🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 855
Как се казва момичето, което каза, че работи в бижутерия? Тя ми е най-красива.

Красива е, да, но като си отвори устата...простее ми някак.
Виж целия пост
# 856
Габриела
Виж целия пост
# 857
Готови ли сте за нова доза простотии от “Моделките”? 😂
Виж целия пост
# 858
Как се казва момичето, което каза, че работи в бижутерия? Тя ми е най-красива.

Красива е, да, но като си отвори устата...простее ми някак.

Красива е, но наистина като си отвори устата, всичко отлита. 😄 А и гласът й е страшно мъжки
Виж целия пост
# 859
Клъчовете( едно време чанта “борсалино) са много модерни сред мъжете от няколко години.
Виж целия пост
# 860
Ма тая чанта е по-голяма от него! То това малко сакче...
Виж целия пост
# 861
Какви са тези вили??? Спят в кухнята ??? А се чакат още 26 човека😳😳😳
Виж целия пост
# 862
Какви са тези вили??? Спят в кухнята ??? А се чакат още 26 човека😳😳😳
И спят по двойки... бррр. Явно зора да излезе двойка е голям.... независимо каква Mr. Green
Виж целия пост
# 863
Какви са тези вили??? Спят в кухнята ??? А се чакат още 26 човека😳😳😳
На мен ми изглежда по-добре от миналите сезони, по 7 човека в стая на походни легла.
Виж целия пост
# 864
Нищо ме чувам аз от разговорите, които са навън и има още хора.
Виж целия пост
# 865
Хахаха, съсипаха го Неделчо. Този не е спал цяла нощ 100%.
Виж целия пост
# 866
Винаги най-големите утайки са с най-големите претенции
Виж целия пост
# 867
Винаги най-големите утайки са с най-големите претенции
Факт!!!
Виж целия пост
# 868
Истината е, че явно не е достатъчно богат по по критериите на класната дама, с едни заложни къщи голяма яхта не се купува.

Неделчо го съжалих чак, ще трябва да пуска обявление в държавен вестник, че не се е целувал с мъж Grin
Виж целия пост
# 869
Шерминатора пак почна… Значи, ако искате да се гаджосате с нея, моля пратете СВ и отговорете на следните въпроси:
- Кои са вашите силни и слаби страни?
- Къде се виждате след 5 години?
- Защо напуснахте предишната си работа приятелка?
- Какво ви мотивира?
- Можете ли да работите в екип?
- Разкажете за постижение, с което се гордеете.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия