КОЙ ДА ЗНАЕ? - Тема 3

  • 41 337
  • 663
# 555
Милица и Пъдев се бъзикаха с коментарите във фейса по техен адрес. Значи ги четат.
Виж целия пост
# 556
Милица и Пъдев се бъзикаха с коментарите във фейса по техен адрес. Значи ги четат.
Е, защо да не ги четат?
Виж целия пост
# 557
Аз умрях от смях точно когато разказваха какви неща са прочели по техен адрес Joy А Милица е абсолютно права, че хората станаха много докачливи и чувството за хумор и самоирония все повече изчезва за съжаление...
Виж целия пост
# 558
Снощи не довърших - щото чакахме едно куцо пиле да доди в телевизора. Е, не доде. (То у нас какво ли идва - сигурни са само сметките и данъците...)
Добра пред-почивна вечер на групата. Уж умни хора са седнали там. Дано! Забавлявайте се, банда!

Simple SmileА по повод въпроса (май нямам отговор, гледам др.спортове) - имаше преди 20-тина год. един мач на футб.ни национали с Австрия там. Нещо бяхме май заминали, та не беше и важен (ако помня добре). Но коментаторът ще се помни форевър от феновете, гледали по ТВ. Нямало спийкер и бяха завели някакъв дипломат/секретар/културтрегер от посолството. Той говореше на Вие, играчи и съдии бяха в ефир "Г-н Кранкъл подава на г-н Едикойси..., а съдията г-н Съдия в момента ползва свирката си за да..." Не съм търсил, но вероятно го има в тубата. Никога няма да забравя: не помня нищо от мача. Помня "оня", който даже накрая отпусна поне 2 мин. за да обясни защо часовникът на г-н Съдията е точен и меродавен (понеже, вероятно, бил швейцарски). Simple Smile
Дяволе, поздравявам те с този спомен и онзи величав коментаторски 90-минутен миг.
Виж целия пост
# 559
Весело настроение на всички и трайно попиване на знания тази петъчна вечер!
Виж целия пост
# 560
Залагам на Ирландия и Уелс. Народите на двете страни са страшни инати... Yum
Виж целия пост
# 561
Хубава вечер. Хубав финален въпрос. И греда за публиката в добавеното време.
На Сашовото намигане за аспирин и презервативите в аптеката сме се смели цялото домочадие. Жертвахме 30 мин. от Олимпия-откриването и не съжалявам.
Хубави почивни дни на всички! По-топло време, почивка, спокойствие, софра и любими занимания!
Виж целия пост
# 562
Оx, пак спортни коментатори. Не знам дали ще догледам. Много досадни са ми всички от този бранш. Където и да гостуват, уж да коментират някакви събития извън спорта, все го обръщат на тема спорт и заливат с офтопик цялото си гостуване. Камен Алипиев го прави непрекъснато, и в Преди обед, и в Кой да знае, и в Аз обичам България, и в Пресечна точка.... Това си е явно някаква професионална деформация, но като са го поканили да коментира политика, вечно да го избива на спомени за футбол... ми е леко тъпо.
Виж целия пост
# 563
Очаквах повече от ерудити като Ибришимов и Борисов, особено Ибришимов.
Всички в купом се изложиха.
И четиримата.
Виж целия пост
# 564
Фолк певци не искате, спортни коментатори не понасяте, не искате участниците да се повтарят, още претенции?
Виж целия пост
# 565
За актьорите, писателите, музикантите (не чалга) и въобще за хората на културата никой нищо не е е казал, мисля Wink Sunny weekend:)
Виж целия пост
# 566
Бг не е САЩ, няма милиони популярни ТВ лица, че да угажда на всеки зрителски вкус. А и никой не задължава хората да гледат нещо, което не им харесва.
Последните дни и тук се промъква негативизъм.
Виж целия пост
# 567
Все още имат избор от 100-гривни, от Предателите, и сега от "Вяра, Надежда, Любов". Ще намерят участници. И да пускат поне веднъж месечно докторите Simple Smile
Виж целия пост
# 568
И тях няма да харесат Grinning
Виж целия пост
# 569
Ако става дума за докторите, мисля няма човек, който не ги харесва. Виж, повечето фермери, ергенки, гривни само като ги чуя как говорят...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия