместо да каже “съжалявам”, казва “ако ми простиш, ще ти купя апартамент”.
Виж целия пост
# 618
Моля ви вижте как гледа Пенко…
Налудничаво!
Виж целия пост
# 619
Ще повърна от историята между жената и любовницата в нейно лице
Виж целия пост
# 620
Justice за Пенко   ✊️
Виж целия пост
# 621
Хора, какво гледам? Grinning Пенко и Емили..
Виж целия пост
# 622
Емили има проблеми, гледа като дрогирана.
Виж целия пост
# 623
Не е добре това момиче. Даже не ми е смешна.
Виж целия пост
# 624
Емили на антидепресанти ли е ...добре ли е
Виж целия пост
# 625
Неделчо е одрал гласните струни на 100 кила
Виж целия пост
# 626
Не е добре това момиче. Даже не ми е смешна.
В началото ми беше смешна, но вече не. Имам чувството, че гледам някой с интелектуални дефицити и ми става жал.
Виж целия пост
# 627
Емилиту май се опитва да съблазнява с поглед, ама вместо това изглежда сякаш страда от запек.
Виж целия пост
# 628
Поне се е сетила да свали обувките по пясъка Joy
Виж целия пост
# 629
Емили напи ли се или по принцип е толкова неадекватна? Като зяпна докторчето, направо беше плашеща - като някоя героиня на Стивън Кинг
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия