🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 544
  • 2 653
# 960
Знаем ли кой е бившият на Дениз?
Виж целия пост
# 961
Рълев мернах за малко.
Виж целия пост
# 962
Докторът …
Мале
Виж целия пост
# 963
Петър вика "моя събрат - клетник". Sweat Smile
Верно са клетници, ама като не щат да изорат нивите...ще се мъчат с разни платени примадони. Smiling Imp
Докторчето - тъп, по-тъп, най-тъп, той.
Виж целия пост
# 964
Този доктора не може едно изречение да свърже… дори не е забавно
Виж целия пост
# 965
Някой да даде на Пенчо вече един сценарий
Виж целия пост
# 966
Не знам как се вика като имаш еректилната дисфункция ама на говора, ама док Пи да се провери за тва 😅
Виж целия пост
# 967
Искам да видя разговор между Емилито и бай Пенко..
Виж целия пост
# 968
Как си е взел държавните изпити не знам Joy
Професорите в комисията ако така го чакат да си формулира мислите Joy
Виж целия пост
# 969
То мозъка му е блокирал 24/7
Виж целия пост
# 970
Този Орлин много ми противее. Има прекалено високо самочувствие за себе си, на базата на какво - не става ясно
На мен ми е леко симпатичен, но е дечко. 15 годишен в тялото на по-голям.

Доктор Пи пак не може да каже нищо. Но може би така е по-добре, защото като си отвори устата - тотал щета.
Виж целия пост
# 971
На Пенко релето му забива яко. И в кабинета си ако е такъв бавен в новото му значение, беше тя...
Виж целия пост
# 972
Доктор Пи да не е брат на  Еми Шанс?
Еднакво са зле...
Виж целия пост
# 973
Кристина защо е с прическата, с която мия банята?
Виж целия пост
# 974
Искам да видя разговор между Емилито и бай Пенко..

То ше е само за гледане, ще се чуват само щурци
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия