Какво направих днес за себе си? тема 24

  • 36 899
  • 743
# 240
Снощи бях на вечеря с приятел.
Виж целия пост
# 241
Купих си парфюм, разбрахме се по женски в края на месеца да пътуваме, отметнах задачи, купих си нова книга, запазих час за фризьор. Довечера пак излизам в приятна компания.
Виж целия пост
# 242
Вчера не бях на работа, а на едно мероприятие в университета. Имах време да закусвам спокойно вкъщи, направих си любимите варени овесени ядки с масло и сирене.
После прилючи на обяд. Времето беше разкошно, разходих се и си купих много красиви бижута. Simple Smile
Днес на тръстиката. И е студено, мрън.
Виж целия пост
# 243
Подстригах се, ей така без час този път, купих си пижамка, парфюм и крем за околоочен контур. (Пусти сенки под очите…:( )
Виж целия пост
# 244
Днес изръшкахме със сестричка МОЛ Сердика, като си купих боти,  дънки и пуловер.  ...и мисията е изпълнена.Grinning След това хапнахме по салата в едно приятно заведение на ул. Сан Стефано.
 Утре и аз съм и отново на тръстиката.Confused
Виж целия пост
# 245
Имах време да закусвам спокойно вкъщи, направих си любимите варени овесени ядки с масло и сирене.
Това е и моята любима закуска, накисвам ги от вечерта и не им слагам масло аз. Иначе ги варя 1-2 мин. сутринта

Напоследък поръчвам от Книжен пазар стари детски книги които никой не преиздава, в момента чакам една такава. Утре ще си доставя удоволствието да я препрочета
Виж целия пост
# 246
Зарибихте ме с тези овесени ядки, сега ще ги правя, и без това се чудех какво да си нося, а сутрин нямам време. Едно време си ги правех сладки-с мляко, банан, стафиди и малко мед.
Виж целия пост
# 247
Пуснах си музика, изгасих лампите да не докарам инфаркт на някой съсед и танцувах в кухнята като изтървана от лудницата Joy
Виж целия пост
# 248
И аз се замислям дали от днес да не си накисна овесени ядки за закуска утре сутрин. Инфлуенснахте ме. ☺

Иначе преди малко си измих маската от лицето и си направих бърз масаж с гуа- ша.
Опекох си тиква цигулка. Таман за овесените ядки утре. 😇
Виж целия пост
# 249
И аз пекох тиква. Heart Eyes

Днес се наградих с дълъг душ и всички мазила и процедури след това
Виж целия пост
# 250
Пуснах си музика, изгасих лампите да не докарам инфаркт на някой съсед и танцувах в кухнята като изтървана от лудницата Joy
На коя музика, Евче? Липсваш из темите!

Днес си направих една много дълга разходка из града по задачки! Пеш! Много добре ми дойде, времето прекарано сама  със себе си и в любима музика!
Утре пак!
Виж целия пост
# 251
Днес бях на много интересна екскурзия, видях неща, които досега не съм виждала, научих много нови факти, ядох вкусна храна,събрах много слънце и се заредих с положителни емоции.
Виж целия пост
# 252
Карзче, на техномузика танцувах, харесвам я от младите си години Sunglasses
Днес в обедната почивка ще профукам безцелно пари. Рядко си го позволявам, а е тооолкова хубаво.
Виж целия пост
# 253
Не стигнах до овесените ядки днес. Може би утре. 😊

Следобедта се отдадох на време за себе си- ароматна свещ,  диван, одеалце, чай и книга (четец). Свърших една и започнах нова. ☺
Виж целия пост
# 254
Купих бебешки нещица за подарък, видях майка му на бебето, която ми е колежка и я нагушках едно хубаво.
Предавам нататък полученото добро!
Чувството е страхотно!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия