🌹 Ергенът: Любов в рая 🌹Тема #1

  • 150 543
  • 2 653
# 1 785
Валентин: "НЕкои други въпроси?"
Тия двамата с Емили са си направо един за друг.
Виж целия пост
# 1 786
Не знам за вас, аз се плаша. Тъкмо го пуснах, и ми стана зловещо.
Виж целия пост
# 1 787
“Кондикция”
“И таз твойта усмивкаа”
“Ей шъ тъ изям”
“Сладкиш”

Познайте автора на тези изказвания 😭😂
Уилям Шекспир, сЮнет номер 19?
Виж целия пост
# 1 788
Мале Емили и Вальо са един за друг!!!
Виж целия пост
# 1 789
“Кондикция”
“И таз твойта усмивкаа”
“Ей шъ тъ изям”
“Сладкиш”

Познайте автора на тези изказвания 😭😂
Уилям Шекспир, сЮнет номер 19?

Право в десетката!
Виж целия пост
# 1 790
Кяква е тая творба на гърба на Емили?! На драсканици прилича.
Нещо не е наред тук обаче... 🤔 Съмнява ме нещо тая неадекватност нейна и тия приказки, дето ги говори, са ми театър някакъв.
Виж целия пост
# 1 791
Ох, пък турското момиче от предишния Ерген, как й беше името (сега видях, Дениз) каза, че щяла да си колекционира мусаката МУ, на нейния обожател (и на него не му знам името). Тази вечер колекцията ми от бисери се запълни на макс. Smiley
Виж целия пост
# 1 792
Тази е нимфоманка, друго обяснение нямам Grinning
Виж целия пост
# 1 793
Най-добре да скрият всичкия прах за пране из къщата тая нощ.. Stuck Out Tongue Winking Eye Innocent
Виж целия пост
# 1 794
Днес научих супер свалки от младите…

“Гъзът ти е брутален”
“Искаш ли дъ седниш ф мене?”
“Глезините ти са трипач”

Ако ви трябвам, отивам във форумната секция за религия. Ще търся манастир за щерката. 😂
Виж целия пост
# 1 795
Не е права Дениз, роклетата на Шерминатора и Емили са с еднакво плат.. Та май и Габито с подобно нарязано рокле е тръгнала, ама не я показват нещо днес..
Виж целия пост
# 1 796
Да се взимат двамата, от това по-добра комбинация здраве му кажи.

Отдавна не се бях смяла с глас на нещо, камо ли телевизия 😂😂😂😂
Виж целия пост
# 1 797
Обаче на Емили косата е много по- хубава от на Шерминката 😀

Добре, какво беше ся тва чекнене на тоя стол 😂😂😂
Виж целия пост
# 1 798
Дениз за Емили: Ама има хубаво телце!
Валентин: Да, особено гЪза! Sweat SmileSweat Smile
Нееее, тази вечер е епична наистина! Много се смях! Sweat Smile
Виж целия пост
# 1 799
Възхитена съм от работата на звукооператора. Половината комедия е негово дело. Другата половина е благодарение на Валентин и Емили. Не мога да разбера това момиче наистина ли не е на център или е в някаква роля. Ако това, което показва е реалната и личност, нямам никакво обяснение как е оцеляла до пълнолетие. Страхотна комедия е този сезон.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия