🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 549
  • 2 653
# 690
Пи звуците , които се чуваха и как си оправяше устните след това се съди , че няма да е било баш секс , а може би духова музика..
Виж целия пост
# 691
На мен ми се искаше да дадат повече от срещата на Габриела (бижутерката) и Микеле. Добре вървеше, вижда се, че се харесват, обаче я съкратиха от зор да има повече ефирно време за едната с жичките в главата и другата, която знае 5 езика, един от които е български.

п.п. Шермин с това повтаряне, че говори 5 езика ми напомня на един млад господин, юрист от СУ, който в студията повтаряше, че е завършил АГ в София с "ШЕСТ-НУЛА-НУЛА"
Виж целия пост
# 692
Метафорично ще кажа и какви прилики/асоциации виждам в мъжете(не ги сравнявам с тях де)

Джан - Член на терористична организация

Пенко - Антимъж, прилича на онзи ерген Мартин...

Красимир - член на група за рекет и побой(зависим от субстанции и алкохол) - прилича ми на "Еленко Ангелов"

Йовица - баскетболистче, сваляч, купонджия, с голям промискуитет(не подбира) - Рапърче някакво

Виктор - с нарцистични наклоности, особняк, психопатски черти и физиогномика(контролиращ и ревнив).
За справка(понеже гледам футбол) напишете и вижте лудостта в погледа на - Джейми Варди, Флориан Вирц и Андрю Робертсън.

Орлин - нагло лекенце, тип мамино синче-новобогаташче, плаз*одий като цяло.

Неделчо -  типичен селски бек

Петър - чаровник, хитрец, малко въздух под налягане, но не му липсва самочувствие
Виж целия пост
# 693
Оххх, горкия Неделчо... Чак жал ми стана за него. ИзгорЕ . Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 694
На мен пък тъпо ми стана, че така се бъзикат с Неделчо...но той явно ще се амбицира да провери слуховете Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Неделчо е пълен дечко, затова батковците се бъзикат с него. А и не блести с акъл. Ако се беше замислил, щеше да се светне, че на следващия ден, като отидат на басейна и види Емили по бански, ще си проличи мъж ли е или жена.
Като цяло не съм фен на бъзиците, обаче понякога има хора, които просто си плачат да се помайтапиш с тях. Неделчо е от този тип Grinning
Виж целия пост
# 695
На мен ми се искаше да дадат повече от срещата на Габриела (бижутерката) и Микеле. Добре вървеше, вижда се, че се харесват, обаче я съкратиха от зор да има повече ефирно време за едната с жичките в главата и другата, която знае 5 езика, един от които е български.

Това беше много тъп монтаж, реално единствения нормален разговор в този епизод и те са съкратиха след 30 секунди.
Виж целия пост
# 696
То и с тези бели панталонки се виждаше 😅
Виж целия пост
# 697
На мен пък тъпо ми стана, че така се бъзикат с Неделчо...но той явно ще се амбицира да провери слуховете Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Неделчо е пълен дечко, затова батковците се бъзикат с него. А и не блести с акъл. Ако се беше замислил, щеше да се светне, че на следващия ден, като отидат на басейна и види Емили по бански, ще си проличи мъж ли е или жена.
Като цяло не съм фен на бъзиците, обаче понякога има хора, които просто си плачат да се помайтапиш с тях. Неделчо е от този тип Grinning

Така е, много е сладък милия, какъв е шаранчо ... Sweat SmileSweat Smile Дано на психо-то бързо му омръзне от него и да го остави намира.
Виж целия пост
# 698
Имало анкета горе. Ще гласувам.  Да видим дали Rev. ще познае.
Виж целия пост
# 699
На мен не ми харесват външно мъжете, 2-3 жени биват
Виж целия пост
# 700
Натали е много красива и нормална.
Виж целия пост
# 701
Интресно ми е Шермин къде се вижда след 3-5 години? В поредното реалити?!?
Без да искам прочетох “порно реалити”, но после осъзнах, че грешката най-вероятно е вярна. 😁
Виж целия пост
# 702
Не е адеквотно по телевизията да ми дават как Емили иска да прави секс…..няма да се изненадам и ако дадън как го прави съдейки по новата реклама.
Дъното е това.
Според Бил Клинтън, това не е секс.. Stuck Out Tongue Winking EyeInnocent
Виж целия пост
# 703
Емилито е с психически проблеми.
Виж целия пост
# 704
Някой знае ли как протичат церемониите на розата по принцип? Като са равен брой мъже и жени как може някой да остане без половинка или просто като в Perfect Match в един момент вкарват още двама от единия пол и така е ясно, че ще си тръгнат двама от този пол?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия