Педи ми каза да му сложа куул пач вкъщи, но аз понеже си носех в раницата и директно му го лепнах. След 3-4 часа трябвало нов да се лепне. Каза че може да вдигне температура 37 и малко, особено вечерта, но каза че е нормална реакция от ваксината. Някои давали панадол, други не, общо взето както преценим.
Миналия месец беше 3.900, роди се 2.540. Аз толкова се обвинявах в края на бременността, че кръвното ми е високо (въпреки че беше високо именно заради самата бременност) и заради него детето не наддава хубаво, а сега си хапва и е голямо момче
Реве и чака да бъде нахранен. Яде спейки
Ние сме с размер 4 на бибероните на филипс още от 2 седмици след изписването му
С 2ката, която си се води за новородени изобщо не искаше да засмуква. Само с 4 му е добре. Даже наскоро го пробвах с 3ка, която е за 1+ месечни бебета ... ами не. Дразни се 
Реших, че може без лефакс - груба грешка! За 4-5 дена, в които лефакса се натрупва беше един плач, едно зверско присвиване. Почти не сме спали с ММ. Препоръчани теми