"EŞREF RÜYA" 💥ЧААТАЙ УЛУСОЙ❤️Вдъхновение, талант и чар❤️Проекти, колеги, приятели - ТЕМА 23

  • 20 790
  • 741
# 285
Дотук епизодът много ми харесва.
Ешреф отказа да работи с Хадър. Каза, че ако реши, всичко ще направи сам.
Виж целия пост
# 286
Супер е епизодът до тук много добре структуриран и режисиран  браво. Етем е написал добро начало с изненади. Имаше и спомени и някои ретроспекции.
За актьорската игра нямам думи всички са на високо ниво. Кеф ти е да се наслаждаваш и как да не се вкара човек у филма и вълнува и размечтае.  

Ешреф бей след 6 месеца е на свобода не години и скок във времето.  Тук не познахме.

Айдееее подкара зеленото си съкровище Green Heart и видя надгробната си плоча и инициали с поглед като "ще видиш ти само почакай кой ще лежи под земята".

Вече сме на момента в който видя билборда през нощта и преди това Джерен съобщи на Нисан че Ешреф е свободен и тя се развълнува но и уплаши. Смесени чувства и много добре пресъздадени.
Виж целия пост
# 287
- Чух за наркотици, знаеш, че няма да го позволя
- Няма да направиш нищо, аз съм баща
- Имаше ли сделка, че няма да те докосна? Тя приключи днес.


Започва се...
Ешреф е отново зад волана на фастъчето. Обади се и на Кадир, който излезе от релси като разбра, че Ешреф е на свобода. Нареди да удвоят охраната.

Уфф, Афра ме дразни. Като охрана е на Нисан. Не желае тя да се свързва с Ешреф, за да не навреди на кариерата си.
Виж целия пост
# 288
Срещата в парка под звездите . Нисан го видя седнал на пейката първо не искаше да го вижда но после каза на таксиджията да спре и промени решението си и ето ги на тяхното място отново след време и си говорят.  
Виж целия пост
# 289
Момичета, как да вляза в тази група, за да гледам серията?
Виж целия пост
# 290
- Ти отиде в затвора заради мен.
- Не отидох в затвора заради теб, отидох, защото извърших убийство.
- Застрелях.
- И убих.
- Но защо?
- Така или иначе не бях много добър човек.
- Ако беше дошъл онзи ден, нищо нямаше да се случи.
- Съдба.
- Ти избра Рюя, мислех, че ме обичаш.
- Наистина те обичах.
- Затова избяга при Рюя.
- Толкова е трудно да се обясни...
- Никога няма да ме обичаш така. Да знам това ме боли толкова много...
- И аз... къде отиваш?!
- Вкъщи.
- Нисан. Няма да съм тук за дълго.
- Къде?! Знам този поглед, пак ще направиш нещо лошо, какво? Прави каквото искаш.

Виж целия пост
# 291
Момичета, как да вляза в тази група, за да гледам серията?

Чрез регистрация или направо гледайте от канал D без превод пък после ще си наваксате като излезе Бг превода ще го споделим в темата.  

Ох започна се.... Толкова ни липсваха техните закачки и това Ешреф да и отваря вратата като джентълмен и с поглед и жест да и казва Влизай вътре и тя изпълнява дори и да се бонтува за кратко Joy просто няма като тях други единствени са. Revolving Hearts

Ешреф защо се противи толкова той не е извършил убийството защо говори така на Нисан за всичко е виновна онази психопатка и не казва нищо това е тяхната тайна засега.

Отново Реклами Money
Виж целия пост
# 292
Сцената между Нисан и Ешреф беше страхотна! Чачо и Демет ми пълнят душата!
Колко красиво с очите си предават цялата емоция.
С малко думи, но наситено с напрежение и невероятна харизма.



Виж целия пост
# 293
Момичета, как да вляза в тази група, за да гледам серията?
Както писах, ако имаш регистрация в VK, това е линка към групата, отправяш покана и чакаш да те приемат. https://vk.com/club232516560  без регистрация във  VK не става .
Виж целия пост
# 294








- Качи се в колата

- Ако не го направя какво ще стане ?  

- Ще ми бъде тъжно





Тези двамата ме разплакват и радват и разсмиват. Наистина пълнят душата с емоции Heart
Виж целия пост
# 295
- Няма да я видиш! Много ли я обичаш?
- Шегуваш ли се? Да! Какво правиш?
- Можеше да бъде различно.
- Споразумението ни все още е в сила! Няма да ме докосваш, Нисан. Маниак.


- Толкова много се опитах да го забравя, а всичко започна отначало...
- Искаш ли да си с него отново?
- Наистина бих...

Виж целия пост
# 296
Оффф Чийдем пак започва.... Ешреф и вика Маниачка Joy не иска да го докосва. Head Band

Всичко започва отново и от начало. Но с тази разлика че вече никой от тях не се съпротивлява и осъзнават че са лудо влюбени един в друг до болка и изпепеляващо каквото и да преживеят.
Виж целия пост
# 297
„Не ти ли е писнало да живееш на прага на смъртта? Върви си вече и си гледай работата?“
„Откъде знаеш всичко това?“
„Ние сме братя докрай, но отсега нататък ще вървим по различни пътища.“

Виж целия пост
# 298
Тези думи от Ешреф изненадват всички но не и Гюрдал.

Аууу браг на Гонджа ли ще предлага сложи и пръстен.

Айдееее мирише на барут Bowling екшъна започнааааа с Ешреф и гардовете на Кадир.
Виж целия пост
# 299
Ешреф бронирана кола не е ли виждал? Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия