Какво направих днес за себе си? тема 24

  • 36 906
  • 743
# 300
Ядково мляко с куркума е златното мляко

Бях на маникюр
Виж целия пост
# 301
Възползвах се от смяната на часа и станах по-рано. Ех, колко е хубаво човек да не бърза сутрин преди работа... Simple Smile и чайче си пийнах, и книжка си почетох. Прекрасен старт на деня!
Виж целия пост
# 302
Излязох с леля ми да обядваме. Отдавна не бяхме сядали така приятно двете 😊
Виж целия пост
# 303
Започнах нов цикъл от тренировъчната си програма. След малко излизам на дълга разходка.

Вероятно съм пропуснала.
Ама какво е това златно мляко?

Аюрведична напитка. Имуностимулираща, сгряваща, или просто вкусна за тези, които харесват съставките ѝ.
https://-spam183-/blogs/kak-da/kak-se-pravi-zlatno-mliako-s-kurkuma

Вече се предлага и готова смес, ва прах, която се разтваря в мляко или вода.
Виж целия пост
# 304
Г-жа Рамацоти, благодаря за отговора.
Днес бях на дълга разходка, поседях на една слънчева пейка в парка. Беше много хубаво.
Като се прибрах си направих гу ша масаж, отдавна не съм го правила, но ще бъда по-сериозна сега, защото ми е много приятно след него.
Виж целия пост
# 305
Запазих час за фризьор, поглезих се със сладки вкусотийки, запазих уикенд почивчица с приятелка.
Виж целия пост
# 306
Бях на нискоинтензивна възстановяваща гимнастика с други жени с дископатия играе се върху големи топки - почувствах се по-добре  Simple Smile
Виж целия пост
# 307
Поръчах си риза, блуза и 2 картини по номера
Виж целия пост
# 308
Направих първата поръчка за нашето бебчо
Виж целия пост
# 309
В събота бяхме на рожден ден на приятелка, с приспиване. В неделя къносване, плюс маска на косата.
Виж целия пост
# 310
Видях се с приятелка! Simple Smile Разменихме си подаръци...
Виж целия пост
# 311
Правя си заготовки за коледни сувенири за благотворителен базар. Много ме успокоява да майсторя такива неща.
Виж целия пост
# 312
Отметнах един спешен преглед при АГ.
Олекна ми малко!
Виж целия пост
# 313
Карз Kissing Heart
И на мен ми олекна след преглед! Страхотно усещане!
Виж целия пост
# 314
Добре дошли в клуба Grinning (нали и аз регистрирах такова облекчение миналата седмица)

Взех си елементарна диадема с тъмночервени цветя и воалетка за Хелоуина от Синсея за 7 лева Grinning. Барабар Петко с мъжете, но да не разочаровам малките утре. Приличам на La Llorona
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия