"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 23

  • 20 786
  • 741
# 255
Започваааа! Еми надявам се, че са те приели в групата! Heart Линка https://vk.com/feed?z=video-232516560_456239018 Още върви реклама, но Улкер е на линия. Heart
Виж целия пост
# 256
Имаме ново попълнение от Бирсен но сега не мога да публикувам и гледам едновременно и пиша. Като съм от телефона не мога да копирам статията. 

Диди 🌻 , ако има възможност може да ни донесе инфото.

Айде почна ,но дават от ЕП 13 кратък откъс от финала на сезона. Уффф не мога с този финал.... Ядосвам се как глупаво постъпи Нисан и Ешреф умен и спокоен , разумен  го разиграха както си искат. Но така е трябвало да се случи за по нататъшното развитие и всичко си има причина и е премислено от екипа.
Виж целия пост
# 257
Пипи, пуснаха ме - ще гледаме с руска озвучка.
И докато върви озета да пусна съобщението от Бирсен:



Büşra Cebe играе ролята на Седа в сериала "Ешреф Руя" (Eşref Dream)

☑️ Сериалът на #KanalD #EşrefRüya, в който участват #ЧаатайУлусой и #ДеметЙоздемир, открива втория си сезон тази вечер. #БюшраДжебе се присъедини към актьорския състав на изпълнения с екшън сериал #Tims&B.

☑️Джебе ще изиграе ролята на "Седа" в сериала, режисиран от Улуч Байрактар ​​и написан от Етем Йозъшък и Локман Марал.

ДЯСНАТА РЪКА НА ДИНЧЕР БУРЧАЙ
☑️ Седа ще се появи като педантична дясна ръка и черна кутия на Динчер Бурчай (#TanerRumeli), който търси отмъщение на Ешреф. Дуетът Динчер и Седа ще повиши напрежението в сериала този сезон.


Виж целия пост
# 258
Аййй благодаря. Тази е доста яка мацка хубавица е.  Не ми е позната като актриса обаче.
Знае той Динчер какво да прави и коя да наеме. Сега да не се окаже че ще я използва да омайва Ешко и да му снася инфо.
Ама той да не е лукова глава че да се фане на тоя номер познат или ще играе играта отново, като преди.  Плюс това има очи и сърце само за една жена през целият си съзнателен живот. Heart Най много таз новата да хлътне по Биг бос и откачи.😂 Втора и трета Чийдем не ни трябва. Може да се възползва Нисан да ревнува , няма само той я.
Виж целия пост
# 259
Започна много силно, дано така и продължи!
Всички се страхуват от Ешреф в затвора. Той раздава правосъдие и там. Наказва разпространителите на наркотици.
Братята са обидени заради постъпката на Ешреф.
Виж целия пост
# 260
Хайде започна с яка сцена Ешреф в пандиза.... Ама какъв глас само и поглед и класа , финес и походка и талант.  Ох липсваше ми това.Sob

Нисан е преуспяла певица.

Гюрдал е на футболното игрище с Йомер .

Фарук пише ....

Аййй Ешреф има посещение от отбора и му разказват какво се случва но това сякаш е ретроспекция.
Виж целия пост
# 261
💥💥💥ФИНАЛ НА СЕЗОНА НА #DZMonline

! - От деня, в който Ешреф каза, че мисли за Руя, Нисан живееше със счупени криле..

Виж целия пост
# 262
Аууу Кадир в имението на трона се разпорежда и си е направил и окачил портрет.
Виж целия пост
# 263
Кадир притежаваше всичко, освен уважение, за което мечтаеше.
Виж целия пост
# 264
Кадир притежаваше всичко, освен уважение, за което мечтаеше.

Няма и да го получи, защото не знае как и никога няма да бъде лидер и да има сърце като Ешреф Тек.
Виж целия пост
# 265
(Момичета, извинете ме за правописните грешки, но нямам време да редактирам. Успявам само да копирам от руските сайтове.)

*Те помнят…

- Какво правите тук? Добре съм! Пазете се.
- Какво ще правим без вас?
- Пазете се, оставих ви достатъчно пари.
- Какви пари? Вашите наемници ли сме?

- Ирмак, Есреф си отиде! Който и да ни е напуснал, ние го оставяме след себе си.

Виж целия пост
# 266
Някакъв наркобарон заплашва Ешреф с Нисан. Но новия ага поръча да го защитават. Heart
Виж целия пост
# 267
Нисан е много красива.
На интервюто Хакан я пита за детството, но тя отново премълча моментите след земетресението. Каза, че познати са ги отгледали.
Виж целия пост
# 268
Няма нищо не се притеснявай.  Важното е да имаме представа какво говорят. Добре че руските групи са като пчелички.











Виж целия пост
# 269
Нисан дава интервю на Хакан Гендже 😂

- Какво е любовта за теб?
- Причината за съществуване. Тя е причината за живота и за създаването на човека
- Влюбен ли си в някого?
- Сега няма никой в ​​живота ми
- Виж, бягаш от отговора!
- Всъщност имаше един човек в живота ми, но той е много далеч сега и не искам да говоря за него.


Харесва ми как паралелно разкриват живота на Нисан и в същото време положението на Ешреф в затвора.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия